konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Biel i czerń w łazience - na łazienkowej szachownicy Siros

data aktualizacji: 10-01-2020, 10:48 – artykuł promocyjny

Połączenie bieli i czerni jako motyw dekoracyjny doceniane było już wielokrotnie na przestrzeni lat. Ponadczasowy kontrast będący przedstawieniem filozofii yin and yang czy symbolem projektów docenianej na całym świecie Coco Chanel ponownie przybiera na sile i dominuje w aranżacji wnętrz. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż ta kolorystyczna para nadaje pomieszczeniu wręcz zmysłowej elegancji przeplatając, uzupełniając się i walcząc ze sobą niczym w szachowej grze. Dlatego biel i czerń coraz częściej gości w łazience, która przejęła rolę centrum domowego relaksu.


Wnętrzarski mat: w roli króla Siros od marki Invena!

Dotychczas w łazience tytułowy ponadczasowy kontrast uzyskiwaliśmy poprzez przemyślane ułożenie płytek. Jednak to najnowsza seria armatury marki Invena Siros utrzymana w kolorze czarnego matu daje nam znacznie większe możliwości aranżacyjne. Czerń bowiem dobrze prezentuje się w większych pomieszczeniach, w niewielkich może przytłaczać optycznie pomniejszając przestrzeń. Dlatego w niewielkiej łazience czarne baterie doskonale sprawdzą się jako kontrastujący z bielą ceramiki i płytek akcent. Biel natomiast optycznie powiększa pomieszczenie, a więc pozwoli nam to stworzyć efektowną aranżację z nutką zmysłowej elegancji.

Biel i czerń w łazience - na łazienkowej szachownicy Siros

Kolekcja Siros zaproponowana przez Invenę to przede wszystkim kompletny wybór baterii łazienkowych. W jej skład wchodzi bateria umywalkowa, natryskowa, wannowa i bidetowa. Mamy więc pewność, że nasza łazienka będzie utrzymana w spójnym, jednolitym stylu. Miłośników stylistycznej konsekwencji z pewnością ucieszy fakt, że w tej serii znajduje się także bateria kuchenna. Dzięki temu unikniemy sytuacji, w której każdy kran w naszym domu będzie inny.

czarna bateria zlewozmywakowa Siros - Invena


Siros: nowoczesna seria armatury do ponadczasowej łazienki!

Łazienka powinna być jednym z najbardziej przemyślanych pomieszczeń i to jeszcze na etapie projektu. To wnętrze, które urządzamy na lata, a doskonale wiemy, że korekta pochopnej decyzji może nas sporo kosztować - i pieniędzy, i czasu, i nerwów. Dlatego nawet jeśli marzymy o nowoczesnej łazience, warto pamiętać o ponadczasowym rozwiązaniu. Właśnie nim jest kontrast bieli i czerni. Pamiętajmy, że czarny podkreśla otaczające go barwy, a to sprawia, że my możemy bawić się dodatkami w dowolnym kolorze. Dzięki nim nadamy naszej łazience dowolny: bardziej elegancki, klasyczny lub wręcz przeciwnie energetyczny i nowoczesny charakter.

Bateria umywalkowa czarna Siros, umywalka Pejto - Invena

Seria armatury łazienkowej Siros utrzymana w kolorze czarnego matu stanowi swego rodzaju pomost między klasyką a nowoczesnością tworząc ponadczasowy kompromis. Wyrazistym krawędziom subtelności nadają delikatne zaokrąglenia uchwytu tworząc tym samym ciekawą i niepowtarzalną formę. Baterie pokryte zostały wysokiej jakości materiałem. Zachowując podstawowe zasady utrzymania armatury w czystości krany Siros będą zatem odporne na ścieranie. Dodatkowo bateria umywalkowa wyposażona została w perlator oszczędzający wodę. Jeśli więc kolekcja zagości w naszej łazienkowej aranżacji będzie w niej wręcz królować, a nas cieszyć i estetyką i funkcjonalnością.


Zestaw natryskowy Dark w roli hetmana

Wiemy, że do szachowego mata sam król nie wystarczy. Tak samo w łazience, w której decydujemy się na kontrast bieli i czerni baterie potrzebują pewnego wsparcia. Chrom prysznica czy deszczowni mógłby zdecydowanie zaburzyć naszą idealną kompozycję. Świadomy tego producent (Invena), wprowadził do swojej oferty kolejną nowość: zestaw natryskowy Dark również utrzymany w kolorze czarnego matu. Głębia tej czerni przeniesie nas w świat luksusowego SPA, a doznania spotęguje możliwość wyboru jednego z trzech rodzajów strumienia, w tym m.in. hydromasażu. Zastosowany w słuchawce system anticalc sprawi, że zestaw będzie łatwy do utrzymania w czystości. Dodatkowym natomiast udogodnieniem będzie silikonowy wąż z końcówką anty twist, która zapobiega skręcaniu.

Zestaw natryskowy Dark - Invena

Połączenie bieli i czerni nadaje przestrzeni łazienki ponadczasowego charakteru. Seria armatury Siros w kolorze czarnego matu z pewnością będzie doskonałym akcentem na tej aranżacyjnej szachownicy. Dzięki niej zachowamy kolorystyczną proporcję. Tylko od nas zależy czy do gry dołączą dodatki w energetycznych, soczystch barwach czy może te bardziej klasyczne idące ku wyrafinowanej elegancji luksusowego SPA!


 

Kontakt w sprawie produktów:

Invena S.A.
ul. Grabskiego 3
75-209 Koszalin
tel. Dział Obsługi Klienta: 801 108 072
www: www.invena.pl
mail: wyślij wiadomość
Invena S.A.

Armatura łazienkowa: baterie umywalkowe, baterie wannowe, natryskowe, bidetowe, deszczownie, słuchawki, panele i zestawy natryskowe
Kabiny i brodziki
Umywalki
Armatura kuchenna
Armatura do instalacji wodnych, grzewczych i gazowych
Grzejniki

Zobacz zdjęcia w galerii Invena:


Podobne artykuły
Kąpiel ekskluzywna

armatura łazienkowa

Kąpiel ekskluzywna

Plano - nowa kabina marki Cesana, łączy ekskluzywne wzornictwo i atrakcyjne rozwiązania użytkowe. Przygotowana została... więcej...

Różne wanny - różne środki do czyszczenia

armatura łazienkowa

Różne wanny - różne środki do czyszczenia

Urządzając łazienkę, często zastanawiamy się nad wyborem wanny. Na rynku dostępnych jest wiele ich rodzajów... więcej...

Baterie łazienkowe z myślą o dzieciach

armatura łazienkowa

Baterie łazienkowe z myślą o dzieciach

Łazienka to miejsce, w którym dzieci bawiąc się zdobywają pierwsze umiejętności związane z higieną. Zabawa... więcej...