Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl
imers
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2024

Grzejniki łazienkowe pionowe - dekoracyjne, drabinkowe, ozdobne

artykuł promocyjny

Łazienka to miejsce, w którym ciepło odgrywa szczególna rolę. Jednak znaczenie łazienki zdecydowanie się poszerzyło i coraz chętniej sięgamy po rozwiązania, które są nietypowe, ale za to piękne. Doskonale to widać na przykładzie grzejników, które mają grzać oraz jednocześnie uatrakcyjnić nowoczesne wnętrze.

Grzejniki łazienkowe pionowe - dekoracyjne, drabinkowe, ozdobne

fot.: Sapho - zobacz więcej modeli >>

Coraz więcej grzejników dedykowanych do łazienki to twórcze rozwiązania, w których wykorzystuje się nietuzinkowy design z unikalną technologią dopracowaną w najmniejszym szczególe. Grzejniki, które harmonizują z aranżacją łazienki lub modele wybijające się na tle minimalistycznego wykończenia wnętrza.

Emmeline grzejnik żeliwny

fot.: Emmeline - grzejnik żeliwny Castrads

 

Zaskakują kolorystyką, kształtem oraz formą. Często zwyczajnie nie przypominają grzejników tylko finezyjną konstelację. Mogą być aluminiowe lub szklane. Najczęściej są też dostępne w szerokiej palecie barw. 

fot.: Italy Direct - grzejnik NT-TE

Grzejniki dekoracyjne dają również mnóstwo możliwości montażu. Tradycyjne zawieszenie na ścianie to tylko jeden z przykładów. Pionowe konstrukcje można wykorzystać jako przesłony, przymocować do podłogi lub wkomponować w miejsca trudne, jak na przykład narożnik - szeroka oferta grzejników na rynku sprawia, że każdy znajdzie model spełniający nawet najbardziej wygórowane wymagania.


fot.: Grzejniki w ofercie Italy Direct

Grzejniki wyposażone w dodatkowe elementy pełnią więcej funkcji. Przykładem są wieszaki, uchwyty, grzałki elektryczne czy lustra. Takie elementy zwiększają także wrażenie estetyczne, grzejnik przykuwa uwagę i staje się ważnym elementem aranżacji.

Dekoracyjny grzejnik łazienkowy Iguana VisioDekoracyjny grzejnik łazienkowy Iguana Visio

fot.: Jaga - dekoracyjny grzejnik łazienkowy Iguana Visio


Grzejniki pionowe do łazienki - przykładowe modele

 

Grzejniki pionowe zachwycają także kształtem. Już nie tylko tradycyjne drabinki, ale też bardzo finezyjne układy przestrzenne. W ofercie producentów ozdobnych grzejników pojawią się propozycje godne światowych nurtów wzorniczych oraz jako przykład fuzji funkcjonalności z designem.

fot.: Radox

Grzejnik Ottimo       
fot.: DIAMOND    

 

 

fot.: Imers - grzejnik Cubic

fot.: Vetto

Opracowanie: Redakcja
Zdjęcia: Radox, Castrads, DIAMOND, Vetto, Imers, Italy Direct, Jaga, Sapho, Projektyw

invena


castrads

AGgrzejniki

radox
radox
Partnerzy

Imers     nVent

Radox radiators   FENIX

Ferro    Grupa Armatura

Sapho  Ferdom


Konkurs fotograficzny Nasze kuchnie 2024 - XII edycja - aranżacje kuchni

Konkurs fotograficzny Nasze kuchnie 2024 - XII edycja

Facebook
Instagram