Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Umywalki z odpływem liniowym

artykuł promocyjny

Umywalki z blatem od Cristalstone zostały zaprojektowane w odpowiedzi na potrzeby rynku. Odpływ liniowy w połączeniu z niepowtarzalnym satynowo – matowym wykończeniem sprawia, że otrzymujemy armaturę łazienkową w najbardziej wyjątkowym wydaniu.

Umywalki z odpływem liniowym

Jak działa odpływ liniowy? Czy jest lepszy niż odpływ tradycyjny?

Często spotykamy się z pytaniem jak ów odpływ liniowy działa. Mają Państwo sporo wątpliwości, czy nie będzie się zatykał, w jaki sposób podłączamy taką nietypową umywalkę. Spieszymy zatem z pomocą, aby rozwiać wszystkie wątpliwości i przekonać Państwa, że jest to nowoczesne, estetyczne i przede wszystkim praktyczne rozwiązanie.

umywalki z odpływem liniowym - Cristalstone


Higiena

Niezaprzeczalnie odpływ liniowy dużo prościej i przyjemniej jest utrzymywać w czystości. Nie straszne nam żadne zakamarki, łączenia na linii umywalki i odpływu gdzie często zbierają się różne osady. Mamy gładką, przyjemna w dotyku powierzchnię, którą wystarczy wyczyścić dokładnie w ten sam sposób, co pozostałą część umywalki. Nie straszna nam pleśń ani brud. Odpływ liniowy umożliwia stworzenie jasnej i prostej bryły, co dla zwolenników minimalizmu jest rozwiązaniem idealnym. Formy umywalki nie zaburza żaden wystający korek typu klik klak, czy obca metalowa forma odpływu.

umywalka z odpływem liniowym - Cristalstone

Materiały Solid Surface, z których wykonane są umywalki od Cristalstone zapewniają doskonały komfort użytkowania. Wszelkie rysy czy zadrapania, jeśli już się pojawią, są zdecydowanie mniej widoczne niż na tradycyjnej, błyszczącej ceramice. Dodatkowym walorem jest fakt, że umywalki Cristalstone można poddać regeneracji i w prosty sposób pozbyć się wszelkich niedoskonałości.

umywalka z odpływem liniowym - Cristalstone


Podłączenie

Umywalki z odpływami liniowymi nie wymagają żadnego specjalistycznego sprzętu przy podłączaniu do tradycyjnej instalacji. Nasi technolodzy dbają o to, aby montaż przebiegał gładko i bezproblemowo. Woda spływająca do odpływu liniowego trafia do korytka z odpowiednim spadem, a stamtąd wprost do całkowicie tradycyjnego i powszechnie dostępnego na rynku syfonu. Konserwacja i czyszczenie przebiega w ten sam sposób co w klasycznej umywalce, a efekt estetyczny pomieszczenia wyposażonego w umywalkę z odpływem liniowym jest o niebo lepszy.

umywalki z odpływem liniowym - Cristalstoneumywalka z odpływem liniowym - Cristalstone

Odpływy liniowe cieszą się coraz większą popularnością, aczkolwiek w Polsce wciąż są rzadkością. Z roku na rok świadomość architektoniczna wzrasta. Coraz większa grupa klientów decyduje się na odważne, designerskie rozwiązania. Najlepiej wybrać takie, gdzie nowoczesna technologia spotyka się z elegancją. Dla ludzi ceniących indywidualizm, spójny wygląd, dobry design, jakość i wygodę, nowoczesna umywalka z odpływem liniowym będzie doskonałym rozwiązaniem.
 

Kontakt w sprawie produktów:

Cristalstone
ul. Jana Dekerta 44
30-703 Kraków
tel. 12 653 00 90
www: sklep.cristalstone.pl
mail: wyślij wiadomość
Cristalstone

umywalki » umywalki z odpływem liniowym » umywalki nablatowe » wanny

Zobacz zdjęcia w galerii Cristalstone

umywalka Cristalstone    umywalka Cristalstone    umywalka Cristalstone    umywalka Cristalstone    umywalka Cristalstone  
Podobne artykuły
Moduł sanitarny - nowoczesna strefa WC

ceramika sanitarna

Moduł sanitarny - nowoczesna strefa WC

Podwieszana ceramika sanitarna to konieczny element w nowoczesnej, funkcjonalnie urządzonej łazienki. Jej zalety to... więcej...

Funkcjonalna łazienka - podstawa to umywalka. Jak ją wybrać?

ceramika sanitarna

Funkcjonalna łazienka - podstawa to umywalka. Jak ją wybrać?

Dobrze zaprojektowana łazienka jest jednym z kluczowych elementów podczas remontowania domu. Wśród wielu... więcej...
Facebook
Instagram