aurora

Kolekcja FLOU - wysublimowana nowość w ofercie Defra

data aktualizacji: 11-02-2020, 12:20 – artykuł promocyjny

Wysublimowana, delikatna kolekcja FLOU to nowość w ofercie mebli łazienkowych marki Defra. Nazwa kolekcji, kojarząca się z płynnością, jest nieprzypadkowa – ideą przewodnią twórcy kolekcji, Michała Roszkowskiego, było zapewnienie wygody i łatwości użytkowania mebli dla całej rodziny.

Precyzyja wykonania mebli z kolekcji FLOU w połączeniu z ich prostotą i ideą zapewnienia maksymalnej funkcjonalności spowodowała, że w ofercie znalazło się wiele różnorodnych mebli, które można ze sobą dowolnie komponować, tworząc łazienkę idealną.

Kolekcja FLOU - wysublimowana nowość w ofercie Defra

Meble łazienkowe Defra z kolekcji FLOU


Co wyróżnia kolekcję?

Kolekcję FLOU cechują minimalistyczne, proste kształty, które podkreślą uchwyty idealnie wkomponowane w miękkie frezowanie frontu mebli. Dedykowane kolekcji uchwyty w kolorze mebli, nie wystają poza obrys mebli, stanowiąc miękki i przyjazny detal i podnosząc wygodę użytkowania.

Wybór spośród szafek z jedną lub dwoma szufladami pozwoli na wygodne dopasowanie przestrzeni łazienki do indywidualnych potrzeb, a różnej głębokości szuflady umożliwią wygodne przechowywanie wszystkich kosmetyków i akcesoriów łazienkowych.

Portfolio kolekcji FLOU dopełniają praktyczne szafki z blatem o jednej lub dwóch szufladach, oraz tradycyjne oraz płaskie i płytkie słupki, umożliwiające łatwiejszy dostęp do przechowywanych w nich kosmetyków. Ta nowość w ofercie Defra doskonale pasuje do mniejszych łazienek, ale równie pięknie prezentować się i w przestronniejszych pomieszczeniach.


Dedykowane trzy umywalki ceramiczne dopełniają ofertę kolekcji FLOU, czyniąc ją kompleksową i funkcjonalną.

Kolekcja Flou Defra lakier piaskowy połysk


Precyzja wykonania

W kolekcji FLOU nie brakuje praktycznych i estetycznych rozwiązań, które są warte docenienia.

Szuflady, wyposażone w nowoczesną prowadnicę SLIM, zyskały na przestrzeni, a praktyczny tworzywowy organizer na akcesoria łazienkowe pozwoli łatwiej utrzymać porządek. By kosmetyki były łatwo i wygodnie dostępne nawet z najdalszych zakamarków szuflad, szczególny nacisk położono na to, by ich prowadnice cechowały się pełnym wysuwem. Szafki i szuflady wyposażone są w system cichego domyku Soft Close, dzięki któremu zamykają się one łagodnie i powoli.

Warty podkreślenia jest fakt, że szuflady wyposażone w prowadnice SLIM są niezwykle stabilne i mocne i doskonale przesuwają się nawet, gdy ciężar ich zawartości dochodzi do 35kg.

Subtelną elegancję mebli łazienkowych z kolekcji FLOU podkreślają gustowne grafitowe wnętrza oraz regulowane szklane wewnętrzne półki w słupkach.

Kolekcja Flou Defra lakier piaskowy połysk


Elementy kolekcji

W skład kolekcji FLOU wchodzą:

  • szafki podumywalkowe z jedną lub dwoma szufladami, o sześciu szerokościach do wyboru
  • dedykowane kolekcji cztery wyjątkowe ceramiczne umywalki
  • szafki z blatem z jedną lub dwoma szufladami
  • słupek głęboki
  • słupek płytki


Szafki w kolekcji FLOU standardowo wyposażone są w uchwyty w kolorze mebli, ale specjalnie dla miłośników błyszczących dodatków, przewidziano możliwość dokupienia uchwytów w kolorze chrom.

Dodatkowymi elementami, które z pewnością pozytywnie wpłyną na komfort użytkowania mebli z kolekcji FLOU, a także doskonale dopełnią przestrzeń łazienki, są eleganckie i praktyczne metalowe akcesoria łazienkowe. Oferowane przez markę Defra eleganckie wkłady do szuflad DefraBOX pozwola na indywidualizację wnętrza szuflady, a uchwyty na papier toaletowy i ręcznik, z pewnością podkreślą styl mebli i charakter wnętrza.

akcesoria łazienkowe Defraakcesoria łazienkowe Defra

Kolekcję FLOU zaprojektował Michał Roszkowski, Dyrektor Produktu firmy Deftrans.

Kontakt w sprawie produktów:

Deftrans Sp. z o.o. marka DEFRA
ul. Wszewilki 59
56-300 Milicz
tel. + 48 71 383 12 97
www: www.defra.pl
mail: wyślij wiadomość
Deftrans Sp. z o.o. marka DEFRA

producent mebli łazienkowych » meble łazienkowe » szafki podumywalkowe » szafki łazienkowe wiszące » meble z litego drewna » szafki łazienkowe » szafki łazienkowe stojące » wyposażenie łazienki » zestawy łazienkowe


Zobacz zdjęcia w galerii DEFRA
:

    Defra    Defra    Defra    Defra
 
 


Podobne artykuły
Nowy pomysł na Teak od Sealskin

meble i akcesoria

Nowy pomysł na Teak od Sealskin

Meble TEAK holenderskiej firmy Sealskin spodobają się zarówno tradycjonalistom, jak i miłośnikom stylu nowoczesnego.... więcej...

Wolnoopadająca deska sedesowa

meble i akcesoria

Wolnoopadająca deska sedesowa

Sprzątanie łazienki to czynność, którą z uwagi na intensywność użytkowania tego pomieszczenia, należy... więcej...

Klasyczna łazienka - kolekcje mebli

meble i akcesoria

Klasyczna łazienka - kolekcje mebli

Kolekcje mebli w stylu klasycznym zaskakują szczegółami. Najczęściej bazują na dekorze drewna w różnych... więcej...