Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Umywalki w nowoczesnej odsłonie - Cristalstone

artykuł promocyjny

Umywalki w nowoczesnej odsłonie - Cristalstone
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Inspiracje do tworzenia wnętrz znajduje się współcześnie w niemal każdej dziedzinie życia. Tworzony przez wieki, architektoniczny dorobek ludzkości dostarcza nam nieograniczoną liczbę bodźców. Bazując na doświadczeniu, architekci i designerzy korzystają zarówno z monumentalnych kształtów, kompleksowych projektów jak i minimalistycznych form.

Projektanci marki Cristalstone czerpiąc z obserwacji i wieloletniego doświadczenia stworzyli serie produktów unikatowych. Kolekcje umywalek Cristalstone Linea Ideal oraz Cristalstone Separado to pasja do projektowania i zaawansowana wiedza technologiczna zamknięta w jednej bryle. Każda z umywalek obu serii została stworzona z inspiracji czerpanej wprost z architektonicznego potencjału najpotężniejszych miast świata.

Umywalka Cristalstone - Luxum

Jak pisze producent o wybranych realizacjach:


KOLEKCJA SEPARADO: UMYWALKA VIDRIO UNO

Stała kolekcja umywalek nablatowych Separado Cristalstone to synonim wysokiej klasy kunsztu i elegancji. Umywalka Vidrio Uno to flagowy produkt spośród ośmiu dostępnych w tej serii umywalek, stworzony w ścisłej współpracy z najsłynniejszym biurem wyposażenia luksusowych łazienek na wymiar - Luxum. Projekt inspirowany Salvadorem - miastem wpływów, gdzie kultura Europejska łączy się ze stylem życia centrum brazylijskiej metropolii. Najwyższej klasy design pochodzący z serca starego kontynentu stał się inspiracją dla stworzenia umywalki Vidrio Uno. Wykonana z pietyzmem, ekskluzywna, matowa struktura powierzchni, połączona z asymetrycznym rantem umywalki staje się wspaniałą inspiracją do stworzenia wnętrza ponadczasowego, wpisującego się w wyjątkowy charakter dobrze urządzonej przestrzeni.

Umywalka nablatowa Cristalstone Separado - Luxum


KOLEKCJA SEPARADO: UMYWALKA TUBA

Umywalka wolnostojąca Tuba z serii Separado Cristalstone z misą o cienkich rantach to propozycja perfekcyjnego urządzenia łazienki. Styl umywalki inspirowany jest japońską precyzją, którą współcześnie postrzega się jako tradycję, widoczną w tokijskich projektach. Cechy największej japońskiej metropolii, codziennie doskonalonej poprzez setki ludzkich idei pozwoliły na stworzenie projektu ponadczasowego. Wolnostojąca umywalka Tuba dzięki swojej uniwersalnej prostocie, walcowatym kształcie, staje się obiektem, który współtworzy wyjątkową, perfekcyjną przestrzeń w Twojej łazience, harmonijnie dopełniając zaprojektowane z najwyższą precyzją wnętrze. Umywalki wolnostojące wykonane z kompozytu Cristalstone są, wyjątkowo trwałe, ciepłe w dotyku, a satynowo matowa struktura, podkreśla ekskluzywny charakter. Wybierz doskonałość minimalistycznych, wolnostojących umywalek Tuba od Cristalstone i poczuj w swojej łazience harmonię czystych, geometrycznych form dających głębię relaksu i błogiego wypoczynku.


KOLEKCJA LINEA IDEAL: U600-MCOLC

Umywalka z odpływem liniowym Cristalstone Linea Ideal U600-MCOLC to produkt łączący cechy najwyższej jakości matowego wykończenia oraz inspirującej wyrazistej bryły. Dzięki połączeniu pasji wraz z wieloletnim doświadczeniem, powstał produkt unikatowy, zrodzony w sercu Polski – Warszawie. Warszawa to miasto pełne kontrastów, gdzie pracowitość i tradycja łączą się z dynamicznym rozwojem i nowoczesną technologią. Właściwości te stały się inspiracją dla projektantów z Zespołu Cristalstone. Minimalistyczny styl perfekcyjnie łączy się z doskonale prostymi liniami wkomponowanymi w monolityczny blat umywalki. Idealnie gładka, satynowo matowa powierzchnia, śnieżnobiałe wykończenie, doskonale wpisują się w kanony stylu eleganckiego, który jest ikoną współczesnego designu. Luksusowa umywalka z serii Cristalstone Linea Ideal z odpływem liniowym (szczelinowym), to idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników, poszukujących nowoczesnych rozwiązań dla łazienek na najwyższym światowym poziomie. Prosta, nowoczesna forma wykończenia z odpływem liniowym została wpisana w prostokątny blat. Najwyższej klasy umywalka produkowana w polskiej manufakturze z konglomeratu Cristalstone będzie idealnym rozwiązaniem dla Twojej łazienki. Umywalka U600-MCOLC jest doskonałym wyborem do małych i średniej wielkości łazienek prywatnych, hotelowych oraz przeznaczonych do użyteczności publicznej.

umywalka Cristalstone Linea Ideal z odpływem liniowym - Luxum

Najnowsze trendy w wyposażeniu łazienek kształtują się nie tylko wokół funkcjonalności ale także designu dedykowanego dla wybranego stylu. Szeroki wybór produktów na rynku wyposażenia łazienek proponuje nam jednak proste, niewyróżniające się kompozycje. Projektanci Cristalstone stworzyli linie produktów unikatowych dla najbardziej wymagających użytkowników.

Odważne linie umywalek z kolekcji Separado znajdują swoje miejsce w modernistycznych projektach. Najbardziej efektowne, wolnostojące umywalki stworzone zostały z myślą o kreacji wyjątkowego wnętrza, które nie pozostawia kompromisów dla osób pragnących pięknie zaprojektowanej przestrzeni w swoim domu.

Umywalka nablatowa Cristalstone - Luxum

Elegancka forma monolitycznej bryły z wpisanym w misę odpływem liniowym kolekcji umywalek Linea Ideal to doskonały wybór zarówno do wnętrz klasycznych jak i futurystycznych.


Najwyższa jakość

Autorski materiał konglomeratowy Cristalstone został opracowany przez zespół techniczny Luxum i Cristalstone. Wieloletnie doświadczenie, seria badań pozwoliła uzyskać tworzywo w pełni bezpieczne dla zdrowia, bez użycia szkodliwych substancji chemicznych. Najwyższa odporność na zarysowanie i uszkodzenia oraz nienaganna estetyka wykonania to tylko niektóre z fizycznych cech umywalek Cristalstone. Łatwość utrzymania czystości przy zachowaniu wszelkich wartości estetycznych zawdzięczamy precyzyjnie opracowanej satynowo matowej strukturze.

umywalka Cristalston z odpływem liniowym - Luxum

Montaż umywalek Cristalstone jest bardzo prosty, zarówno dla umywalek wiszących jak i nablatowych.


Struktura

Nowoczesna, satynowo matowa struktura to rozwiązanie stale poszukiwane przez architektów i pasjonatów wnętrz. Wyrazisty charakter, subtelna intensywność barwy wpływa na odbiór wnętrza przez oglądających, a sam produkt skupia uwagę nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Umywalka Cristalstone - Luxum

Umywalki Cristalstone idealnie sprawdzają się zarówno w hotelach, strefach użyteczności publicznej jak i w domach prywatnych inwestorów.

Umywalka Cristalstone - Luxum

Stała kolekcja umywalek marki Cristalstone ⇒ CRISTALSTONE

Zainspiruj się i odkryj świat wnętrz na wymiar ⇒ LUXUM

Kontakt w sprawie produktów:

Cristalstone
ul. Jana Dekerta 44
30-703 Kraków
tel. 12 653 00 90
www: cristalstone.pl
mail: wyślij wiadomość
Cristalstone

umywalki » umywalki z odpływem liniowym » umywalki nablatowe » wanny

Zobacz zdjęcia w galerii Cristalstone

umywalka Cristalstone    umywalka Cristalstone    umywalka Cristalstone    umywalka Cristalstone    umywalka Cristalstone   

Facebook Cristalstone   Instagram Cristalstone
Polecamy

 

Umywalki z efektem marmuru - przegląd modeli ceramika sanitarna

Umywalki z marmuru - przegląd

 
Wybieramy umywalkę ceramika sanitarna

Wybieramy umywalkę

 
Zainspiruj się z MASSI: ryflowane nowości armatura łazienkowa

Zainspiruj się z MASSI: ryflowane nowości

 
Bidet w małej łazience armatura łazienkowa

Bidet w małej łazience

 
Szklane wnętrza Glasimo armatura łazienkowa

Szklane wnętrza Glasimo

 
Partnerzy

CerramedBesco
 

LuxumCristalstone

 Invenalogo Coram

AKCJUM

Riho  Sapho


logo Piramida
Werit

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni
Facebook
Instagram