Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Innowacje w łazience - umywalki nablatowe i wolnostojące

artykuł promocyjny

Alternatywą dla tradycyjnego wyposażenia łazienek są umywalki wolnostojące o różnych kształtach i rozmiarach. Typy takich umywalek możemy podzielić na umywalki nablatowe oraz wolnostojące – występujące jako osobny element aranżacji. Luksusowe rozwiązania we wnętrzu stanowią elementy o smukłych, zaprojektowanych z najwyższą starannością kształtach. Umywalki Cristalstone z kolekcji Separado stworzone zostały z myślą o ekskluzywnym wyposażeniu wnętrz, dla osób poszukujących nieprzeciętnych rozwiązań w aranżacji łazienek i salonów kąpielowych.

Innowacje w łazience - umywalki nablatowe i wolnostojące
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Każdy etap realizacji umywalek jest przeprowadzany w ściśle określonych warunkach. Dzięki zaawansowanej technologii produkcji możliwe jest wytworzenie dokładnie zaprojektowanego kształtu umywalki wraz z cienkimi rantami, co stanowi gwarancję zachowania idealnych proporcji, lekkości, doskonałej estetyki i trwałości wykończenia.

umywalka wolnostojąca Cristalstone


Nowoczesna struktura

Wykończenie umywalek w satynowo – matowej bieli to innowacja na rynku europejskim. Opracowana przez Cristalstone matowa struktura wykazuje się odpornością na intensywne użytkowanie, perfekcyjną bielą bez tendencji do zmiany zabarwienia i łatwością w utrzymaniu czystości.

Równocześnie jej powłoka wydaje się być całkowicie delikatna – to dzięki satynowemu wykończeniu finalnego produktu. Ciepła w dotyku powierzchnia umywalki uzyskiwana jest przez zastosowanie zaawansowanych technologicznie materiałów kompozytowych. Cristalstone to nie tylko piękno, ale także dbałość o zdrowie i środowisko. W tym zakresie potwierdza to certyfikat PZH, który zaświadcza o jakości produktów.

umywalka nablatowa Cristalstone


Odważne kształty

Design umywalek wolnostojących i nablatowych nie musi zamykać się w powszechnie dostępnych formach. Nowoczesne wzornictwo czerpie z w pełni ergonomicznych rozwiązań, aranżując ponadczasowe wnętrza z klasą. Zaprojektowane przez najlepszych polskich designerów, stworzone dla osób poszukujących innowacji w aranżacji wnętrz oraz nowoczesnych rozwiązań zarówno dla małych łazienek jak i salonów kąpielowych.

umywalka nablatowa Cristalstone


Wygodne czyszczenie

Niewątpliwym atutem umywalek nablatowych, czy wolnostojących jest ich proste czyszczenie. Obłe kształty umywalki pozwalają dotrzeć użytkownikowi do każdego miejsca na powierzchni, unikając pozostawienia zanieczyszczeń w trudniej dostępnych miejscach takich jak kąty lub załamania kształtów. Utrzymanie umywalek w dobrej kondycji zawdzięcza się także odpowiedniemu materiałowi – kompozyt Cristalstone odporny jest na działanie środków chemicznych, a jego powierzchnia nie żółknie po latach użytkowania. Gładka faktura umywalki bez widocznych porów czy nierówności zapewni najwyższy komfort użytkowania, nawet w warunkach wzmożonej eksploatacji materiału.

umywalka nablatowa Cristalstone

Umywalki ze stałej serii Cristalstone dostarczane są bezpośrednio na miejsce inwestycji w ciągu tygodnia od złożenia zamówienia.


Umywalki dostępne na zamówienie

Synonimem luksusu w łazience jest oczywiście dobór najbardziej spersonalizowanych i wygodnych rozwiązań dla przyszłych użytkowników. Umywalki, które idealnie wpasują się w wizję aranżowanej przestrzeni można także wykonać na wymiar, według indywidualnego projektu. Możliwości wzornicze i wykonawcze dla produktów na wymiar pozostają niemal nieograniczone. Projekty na wymiar mogą być realizowane w najbardziej odważnych formach, różnych strukturach, fakturach i kolorach.

umywalki nablatowe metalizowane Cristalstone

Umywalki dostępne na zamówienie >>> https://luxum.pl/

Umywalki ze stałej kolekcji Cristalstone >>> https://sklep.cristalstone.pl/umywalki

Kontakt w sprawie produktów:

Cristalstone
ul. Jana Dekerta 44
30-703 Kraków
tel. 12 653 00 90
www: cristalstone.pl
mail: wyślij wiadomość
Cristalstone

umywalki » umywalki z odpływem liniowym » umywalki nablatowe » wanny

Zobacz zdjęcia w galerii Cristalstone

umywalka Cristalstone    umywalka Cristalstone    umywalka Cristalstone    umywalka Cristalstone    umywalka Cristalstone   

Facebook Cristalstone   Instagram Cristalstone
Polecamy

 

Umywalki z efektem marmuru - przegląd modeli ceramika sanitarna

Umywalki z marmuru - przegląd

 
Wybieramy umywalkę ceramika sanitarna

Wybieramy umywalkę

 
Zainspiruj się z MASSI: ryflowane nowości armatura łazienkowa

Zainspiruj się z MASSI: ryflowane nowości

 
Bidet w małej łazience armatura łazienkowa

Bidet w małej łazience

 
Szklane wnętrza Glasimo armatura łazienkowa

Szklane wnętrza Glasimo

 
Partnerzy

CerramedBesco
 

LuxumCristalstone

 Invenalogo Coram

AKCJUM

Riho  Sapho


logo Piramida
Werit

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni
Facebook
Instagram