Gumowa mgiełka na drobne nieszczelności

data aktualizacji: 29-03-2019, 07:18 – artykuł promocyjny

„Prawdziwy mężczyzna przy użyciu płynu WD-40, taśmy klejącej i kombinerek jest w stanie naprawić wszystko” twierdzi Clint Eastwood w filmie „Gran Torino”. Do tego zestawu śmiało można dołączyć Gumę w Sprayu Tytan Professional – uniwersalny środek do naprawy wszelkich nieszczelności: od cieknącej rynny, elementów dachu, aż po pękniętą donicę ceramiczną.

Gumowa mgiełka na drobne nieszczelności

Zobacz więcej informacji o produkcie:
http://www.tytan.pl/pl/produkty/guma-w-sprayu/


Wszechstronne zastosowanie

Przy użyciu Gumy w Sprayu Tytan Professional z równym powodzeniem można uszczelniać przeciekające rury, rynny, uszkodzone powłoki bitumiczne, płytki ceramiczne, PCV, a nawet drewno. Preparat umożliwia szybkie naprawy metalowych elementów (np. parapetów, rynien i rur spustowych) i wielu innych zewnętrznych elementów budowlanych. Skutecznie mostkuje spękania, a po wyschnięciu tworzy trwałe, elastyczne i wodoszczelne powłoki.

Guma w aerozolu zabezpiecza nie tylko przed przenikaniem wilgoci, ale także przed rdzą i korozją. Powłoka jest łatwa do estetycznego zamaskowania – można ją pomalować na odpowiedni kolor przy użyciu farb lateksowych lub olejnych.


Łatwa aplikacja, szybki i trwały efekt

Aplikacja nie wymaga żadnych narzędzi ani specjalnych przygotowań. Jedyne, o co trzeba zadbać, to oczyszczenie i odtłuszczenie powierzchni przeznaczonych do spray’owania oraz zabezpieczenie folią lub taśmą malarską miejsc, do których guma nie powinna się dostać.

Preparat rozpylamy cienką warstwą, która schnie ok. 20-30 min. Jeżeli potrzebne jest wzmocnienie powłoki, czynność powtarzamy. Należy przy tym pamiętać, by pierwsza warstwa była cieńsza, a dopiero przy drugiej i kolejnej użyć większej ilości preparatu.

Jeżeli nie wykorzystaliśmy całej zawartości puszki, należy odwrócić ją do góry dnem i kilkakrotnie nacisnąć zawór – w ten sposób oczyścimy dyszę, umożliwiając jej ponowne wykorzystanie.


Profesjonalizm dla każdego

Guma w Sprayu Tytan Professional to produkt dla profesjonalistów, którego można z powodzeniem używać także do amatorskich napraw. To bardzo wygodny i skuteczny sposób na radzenie sobie z nieszczelnościami i działaniem wilgoci.

Liczba możliwych zastosowań jest praktycznie nieograniczona – nie tylko w warunkach budowlanych, ale także w gospodarstwie domowym, w garażu, na działce czy w ogrodnictwie. Podobnie jak WD-40 przydaje się wszędzie tam, gdzie trzeba działać szybko i skutecznie. Guma w aerozolu Tytan Professional jest środkiem „pierwszej pomocy” przy uszkodzeniach powierzchni, przeciekach i w ochronie przed wilgocią.

Informacja prasowa przygotowana przez CONTENT HOUSE, na zlecenie Seleny FM SA.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Selena SA
ul. Wyścigowa 56E
53-012 Wrocław
tel. + 48 71 78 38 301
www: www.selena.pl
mail: wyślij wiadomość
Selena SA

piany i zaprawy poliuretanowe » piany specjalistyczne » akcesoria do pian » aplikatory kątowe » silikony/uszczelniacze » akcesoria do uszczelniaczy » kleje montażowe » kleje budowlane » produkty do impregnacji i reperacji drewna » produkty do izolacji i zabezpieczania murów » masy bitumiczne » produkty do prac dekarskich » folie i membrany » systemy ociepleń budynków » systemy do płytek » taśmy budowlane » produkty Euro-Line » kleje uniwersalne » grunty » systemy zamocowań 

Podobne artykuły
Układanie ceglanych płytek i kamienia dekoracyjnego

podłogi i ściany

Układanie ceglanych płytek i kamienia dekoracyjnego

Ściana wykończona płytkami imitującymi cegłę lub kamieniem dekoracyjnym to bardzo modny trend aranżacyjny wnętrz.... więcej...

Cztery Perły Ceramiki 2019 dla Grupy Tubądzin

podłogi i ściany

Cztery Perły Ceramiki 2019 dla Grupy Tubądzin

Tytuł Perła Ceramiki Dystrybutorów 2019 oraz Perła Ceramiki UR 2019 otrzymała kolekcja Cielo e Terra by Dorota... więcej...

Gres do łazienki - trendy, kolekcje, rodzaje

podłogi i ściany

Gres do łazienki - trendy, kolekcje, rodzaje

Jednolita w strukturze płytka formowana ze szlachetnych materiałów o niskiej nasiąkliwości i właściwościach... więcej...