Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Oras Esteta Wellfit, czyli siła wody w służbie zdrowia

data aktualizacji: 03-08-2018, 05:40 – artykuł promocyjny

Coraz więcej osób lubi dbać o piękne i wysportowane ciało oraz własne zdrowie. Sekret tkwi – nie w tężyźnie fizycznej – a w dobrym samopoczuciu. Już sama świadomość dbania o siebie, chęć zmiany na lepsze oraz poprawa kondycji zachęca nas do regularnej pielęgnacji. Żeby dobrze czuć się w swojej skórze wcale nie trzeba wychodzić z domu. Dostęp do nowoczesnej technologii pozwala nam korzystać z zabiegów odnowy dla ciała i duszy we własnej łazience.

Oras Esteta Wellfit, czyli siła wody w służbie zdrowia

Rewolucja pod prysznicem

 

Oferta firmy Oras niebawem zostanie poszerzona o baterię natryskową, która zrewolucjonizuje dotychczasowe pojmowanie prysznica. To co może zaskakiwać to jej funkcjonalność. Bateria przeznaczona jest głównie dla osób uprawiających sport i dla tych, którzy potrzebują relaksu po ciężkim, wymagającym dniu. To rozwiązanie pozwalające odbudować równowagę zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym.

 

Czuj się dobrze we własnym ciele dzięki wodzie

 

Od dawna wiadomo, że w wodzie drzemie ogromna siła, którą wykorzystuje się od tysiącleci. Firma Oras, tworząc model Oras Esteta Wellfit, czyli nową baterię natryskową z deszczownicą, udowodniła to po raz kolejny. Na pierwszy rzut oka to tradycyjny natrysk. Jednak jego sekret ukryty jest we wnętrzu, czyli zaawansowanej technologii. Jednym przyciskiem można ustawić dowolny program i sprawić sobie zabieg hydroterapii niczym w profesjonalnym gabinecie, który potraktuje nasze ciało naprzemiennym ciepłym i zimnym strumieniem. Dostępne są trzy tryby do wyboru:

  • o charakterze regenerującym (RECOVER),
  • program relaksujący (RELAX)
  • lub dodający energii (RELOAD)
     

Wszystkie programy zostały starannie zaprojektowane, co pozwala na natychmiastowe efekty. Pozytywne odczucia związane są z krótkimi sekwencjami poszczególnych trybów zmieniających temperaturę wody. Taka bateria wspomaga aktywny styl życia. Jest też sprzymierzeńcem zdrowia, bo zabieg ciepłą i zimną wodą koi i regeneruje mięśnie oraz pozytywnie wpływa na samopoczucie, a nawet poprawia nastrój.

 

Technologia ukryta

 

To co wyróżnia baterię Oras Esteta to minimalizm ukryty w eleganckim designie. Taki wygląd polecany jest szczególnie w nowoczesnych aranżacjach, jak na przykład z kabinami typu walk-in. Duet ten będzie prezentować się modnie, a przy tym da nam najwyższy komfort kąpieli. W skład modelu wchodzi duża deszczownica, dzięki której strumień wody starannie pokrywa całe ciało, przestronna, szklana półka na akcesoria i nowy natrysk ręczny Oras Hydractiva, który może posiadać aż 3 różne rodzaje strumienia. Oras Esteta może być wyposażona w specjalny przycisk Wellfit umieszczony na panelu. Służy on do uruchamiania programu odnowy ciała. Aby uruchomić tę funkcjonalność baterii natryskowej należy nacisnąć i przytrzymać przycisk przez jedną, dwie lub trzy sekundy. Wyłączenie danego programu następuje przez ponowne naciśnięcie tego przycisku.

 

Oras Esteta Wellfit będzie dostępna na rynku już wczesną jesienią


 

Kontakt w sprawie produktów:

Oras Olesno Sp. z o.o.
ul.Leśna 2
46-300 Olesno
tel. (34) 350 92 00
www: www.oras.com/pl
mail: wyślij wiadomość
Oras Olesno Sp. z o.o.

baterie: umywalkowe » natryskowe » wannowe » wannowo-natryskowe » bidetowe » kuchenne » baterie do pomieszczeń gospodarczych » rączki natrysku i zestawy natryskowe » akcesoria prysznicowe » akcesoria natryskowe » pisuary » zawory ogrodowe » zawory do zmywarki » wylewki » śrubunki » specjalistyczne uchwyty » narzędzia » inne akcesoria » aeratory i wylewki » zaślepki i pokrywy » moduły sterujące i głowice » części elektroniczne » elementy mocujące » dźwignie i uchwyty » części różne » pierścienie i uszczelnienia » sensory i fotokomórki » części zaworów
 

Zobacz zdjęcia w galerii ORAS:Podobne artykuły
Jaki kran wybrać aby był czysty

armatura łazienkowa

Jaki kran wybrać aby był czysty

Jednym z czynników, jaki należy wziąć pod uwagę wybierając baterię do łazienki, jest jej kształt. Budowa... więcej...

System montażowy do instalacji płaskich brodzików

armatura łazienkowa

System montażowy do instalacji płaskich brodzików

Kompletny system montażowy firmy Kaldewei pozwala na znaczne ułatwienie instalacji płaskich brodzików. Komplet... więcej...

Klasyczna „mała czarna” … bateria łazienkowa!

armatura łazienkowa

Klasyczna „mała czarna” … bateria...

Niemal każdy w szafie znajdzie tzw. klasyczną „małą czarną”. Panowie z całą pewnością jej nie noszą,... więcej...