Diament meblarstwa dla kolekcji mebli łazienkowych SENSO marki Defra

data aktualizacji: 08-02-2019, 07:03 – artykuł promocyjny

Już po raz trzynasty kapituła konkursu Diament Meblarstwa złożona m.in. z architektów, projektantów wnętrz, dziennikarzy, ekspertów branżowych i przedstawicieli handlu wyróżniła najlepsze produkty w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz na rynku. W tegorocznej edycji konkursu uznanie ekspertów zdobyła kolekcja mebli łazienkowych SENSO marki Defra. Przyznany tytuł to potwierdzenie wysokiej jakości i wzornictwa produktu wprowadzonego na rynek w maju br.

Diament meblarstwa dla kolekcji mebli łazienkowych SENSO marki Defra

Kolekcja SENSO otrzymała wyróżnienie w kategorii „Strefa łazienki, Meble, klasa premium”

SENSO wyróżnia się charakterystycznym, horyzontalnym uchwytem frezowanym we frontach mebli, tworzącym intrygujący efekt 3D. Wewnętrzna szuflada, pojemne i funkcjonalne szafki w różnych wymiarach oraz słupki o dwóch głębokościach pozwalają na swobodną aranżację każdej przestrzeni łazienkowej. Komfort użytkowania podwyższają m.in. stabilne i wytrzymałe na obciążenie do 35kg prowadnice SLIM, z pełnym wysuwem i system cichego domyku. Umieszczone w szufladach praktyczne organizery z tworzywa pomagają utrzymać porządek wśród kosmetyków codziennego użytku.

Kolekcja SENSO Defra nagrodzona Diamentem MeblarstwaKolekcja SENSO Defra nagrodzona Diamentem Meblarstwa

Statuetka Diament Meblarstwa 2019 jest potwierdzeniem wysokiej jakości i doskonałego wzornictwa kolekcji SENSO, zaprojektowanej przez Michała Roszkowskiego.

Kolekcja SENSO Defra nagrodzona Diamentem Meblarstwa

W ramach konkursu Diament Meblarstwa można zgłaszać meble, akcesoria i komponenty meblowe i wyposażenia wnętrz, a plebiscyt ma na celu wyłonienie tych najbardziej doskonałych produktów pod względem wzornictwa, technologii, innowacyjności i funkcjonalności.

Więcej kolekcji mebli łazienkowych, porad i inspiracji znajduje się na stronie internetowej marki Defra defra.pl, i na profilach społecznościowych marki.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Deftrans Sp. z o.o. marka DEFRA
ul. Wszewilki 59
56-300 Milicz
tel. + 48 71 383 12 97
www: www.defra.pl
mail: wyślij wiadomość
Deftrans Sp. z o.o. marka DEFRA

producent mebli łazienkowych » meble łazienkowe » szafki podumywalkowe » szafki łazienkowe wiszące » meble z litego drewna » szafki łazienkowe » szafki łazienkowe stojące » wyposażenie łazienki » zestawy łazienkowe


Zobacz zdjęcia w galerii DEFRA
:

 
 Podobne artykuły
Filmowy finał Koloratorium wielka gra o szkolne pracownie marzeń zakończona!

aktualności

Filmowy finał Koloratorium wielka gra o szkolne...

W środę, 22 maja, uczniowie i nauczyciele z 33 szkół podstawowych z całej Polski wstrzymali oddech podczas... więcej...