konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021
Knauf

Riho - wanny, kabiny, brodziki

GRID - czarne kabiny prysznicowe od RIHO Polska

data aktualizacji: 15-02-2021, 11:29 – artykuł promocyjny

W ostatnim czasie kolor czarny szturmem wkroczył do łazienek i zawładnął rynkiem kabin prysznicowych. Modele z czarnym wykończeniem to jeden z najmodniejszych trendów aranżacji przestrzeni łazienkowych. Doskonale wpisują się one w niezwykle modne aranżacje industrialne. Czarna kabina prysznicowa podkreśla surowy charakter wystroju łazienki, stanowiąc przy tym element przyciagający wzrok.

GRID - czarne kabiny prysznicowe od RIHO Polska

Podążając na trendami aranżacji łazienek, firma RIHO Polska przygotowała kabinę GRID. Czarne, matowe profile wykonane z malowanego proszkowo aluminium, przymocowane po zewnętrznej stronie szkła to cecha charakterystyczna tego produktu. Elementy takie jak: masywne uchwyty, widoczne śruby czy solidne wsporniki, dodatkowo podkreślają loftowy charakter kabiny GRID.

RIHO GRID - kabina walk-inRIHO GRID - kabina walk-in

Kabiny GRID wykonane są ze szkła hartowanego o grubości 6 mm, które otrzymało certyfikat CE, potwierdzający wysoką jakość i bezpieczeństwo materiału. Po wewnętrznej stronie kabiny zamiast czarnych, aluminiowych profili zastosowano czarny nadruk maskujący. Dzięki temu zabiegowi, szyba jest całkowicie płaska, łatwiej jest ją zatem utrzymać w nieskazitelnej czystości. Powłoka RIHO Shield, pokrywająca powierzchnię szkła, dodatkowo ochronia ją przed osadzaniem się mydła, kamienia i innych nieczystości.

RIHO GRID - drzwi do wnęki

Oprócz modnego, atrakcyjnego wyglądu kabiny GRID cechuje również wyjątkowa stabilność oraz wysoki stopień szczelności. Właściwości te wynikają przede wszystkim z ich ramowej konstrukcji. Uniwersalny charakter elementu stałego i drzwi zapewnia użytkownikom możliwość decydowania o miejscu i sposobie ich montażu. Drzwi mogą być  bowiem zamontowane zarówno po prawej, jak i po lewej stronie. Z kolei można zainstalowaćnie tylko przy ścianie , ale również w narożniku kabiny. W drzwiach kabiny GRID zastosowany został ponadto mechanizm unoszący je przy otwieraniu. Kolejnym udogodnieniem jest możliwość ich otwarcia na zewnątrz i do środka. Ich ciche zamknięcie zapewnia magnetyczna listwa domykająca.

GRID - kabina prysznicowa RIHOGRID - kabina prysznicowa RIHOGRID - kabina prysznicowa RIHO

Seria GRID obejmuje: drzwi do wnęki, kabiny prostokątne, kabiny typu walk-in oraz parawany nawannowe.

 

Kontakt w sprawie produktów:

RIHO Polska sp. z o.o.
ul. Zgierska 250/252
91-364 Łódź
tel. (42) 250 62 58
www: riho.com/pl
mail: wyślij wiadomość
RIHO Polska sp. z o.o.

www.riho-limited.pl

wanny akrylowe » wanny z systemami hydromasażu » Thermae Line - profesjonalny hydromasaż » wanny wolnostojące Solid Surface » parawany i akcesoria do wanien » kabiny prysznicowe i drzwi do wnęki » brodziki akrylowe » brodziki z konglomeratu » umywalki


Zobacz zdjęcia w galerii RIHO:


Podobne artykuły
Brodzik z mozaiki - jak zbudować

armatura łazienkowa

Brodzik z mozaiki - jak zbudować

Propozycją dla osób, które szukają niestandardowych rozwiązań w celu uzyskania oryginalnej aranżacji... więcej...

Connect 2 - nowe kabiny prysznicowe Ideal Standard

armatura łazienkowa

Connect 2 - nowe kabiny prysznicowe Ideal Standard

W styczniu br. do oferty Ideal standard dołączyły nowe kabiny prysznicowe Connect 2. Uzupełniły one estetycznie... więcej...

Romantyczna kąpiel we dwoje

armatura łazienkowa

Romantyczna kąpiel we dwoje

Walentynki to okazja, aby móc okazać swoje uczucia ukochanej osobie. Najwięcej osób robi to poprzez... więcej...