konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021
Knauf

patron besco

Łazienka w mieszkaniu do wynajęcia - jak ją urządzić?

data aktualizacji: 07-01-2020, 12:48 – artykuł promocyjny

Urządzenie łazienki w mieszkaniu przeznaczonym na wynajem nie jest prostą sprawą. Właścicielowi mieszkania zależy na tym, aby wyposażenie przyciągało uwagę i było jednym z elementów zachęcających potencjalnych klientów. Jednocześnie powinno być odporne na wielokrotne użytkowanie i pozwalać na oszczędzanie wody. Najemca z kolei oczekuje przestrzeni funkcjonalnej, bezawaryjnej i przyjemnej dla oka. Jakie rozwiązania zatem wybrać, aby spełnić wszystkie te wymagania?

Łazienka w mieszkaniu do wynajęcia - jak ją urządzić?

Uniwersalne rozwiązania

Urządzając mieszkanie pod wynajem nigdy nie wiemy na pewno, kto w nim zamieszka. Sztuką jest zaaranżować łazienkę w taki sposób, aby wygodnie mogły z niej korzystać zarówno rodziny z dziećmi, jak i studenci. Przykładowo, jeśli w łazience nie ma wanny, to warto zainwestować w kabinę prysznicową polskiej marki Deante w połączeniu z głębokim brodzikiem. Taki brodzik będzie dużym ułatwieniem przy kąpaniu dziecka, a jednocześnie dorosłym zupełnie nie przeszkodzi w braniu codziennego prysznica. Podobnie ma się sprawa z haczykami na ręczniki – zamontowane na wysokości 100-120 cm pozwolą na wygodne sięgnięcie zarówno dzieciom, jak i dorosłym.


Ekologia i oszczędność

W czasach rosnących opłat za media, wynajmujących może zaskoczyć wysokość rachunku za wodę. Aby temu zapobiec, warto zamontować w łazience baterie, które sprzyjają oszczędnościom. Należą do nich z pewnością baterie Hiacynt wyposażone w system eco-click, czyli dwustopniowe otwieranie wypływu wody. Podczas odkręcania wody lekki opór dźwigni poinformuje o osiągnięciu połowy maksymalnego przepływu wody, wystarczającego do umycia rąk. Dalsze podnoszenie dźwigni pozwoli oczywiście odkręcić wodę całkowicie, jeśli jest taka potrzeba.

   

   Deante  - czarna bateria umywalkowa HiacyntDeante  - biała bateria umywalkowa Hiacynt

Hiacynt bateria umywalkowa stojąca z podwyższonym korpusem

 

 

Proste linie i ponadczasowe kształty

Śnieżnobiała umywalka i miska WC nigdy nie wyjdą z mody, więc będą lepszym rozwiązaniem do mieszkania na wynajem, niż ceramika kolorowa. Kształt i rozmiar umywalki zależy oczywiście od wielkości łazienki, ale duży wybór umywalek Deante pozwala na idealne dopasowanie modelu wiszącego lub stawianego na blacie. Dobrym rozwiązaniem będzie podwieszana miska WC, pod którą łatwo posprzątać. Utrzymanie czystości szczególnie ułatwi toaleta bezkołnierzowa taka jak Anemon Zero lub Peonia Zero. Miska takiej toalety jest pozbawiona trudno dostępnego rantu, pod którym mnożą się bakterie. Wysoki standard higieny i łatwość czyszczenia są bardzo ważne dla większości wynajmujących, więc bezkołnierzowa miska WC zostanie szczególnie doceniona.

Miska ustępowa wisząca bez kołnierza Deante Anemonmiska ustępowa bez kołnierza Deante AnemonAnemon Zero                                                              Peonia Zero


Jakość na lata

Szukając wyposażenia do mieszkania przeznaczonego na wynajem warto postawić na sprawdzoną polską markę, taką jak Deante, dysponującą siecią serwisową, długoletnią gwarancją i wsparciem technicznym przy montażu. Wówczas możemy być pewni, że unikniemy przykrych niespodzianek, a lokatorzy będą się cieszyć piękną łazienką przez długi czas.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Deante
Twarda 11/13
95-100 Zgierz
tel. (42) 638 30 00
www: www.deante.pl
mail: wyślij wiadomość
Deante

baterie » panele prysznicowe » deszczownie » systemy podtynkowe » zestawy prysznicowe » słuchawki prysznicowe » węże prysznicowe » kabiny prysznicowe » brodziki » odpływy liniowe » drzwi i systemy kabinowe » miski wc » miski bidetowe » umywalki » akcesoria łazienkowe: do baterii » przyłączeniowe » do brodzików » do ceramiki


Zobacz zdjęcia w galerii Deante

 
Podobne artykuły
Co to jest lustro grzewcze

porady

Co to jest lustro grzewcze

Lustro grzewcze, czyli inaczej mówiąc lustro, które podgrzewamy ma za zadanie zapobiegać nie przyjemnemu... więcej...

Reklamacja wadliwego sprzętu

porady

Reklamacja wadliwego sprzętu

Zgodnie z przepisami Kodeksu cywilnego osoba kupująca może żądać od sprzedawcy nieodpłatnej wymiany albo naprawy... więcej...