Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl
coram
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2024

Elita

Klasyczna łazienka - kolekcje mebli

artykuł promocyjny

Kolekcje mebli w stylu klasycznym zaskakują szczegółami. Najczęściej bazują na dekorze drewna w różnych odcieniach. Mile widziane są elementy przetarć i efekt postarzania. To co odznacza kolekcje klasyczne od nowoczesnych to zdobienia, które pojawiają się na frontach jako ramki, sztukateria itp. Klasyczne meble łazienkowe często posiadają także stylizowane uchwyty i klamki. Są ponadczasowe i opierają się wszelkim modom.

Klasyczna łazienka - kolekcje mebli

fot.: Elita

 

Meble łazienkowe w stylu klasycznym w ofercie Elita

 

  • Santos - kolekcja w ciepłych barwach drewna z uchwytami w kolorze starego złota. Wszystko to tworzy uroczy klimat retro, który cieszy się dużą popularnością wśród miłośników klasycznych rozwiązań. Meble wykonane z litego drewna podkreślają jakość, na którą w tym stylu stawia wiele osób. 

Meble łazienkowe w stylu klasycznym w ofercie ElitaMeble łazienkowe w stylu klasycznym - Santos Elita

  • Santos Oak - klasyczne, ale z powiewem nowoczesności na wzór modern classic. Meble z tej serii mają prostą bryłę z ciekawymi okuciami. Szafka podumywalkowa oraz wysoki słupek stoją na klasycznych nóżkach, co jeszcze bardziej podkreśla ich ponadczasowy charakter.

Meble łazienkowe w stylu klasycznym w ofercie ElitaMeble łazienkowe w stylu klasycznym w ofercie ElitaMeble łazienkowe w stylu klasycznym w ofercie Elita

  • Inge - stylowe meble o klasycznym kroju, które idealnie wpiszą się we wnętrza utrzymane w stylu skandynawskim. Ta podwieszana kolekcja dostępna jest w kolorze białym wykończonmym matowo, a ciemne uchwyty stanowią wyróżnik. 

 

Klasyczne meble łazienkowe - kolekcja marki Defra

 

  • Granada - prosta, stonowana seria mebli, która świetnie wpisuje się we wnętrze łazienki w klasycznym stylu. Kolekcja ma elegenacki wygląd, a brązowy kolor dodaje wyjątkowej elegancji.

Grenada

 

Meble klasyczne Sanitti

 

  • GAMMA - oryginalne dekory frontów z finezyjnym ramkami i nóżkami to znak rozpoznawczy tej kolekcji. Do wyboru są szafki i regały łazienkowe w wersji wiszącej lub stojącej. Uzupełnieniem kolekcji są lustra w pięknych, klasycznych ramach. Kolorystyka zachwyca różnorodnością i idealnie wpisuje się w styl glamour. Zobacz >> więcej...

 

Klasyczna łazienka z meblami od Yeti

 

  • Kerasan - włoski design w klasycznej odsłonie, gdzie dominują najwyższej jakości materiały. Piękne wykończenie w stylu retro ze stylizowanymi nogami.
  • Simas - szafka łazienkowa dwuszufladowa Simas Lante beżowa lakierowana

Klasyczna łazienka z meblami od YetiKlasyczna łazienka z meblami od Yeti


 

Szafki łazienkowe Retro w ofercie Sapho

 

Do łazienki w klasycznej odsłonie idealnie pasują również meble postarzane, z mosiężnymi detalami i stylizowanymi nogami. Przykładem takiego wykończenia jest szafka podumywalkowa w ofercie czeskiego producenta wyposażenia łazienkowego SAPHO.

Szafki łazienkowe Retro w ofercie Sapho


 

Opracowanie: Redakcja
Zdjęcia: Elita, Defra, Sapho, Yeti, Sanittii

aurora

alfarm

elitameble

riho

luxum

edaxo
Partnerzy

GTV


logo Piramida   Riho

Magma

Aurora
logo Coram

 Cristalstone Luxum

Hafele    Edaxo

Mantes     partner serwisu Hettich

    Sapho

Konkurs fotograficzny Nasze kuchnie 2024 - XII edycja - aranżacje kuchni

Konkurs fotograficzny Nasze kuchnie 2024 - XII edycja

Facebook
Instagram