Jakie płytki do łazienki ?

aurora

Dozowniki mydła w płynie i podajniki papieru w łazienkach publicznych

artykuł promocyjny

Toalety w obiektach użyteczności publicznej jako miejsca ogólnodostępne muszą być projektowane
w sposób przemyślany i funkcjonalny. Nie ma tutaj miejsca na zbędne ozdobniki zabierające przestrzeń. Asortyment łazienkowy zastosowany w tych pomieszczaniach powinien być przede wszystkim wytrzymały łatwy w obsłudze i ergonomiczny. Mydelniczka czy podajniki ręczników papierowych powinny nawiązywać do siebie wyglądem tworząc spójną całość. Mając przed sobą wybór właściwego dozownika mydła należy wziąć pod uwagę przede wszystkim charakter obiektu. Może to być toaleta o dużym przepływie przypadkowych osób lub ogólnodostępna łazienka w miejscu, z którego korzysta określona grupa użytkowników. Do pierwszej grupy możemy zaliczyć centra handlowe, dworce kolejowe, stadiony, druga to głównie urzędy, uczelnie, szkoły, biurowce etc.

Dozowniki mydła w płynie i podajniki papieru w łazienkach publicznych

Do centrów handlowych oraz na stadionach warto zdecydować się na dozownik o minimalnej pojemności 820 ml, jednak nie większej niż 1250 ml. Tutaj warto, aby dozownik był napełniany
z kanistra, co znacznie zmniejszy koszty eksploatacyjne w odróżnieniu od modeli na wkłady, które będą nie ekonomiczne. Przy doborze mydelniczki uzupełnianej mydłem w płynie przewagę jakościowa mają zdecydowanie te, które posiadają wewnętrzne zbiorniki z tworzywa. Jednym z rozwiązań zarówno pod względem cenowy jaki i jakościowym jest model S1000SPB TOP marki Faneco (zdjęcie powyżej) wiodącej firmy w zakresie asortymentu przeznaczonego do łazienek publicznych.

Poza wewnętrznym zbiornikiem posiada również pompkę z tworzywa. Takie rozwiązanie zapobiega tworzeniu zatorów z zaschniętego mydła w płynie. Jest to nowość na rynku polskim w kategorii dozowników ekonomicznych. W biurowcach, uczelniach, czy urzędach wybór dozownika jest absolutnie dowolny. Doskonale sprawdzą się tu zarówno rozwiązania ze stali jaki i tworzywa sztucznego.
 

Sprawdź pełną ofertę dozowników do mydła marki Faneco

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku dotyczącym zapotrzebowania na nisko budżetowe podajniki papieru toaletowego Jumbo i ręczników ZZ, firma Faneco wprowadziła do obiegu serię dyspenserów ECO. Stanowią one rozwiązanie, dla tych którzy muszą wyposażyć obiekt w dużą ilość elementów, a dysponują ograniczonym budżetem.

Dozowniki mydła w płynie i podajniki papieru w łazienkach publicznychDozowniki mydła w płynie i podajniki papieru w łazienkach publicznych

>> zobacz szczegóły <<                               >> zobacz szczegóły <<

 

Linia została wprowadzona w celu zaspokojenia popytu na grupę atrakcyjnych cenowo, a jednocześnie odznaczających się wysoką jakością i estetycznym designem podajników i pojemników.

Wzrastająca świadomość rynku jest bardzo dobrym znakiem świadczącym o tym, że zakupy akcesoriów łazienkowych w sektorze inwestycyjnym, nie jest traktowany po macoszemu, a wiedza o produktach jest dużo większa niż w latach poprzednich. Jest to tym bardziej dobra wiadomość, gdyż toalety w przestrzeniach publicznych są przecież miejscami, które odwiedzamy bądź co bądź cyklicznie.


 

Kontakt w sprawie produktów:

FANECO Sp. z o.o. Sp. k.
Aleksandra Fredry 1
61-701 Poznań
tel. (+48) 61 6100212
www: www.faneco.com
mail: wyślij wiadomość
FANECO Sp. z o.o. Sp. k.

profesjonalne wyposażenie toalet publicznych: suszarki do rąk » dozowniki mydła » pojemniki na ręczniki papierowe » pojemniki na papier toaletowy » metalowe kosze na śmieci » wyposażenie sanitariatów ze stali szlachetnej: umywalki, misy wc, pisuary » poręcze i inne artykuły dla osób niepełnosprawnych » przewijaki ścienne składane dla niemowląt » zestawy do montażu ściennego i wnękowego » wieszaki » inne akcesoria


Zobacz zdjęcia w galerii Faneco:

 
Facebook FANECO   Instagram FANECO   Youtube FANECO


Meble ElitaPartnerzy

GTV

logo Piramida     BISK

Magma

Aurora

logo Coram

 Cristalstone Luxum

Hafele      Defra

Mantes    partner serwisu Hettich

RihoElements


     Emako


    Sapho

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni


Facebook
Instagram