Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Bezrantowa miska WC - higiena w twojej łazience na najwyższym poziomie

artykuł promocyjny

Postrzeganie łazienki jako pomieszczenia na przestrzeni lat uległo dużej zmianie. Zasadniczo jej rola pozostała taka sama, niemniej obecnie poza sferą funkcjonalną to swego rodzaju oaza, w której możemy zaznać błogiego relaksu po dniu pełnym wyzwań. Nadal to strefa, w której dbamy o dobry stan naszego ciała i oszołamiający wygląd, dlatego szczególnie zależy nam na tym, aby była utrzymana w idealnej czystości. Jeszcze lepiej, kiedy o tę pożądaną czystość będzie nam łatwo zadbać. Z pewnością ułatwi to bezrantowa, wisząca miska WC, która cieszy się coraz większym powodzeniem na rynku.

Bezrantowa miska WC - higiena w twojej łazience na najwyższym poziomie
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Invena stawia higienę na pierwszym miejscu

Mit głoszący, że to w łazience czyha na nas najwięcej bakterii został już dawno obalony. Należy jednak pamiętać, że brud lubi gromadzić się w trudno dostępnych zakamarkach. Kiedy dołączy do tego wilgoć powstaje istny raj dla rozwoju wszelkiego rodzaju drobnoustrojów. Tradycyjna miska WC posiada tzw. kołnierz. Wewnątrz miski jest rant, który zapobiega rozchlapywaniu się wody tym samym tworząc trudno dostępne do opłukania miejsce. Bezrantowa miska WC to rozwiązanie obu problemów. Brak tzw. kołnierza pozwala dokładnie opłukać całą muszlę. Przy tym ma ona taką formę, że przy spłukiwaniu woda nie rozchlapuje się na zewnątrz. – To zdecydowanie bardziej higieniczne rozwiązanie. Zniwelowanie trudnodostępnych zakamarków zapewnia dokładny i swobodny przepływ wody zapobiegając osadzaniu się niepożądanych cząsteczek. Dzięki niemu możemy także zrezygnować z silnych, żrących środków chemicznych, co sprawi, że nasza łazienka będzie miała jeszcze bardziej przyjazny charakter. – wyjaśnia Product Manager marki Invena, Monika Stolarczyk.

Wysoka jakość ceramiki również pozostaje nie bez znaczenia. Gładka powłoka, mająca mniejszą przyczepność również sprzyja łatwiejszemu utrzymaniu w czystości.

miski Wc komplet Invena

Kolejnym atutem jest wolnoopadająca deska, którą miski WC marki Invena posiadają w komplecie. –Zdajemy sobie sprawę, że jeszcze wyższą troskę o higienę wykazujemy, jeśli mamy małe dzieci. Zależało nam, aby pokazać produkt, który będzie służył całej rodzinie. Wolnoopadająca deska zapewnia komfort i nie powoduje hałasu, nawet jeśli najmłodszemu użytkownikowi omsknie się rączka” – dodaje z uśmiechem Monika Stolarczyk (Invena). Warto podkreślić, że deska w toaletach Inveny jest mocowana na łatwo wypinanych zawiasach. Dzięki nim jej zdjęcie i wyczyszczenie tylko pozornie trudnych miejsc staje się dziecinnie proste!


Dokos i Nyks - nowoczesny design w parze z czystością

W ofercie Inveny znajdziemy dwie bezrantowe, wiszące miski WC: Dokos i Nyks. Pierwsza – okrągła, druga – kwadratowa, obie stanowią uzupełnienie modnych i kompletnych serii armatury i ceramiki łazienkowej. W seriach dostępne są zarówno krany, jak i deszczownie oraz umywalki nablatowe. Mamy więc pewność, że łazienka będzie urządzona w spójnym stylu, a to zawsze daje wrażenie przyjemnej harmonii.

DOKOS - bezrantowa miska wc InvenaNYKS - bezrantowa miska wc Invena

Dokos                                                                Nyks

Miski bezrantowe WC z oferty Invena świetnie sprawdzą się nie tylko w dedykowanych seriach, ale także w bardziej indywidualnych aranżacjach. Ich uniwersalna forma – owalna w przypadku serii Dokos lub kwadratowa, jeśli chodzi o Nyks, zadowoli miłośników zarówno tradycyjnego, jak i nowoczesnego stylu wyposażenia łazienki. Zewnętrzny kształt miski również sprzyja higienie, gdyż prostą formę bez zbędnych zakamarków dużo łatwiej się czyści.

Fakt, że obie miski są wiszące daje nam ciekawsze możliwości aranżacyjne. Wykonując zabudowę do stelaża mamy okazję stworzyć półkę na niezbędne akcesoria lub dekoracje. Nad toaletą można zamontować szafkę z podświetleniem led, co pozwoli stworzyć klimatyczny kącik. I tu znowu design idzie w parze z higieną, ponieważ poprzez podwieszenie miski uzyskujemy równą i prostą taflę podłogi, którą znacznie łatwiej się czyści!

Wybór bezrantowej, wiszącej miski WC niesie za sobą wiele korzyści. Łatwa do utrzymania w czystości łazienka, która będzie jednocześnie oazą relaksu to marzenie niejednego z nas. Fakt, że będzie przy tym ekologiczna, bo do dokładnego spłukania toalet oferowanych przez firmę Invena potrzeba zaledwie 3litry wody, a do sprzątania wykorzystamy znacznie łagodniejsze środki tylko to marzenie dopełni!


 

Kontakt w sprawie produktów:

Invena S.A.
ul. Grabskiego 3
75-209 Koszalin
tel. Dział Obsługi Klienta: 801 108 072
www: www.invena.pl
mail: wyślij wiadomość
Invena S.A.

Armatura łazienkowa: baterie umywalkowe, baterie wannowe, natryskowe, bidetowe, deszczownie, słuchawki, panele i zestawy natryskowe
Kabiny i brodziki
Umywalki
Armatura kuchenna
Armatura do instalacji wodnych, grzewczych i gazowych
Grzejniki

Zobacz zdjęcia w galerii Invena:

invena Facebook   invena  instagram   invena  linkedin
Polecamy

 

Umywalki z efektem marmuru - przegląd modeli ceramika sanitarna

Umywalki z marmuru - przegląd

 
Wybieramy umywalkę ceramika sanitarna

Wybieramy umywalkę

 
Zainspiruj się z MASSI: ryflowane nowości armatura łazienkowa

Zainspiruj się z MASSI: ryflowane nowości

 
Bidet w małej łazience armatura łazienkowa

Bidet w małej łazience

 
Szklane wnętrza Glasimo armatura łazienkowa

Szklane wnętrza Glasimo

 
Partnerzy

CerramedBesco
 

LuxumCristalstone

 Invenalogo Coram

AKCJUM

Riho  Sapho


logo Piramida
Werit

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni
Facebook
Instagram