Nowa polityka prywatności i plików Cookies                                                                           nasze serwisy:    wentylacyjny.pl   |   instalacjebudowlane.pl   |   kuchenny.com.pl   |   poradybudowlane.com.pl

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Trendy 2019 - umywalki nablatowe i wolnostojące

artykuł promocyjny

Większość umywalek łazienkowych jest przytwierdzana do ściany, blatu lub szafki. Jednak coraz większą popularność zyskują nowe rozwiązania takie jak umywalki wolnostojące. Funkcjonalne, estetyczne, a jednocześnie bardzo inspirujące. Dzięki wyjątkowemu wzornictwu wolnostojące umywalki prezentują się niezwykle imponująco, nawet w najbardziej luksusowych dużych i małych łazienkach. Umywalki nablatowe i wolnostojące łączą elegancję z wyjątkowym kształtem, tworząc jedyny w swoim rodzaju design.

Trendy 2019 - umywalki nablatowe i wolnostojące
Kliknij w zdjęcie i przejdź na stronę firmy

Dzięki umywalkom od Cristalstone mogą Państwo zrealizować aranżacje, które idealnie odpowiadają aktualnym trendom w światowym wzornictwie. Oferowane umywalki są nie tylko wygodne w użytkowaniu, ale także łatwe w czyszczeniu - wykonane z najwyższej jakości materiałów kompozytowych. Będą stanowić nowoczesny i wyrazisty akcent w Państwa łazience, zmieniając ją w luksusowe pomieszczenie. Umywalka wolnostojąca lub nablatowa wzbogaci łazienkę nie tylko o funkcjonalny i trwały sprzęt, ale przede wszystkim o unikalny, designerski element dekoracyjny.

umywalka nablatowa Cristalstoneumywalka nablatowa Cristalstone

Umywalka wolnostojąca może być ustawiona w dowolnym miejscu, do którego w podłodze zostaną doprowadzone rury dopływowa i odpływowa. Umywalkę możemy ustawić przy ścianie, lub z dala od niej – wówczas dostęp do niej jest możliwy z każdej strony, co znacznie ułatwia dbanie o higienę. Bateria może wystawać ze ściany, może być również zamontowana na umywalce (jeśli jest ona do tego przystosowana i posiada otwór na baterię), lub może stać bezpośrednio na podłodze obok umywalki. Waga umywalek wolnostojących zazwyczaj jest znaczna, co sprawia że są one stabilne. Montowane bezpośrednio na podłodze modele nie wymagają żadnej dodatkowej obudowy ani podestów.

umywalka nablatowa Cristalstone

Umywalki wolnostojące są nie tylko elementem niezbędnym w łazience z uwagi na swą praktyczność, ale same w sobie stanowią wspaniałą dekorację, którą można dopasować do wielu aranżacji. Stojące umywalki dodatkowo świetnie wkomponowują się zarówno w nowoczesną stylistykę, jak i tą bardziej klasyczną czy nawet retro lub glamour. Tutaj na pierwszy plan wychodzi nie tyle funkcjonalność, co wygląd umywalki. Dobry design nigdy nie wychodzi z mody, chociaż trendy w wyposażaniu wnętrz zmieniają się niczym w kalejdoskopie.

umywalka nablatowa Cristalstone

Umywalki nablatowe i wolnostojące na ogół prezentują się doskonale. Materiał od Cristalstone jest w 100% wodoodporny, charakteryzuje się również wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Nie żółknie i nie szarzeje, nawet po wielu latach eksploatacji.

umywalka nablatowa Cristalstone umywalka nablatowa Cristalstone

Takie umywalki wolnostojące to propozycja dla osób otwartych na niestandardowe opcje wychodzące poza powszechnie przyjęte gusta. Stanowią niezbity dowód na to z jakim kunsztem można zbudować atmosferę w łazience, stosując umywalkę wyjątkowego kształtu. Obecnie bardzo modne są przede wszystkim modele minimalistyczne – owalne lub w kształcie sześcianu. Jeśli jednak komuś zależy na modelu ciekawszym, w bardziej nietypowym kształcie, nic nie stoi na przeszkodzie żeby zaprojektować własną umywalkę wolnostojącą. Materiały kompozytowe pozwalają na dowolną zabawę kształtem i kolorem, zatem ogranicza nas tylko wyobraźnia. Umywalkę na wymiar można zamówić na: https://sklep.cristalstone.pl/umywalki/

umywalki nablatowe Cristalstoneumywalka nablatowa wysoka - Cristalstone

Umywalki wolnostojące i nablatowe idealnie nadają się dla ludzi ceniących sobie wygodę, luksus i piękno. Niebanalny wygląd umywalek zaspokoi nawet najbardziej wymagających, wpasowując się w najbardziej wyszukane wnętrza.

Umywalki ze stałej kolekcji dostępne są na: https://sklep.cristalstone.pl/umywalki/

Kontakt w sprawie produktów:

Cristalstone
ul. Jana Dekerta 44
30-703 Kraków
tel. 12 653 00 90
www: cristalstone.pl
mail: wyślij wiadomość
Cristalstone

umywalki » umywalki z odpływem liniowym » umywalki nablatowe » wanny

Zobacz zdjęcia w galerii Cristalstone

umywalka Cristalstone    umywalka Cristalstone    umywalka Cristalstone    umywalka Cristalstone    umywalka Cristalstone   

Facebook Cristalstone   Instagram Cristalstone
Polecamy

 

Umywalki z efektem marmuru - przegląd modeli ceramika sanitarna

Umywalki z marmuru - przegląd

 
Wybieramy umywalkę ceramika sanitarna

Wybieramy umywalkę

 
Zainspiruj się z MASSI: ryflowane nowości armatura łazienkowa

Zainspiruj się z MASSI: ryflowane nowości

 
Bidet w małej łazience armatura łazienkowa

Bidet w małej łazience

 
Szklane wnętrza Glasimo armatura łazienkowa

Szklane wnętrza Glasimo

 
Partnerzy

CerramedBesco
 

LuxumCristalstone

 Invenalogo Coram

AKCJUM

Riho  Sapho


logo Piramida
Werit

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni
Facebook
Instagram