Instal-Projekt - Patron działu Grzejniki łazienkowe

Grzejniki łazienkowe pionowe - dekoracyjne, drabinkowe, ozdobne

artykuł promocyjny

Łazienka to miejsce, w którym ciepło odgrywa szczególna rolę. Jednak znaczenie łazienki znacznie się poszerzyło i coraz chętniej sięgamy po rozwiązania, które są nietypowe, ale za to piękne. Doskonale to widać na przykładzie grzejników, które mają grzać oraz jednocześnie uatrakcyjnić nowoczesne wnętrze.

Grzejniki łazienkowe pionowe - dekoracyjne, drabinkowe, ozdobne

fot.: Instal-Projekt

Coraz więcej grzejników dedykowanych do łazienki to twórcze rozwiązania, w których wykorzystuje się nietuzinkowy design z unikalną technologią dopracowaną w najmniejszym szczególe. Grzejniki, które harmonizują z aranżacją łazienki lub modele wybijające się na tle minimalistycznego wykończenia wnętrza.

fot.: Brem                                                             fot.: Italy Direct

Zaskakują kolorystyką, kształtem oraz formą. Często zwyczajnie nie przypominają grzejników tylko finezyjną konstelację. Mogą być aluminiowe lub szklane. Najczęściej są też dostępne w szerokiej palecie barw. 

fot.: Italy Direct - grzejnik NT-TE

Grzejniki dekoracyjne dają również mnóstwo możliwości montażu. Tradycyjne zawieszenie na ścianie to tylko jeden z przykładów. Pionowe konstrukcje można wykorzystać jako przesłony, przymocować do podłogi lub wkomponować w miejsca trudne, jak na przykład narożnik - szeroka oferta grzejników na rynku sprawia, że każdy znajdzie model spełniający nawet najbardziej wygórowane wymagania.

fot.: Grzejniki w ofercie Italy Direct

Grzejniki wyposażone w dodatkowe elementy pełnią więcej funkcji. Przykładem są wieszaki, uchwyty, grzałki elektryczne czy lustra. Takie elementy zwiększają także wrażenie estetyczne, grzejnik przykuwa uwagę i staje się ważnym elementem aranżacji.

Dekoracyjny grzejnik łazienkowy Iguana VisioDekoracyjny grzejnik łazienkowy Iguana Visio

fot.: Jaga - dekoracyjny grzejnik łazienkowy Iguana Visio


Grzejniki pionowe do łazienki - przykładowe modele

 

Grzejniki pionowe zachwycają także kształtem. Już nie tylko tradycyjne drabinki, ale też bardzo finezyjne układy przestrzenne. W ofercie producentów ozdobnych grzejników pojawią się propozycje godne światowych nurtów wzorniczych oraz jako przykład fuzji funkcjonalności z designem.

fot.: Radox

Grzejnik Ottimo            

                            fot.: DIAMOND                                fot.: Imers - grzejnik Cubic

fot.: Vetto

Opracowanie: Redakcja
Zdjęcia: Radox, Brem, DIAMOND, Vetto, Imers, Italy Direct, Jaga, Instal-Projekt, Projektyw


Partnerzy

Imers     nVent

Radox radiators   FENIX

    Grupa ArmaturaInstal-Projekt

Sapho  Ferdom


Ferro

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni


Facebook
Instagram