Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Trendy łazienkowe z targów Cersaie 2018

artykuł promocyjny

Centrum wystawienniczego w Bolonii stało się po raz 36. areną dla trendów i łazienkowych nowości. To tu odbywają się największe targi dla branży łazienkowej. W czasie tegorocznej edycji zostały pobite kolejne rekordy związane z liczbą wystawców oraz osób, które pojawiły się w tym miejscu.

Trendy łazienkowe z targów Cersaie 2018

Nowości i trendy łazienkowe z targów Cersaie 2018

 

Okazuje się, że największą popularnością cieszył się sektor płytek ceramicznych. Wystawcy największą wagę przykładali to wszelkich imitacji kamienia naturalnego, który idealnie prezentuje się na dużym formacie. W tym roku nadal eksponowane były wzory patchworkowe, które z kolei reprezentowały płytki małej wielkości. Zdecydowanym kierunkiem wielu wystawców okazały się mocno zarysowane faktury.

CottoEtrusco

Drugim, pod względem ilości wystawców, działem okazała się armatura łazienkowa. Królujące metaliczne odcienie zostały nieco wyparte przez matowe powierzchnie, które zaczynają dominować głównie w czarnej wersji kolorystycznej.  Choć złoto nadal cieszy się dużą popularnością.

Poza tym wystawcy ukierunkowani byli na ciemną kolorystykę wnętrz, w których rządził mocne kolory. Antracyt to zdecydowanie najsilniejsza konkurencja dla szarości, a czarny zamienił się miejscem z bielą, która jednak nadal pozostaje w łazienkowych wnętrzach. Obok nich nie mogło zabraknąć geometrycznych wzorów, które zaskakują kształtami i wnoszą dynamikę do wnętrz.

Wystawcy wyraźnie podkreślali trend na inspirację przyrodą oraz chętnie wykorzystywali motywy roślinne. Na stanowiskach gościły także elementy postarzane.

MARAZZIarredobagno


 

Opracowanie: Redakcja
Żródło: https://www.cersaie.it

Partnerzy

Luxum Cristalstone
     

Cad Projekt

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni


Facebook
Instagram