Patron sekcji - SFA Poland

Odwodnienia do łazienki - polski producent CED’OR

artykuł promocyjny

Odpływy liniowe to idealne rozwiązanie, charakteryzujące się eleganckim wyglądem i wygodą korzystania, do nowoczesnych wnętrz, sprawdza się w łazienkach dla osób niepełnosprawnych.

Idealnie nadaje się także do basenów, klubów fitness, i hoteli. Producent CED’OR wykonuje odwodnienia na indywidualne zamówienia inwestorów z wzorami, napisami na maskownicy oraz w wymaganych wymiarach. Całość konstrukcji wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

CED’OR to firma działająca na rynku polskim od wielu lat. To przedsiębiorstwo stale wprowadzające do oferty coraz więcej nowych odwodnień, autor nowych rozwiązań w zakresie odprowadzenia wody oraz patentów.

Odwodnienia do łazienki - polski producent CED’OR

Najniższy odpływ liniowy w Polsce - seria CED'OR SUPER SLIM

Jedną z najważniejszych cech odpływu liniowego jest jego wysokość montażowa. Producent CED'OR posiada swojej ofercie serię odpływów, SUPER SLIM- o najniższej wysokości zabudowy- tylko 4,90 cm oraz wąskiej maskownicy – tylko 3,50 cm! Odpływ mimo niewielkiej wysokości, zachowuje dużą przepustowość wody, w granicach 45 l/min. Seria odwodnień SUPER SLIM wykonana jest w całości ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej (również syfon) AISI 304. Odpływy z serii SUPER SLIM doskonale sprawdzają się w łazienkach z zamontowanym ogrzewaniem podłogowym. Produkt stanowi kompletny zestaw, gotowy do montażu przez klienta. W całości zaprojektowany przez firmę CED'OR, rozwiązanie przepływu wody opatetnowane przez CED'OR. Odpływ występuje w długościach od 500 mm do 1500 mm.

Odpływ liniowy CEDOR


SERIA CED'OR WALL SLIM – stylowe odpływy ścienne

Alternatywą dla standardowych odpływów liniowych, są obecnie odpływy montowane w ścianie kabiny. Jest to rozwiązanie doskonale sprawdzające się w łazienkach, w których zamontowane jest ogrzewanie podłogowe, ponieważ montaż takiego odpływu nie ingeruje w strukturę posadzki. Minimalistyczny design oraz niestandardowa forma, to kolejne zalety tego typu odpływu.

CEDOR WALL SLIM

Odpływy ścienne producenta CED'OR to kompletne zestawy, gotowe do montażu, wyposażone w stalowy, zintegrowany syfon oraz mankiet uszczelniający. Całość objęta jest 5 letnią gwarancją producenta. Wysokość zabudowy tego odpływu to jedynie 58 mm, co sprawia że można go zamontować w praktycznie każdej łazience!

Odpływ występuje w długościach 300mm / 600mm / 900mm / 1200mm.

 

Czarny trend w łazienkach – odpływy SUPER SLIM BLACK EDITION

Nowy odpływ z serii Super SLIM BLACK Edition Polskiego producenta CED'OR nawiązuje do najnowszych trendów matowego czarnego koloru wykorzystywanego w projektach łazienek.

Super Slim Black Idea - czarny odpływ liniowy Cedor

Jego konstrukcja, jakość wykonania oraz parametry techniczne pozostają niezmienne względem modelu Super SLIM PLUS.

Odpływy SLIM BLACK Edition wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 304, natomiast kolor uzyskuje się dzięki specjalnej metodzie malowania, matowe wykończenie gwarantuje łatwość utrzymania czystości oraz komfort użytkowania.

Odpływ występuje z czterema modelami maskownic w najpopularniejszych długościach 60cm, 70cm, 80cm oraz 90cm.

Firma CED'OR wykonuje również odpływy pod indywidualne zamówienie z własnym logiem, napisem, odpływ pod wymiar wnęki itp.

Kontakt w sprawie produktów:

Oficjalny dystrybutor produktów marki CED’OR:
  LETS GROW SP. Z O. O.

ul. Zwycięstwa 126
75-614 Koszalin
tel. +48 94 721 38 98
www: www.cedorpolska.pl www.sklep-cedor.pl
mail: wyślij wiadomość
Oficjalny dystrybutor produktów marki CED’OR: <br>   LETS GROW SP. Z O. O.

Wyłączny przedstawiciel firmy CED'OR

odpływy liniowe » odpływy punktowe » odpływy ścienne » materiały uszczelniające

Zobacz zdjęcia w galerii CED'OR:


Podobne artykuły
Odwodnienia prysznicowe KESMET

woda i kanalizacja

Odwodnienia prysznicowe KESMET

System odwodnień prysznicowych staje się coraz bardziej popularny w polskich mieszkaniach. Taki system jest nowoczesny... więcej...

SANICUBIC 1 VX - kompaktowa przepompownia

woda i kanalizacja

SANICUBIC 1 VX - kompaktowa przepompownia

SANICUBIC 1 VX to nowy model firmy SFA przeznaczony do przepompowywania ścieków szarych i czarnych. Jego niewątpliwą... więcej...