coram
aurora

Nowoczesny system mocowania akcesoriów łazienkowych – technologia TigerFix

data aktualizacji: 08-11-2018, 12:51 – artykuł promocyjny

Wiercenie to zajęcie, które często zniechęca nas przed zmianami wystroju we wnętrzach. Rozwiązaniem tego problemu są systemy montażowe bez konieczności używania wiertarki. Autorską technologią właśnie na rynek wprowadziła marka TIGER. TigerFix zapewnia aż do 10 kilogramów nośności, dzięki czemu mamy pewność, że wszystko pozostanie na miejscu. Nie ma też problemu z usunięciem tego systemu. Teraz modne i stylowe akcesoria wiszące marki TIGER są na wyciągnięcie ręki - dla każdego!

Nowoczesny system mocowania akcesoriów łazienkowych – technologia TigerFix

Wiercenie to nie jedyne rozwiązanie

 

Każda łazienka zasługuje na piękną oprawę. Można to zrobić niewielkim kosztem i nakładem pracy. Piękne i nowoczesne akcesoria TIGER z serii Boston, Items, Impuls, Metropolitan albo Safira łączy jedno – są przyklejane. Wiszące dodatki do łazienki to najgorętszy trend, który znaleźć się może w Twoim domu nawet wtedy, kiedy nie możesz lub nie chcesz wiercić w ścianach.


Wynajmujesz mieszkanie i nie możesz przeprowadzać w nim prac remontowych? A może płytki w Twojej łazience są bardzo duże lub wykonane z naturalnego kamienia, więc wiercenie w nich może skończyć się pęknięciami? A może zwyczajnie nie chcesz tracić czasu? Technologia TigerFix to doskonałe rozwiązanie dla każdego!

Nowoczesny system mocowania akcesoriów łazienkowych

 

Technologia TigerFix – instrukcja montażu

 

Technologia TigerFix pomoże przymocować akcesoria do gładkiej powierzchni, a wszystko dzięki opatentowanemu systemowi klejenia. Wszystkie potrzebne elementy znajdziesz w zestawie.

  • Przetrzyj powierzchnię przy pomocy chusteczki czyszczącej, która dokładnie usuwa wszystkie zabrudzenia. Odtłuść przy jej pomocy także metalową stopkę, która będzie przyklejona do ściany.
  • Zaznacz miejsce umiejscowienia przy pomocy poziomicy. Przyklej dołączoną do zestawu podkładkę, która ułatwi Ci prawidłowe umieszczenie akcesoriów.
  • Bez otwierania saszetki dobrze wymieszaj ze sobą klej; zegnij opakowanie według instrukcji na saszetce. Odetnij róg i od razu umieść klej na metalowej stopce, którą następnie umieść w zgięciu podkładki.
  • Dobrze dociśnij. Odczekaj 4 godziny, aby klej dobrze się związał.
  • Po tym czasie możesz zamontować swoje akcesoria - umieścisz je na miejscu poprzez dokręcenie niewielkiej śrubki znajdującej się na ich spodzie. I nowe akcesoria są gotowe do użytku!
  • W razie potrzeby TigerFix łatwo można usunąć ze ściany - ściągnij akcesoria, przy pomocy klucza francuskiego złap i delikatnie przekręć stopkę aż odczepi się ona od kleju. Pozostałości kleju usuniesz przy pomocy szpachelki.

Technologia TigerFix – instrukcja montażu

Kontakt w sprawie produktów:

Coram Poland Sp. z o.o.
ul. Bełdan 4
02-695 Warszawa
tel. (22) 899 15 40
www: www.coram.pl
mail: wyślij wiadomość
Coram Poland Sp. z o.o.

baterie » panele prysznicowe » natryski » wanny » parawany nawannowe » kabiny prysznicowe » brodziki » umywalki » meble łazienkowe » akcesoria łazienkowe » płytki

Zobacz zdjęcia w galerii Coram

 


Podobne artykuły
Wybór lustra łazienkowego - przewodnik dla kupujących

meble i akcesoria

Wybór lustra łazienkowego - przewodnik dla kupujących

Wydawać by się mogło, że wybór lustra łazienkowego to niezwykle łatwa decyzja. Oferta rynkowa jest przecież... więcej...

Akcesoria łazienkowe bez wiercenia - przegląd najlepszych rozwiązań

meble i akcesoria

Akcesoria łazienkowe bez wiercenia - przegląd...

Dla jednych oznaczają stan przejściowy w łazience, innym kojarzą się ze swobodą aranżacji i możliwościami ciągłych... więcej...

Pomaluj pomieszczenie światłem

meble i akcesoria

Pomaluj pomieszczenie światłem

Światło daje nam ogromny potencjał aranżacyjny. Może doświetlać wybrane miejsca, inne pozostawiając ukryte.... więcej...