Riho - wanny, kabiny, brodziki

GRID - czarne kabiny prysznicowe od RIHO Polska

data aktualizacji: 15-02-2021, 11:29 – artykuł promocyjny

W ostatnim czasie kolor czarny szturmem wkroczył do łazienek i zawładnął rynkiem kabin prysznicowych. Modele z czarnym wykończeniem to jeden z najmodniejszych trendów aranżacji przestrzeni łazienkowych. Doskonale wpisują się one w niezwykle modne aranżacje industrialne. Czarna kabina prysznicowa podkreśla surowy charakter wystroju łazienki, stanowiąc przy tym element przyciagający wzrok.

GRID - czarne kabiny prysznicowe od RIHO Polska

Podążając na trendami aranżacji łazienek, firma RIHO Polska przygotowała kabinę GRID. Czarne, matowe profile wykonane z malowanego proszkowo aluminium, przymocowane po zewnętrznej stronie szkła to cecha charakterystyczna tego produktu. Elementy takie jak: masywne uchwyty, widoczne śruby czy solidne wsporniki, dodatkowo podkreślają loftowy charakter kabiny GRID.

RIHO GRID - kabina walk-inRIHO GRID - kabina walk-in

Kabiny GRID wykonane są ze szkła hartowanego o grubości 6 mm, które otrzymało certyfikat CE, potwierdzający wysoką jakość i bezpieczeństwo materiału. Po wewnętrznej stronie kabiny zamiast czarnych, aluminiowych profili zastosowano czarny nadruk maskujący. Dzięki temu zabiegowi, szyba jest całkowicie płaska, łatwiej jest ją zatem utrzymać w nieskazitelnej czystości. Powłoka RIHO Shield, pokrywająca powierzchnię szkła, dodatkowo ochronia ją przed osadzaniem się mydła, kamienia i innych nieczystości.

RIHO GRID - drzwi do wnęki

Oprócz modnego, atrakcyjnego wyglądu kabiny GRID cechuje również wyjątkowa stabilność oraz wysoki stopień szczelności. Właściwości te wynikają przede wszystkim z ich ramowej konstrukcji. Uniwersalny charakter elementu stałego i drzwi zapewnia użytkownikom możliwość decydowania o miejscu i sposobie ich montażu. Drzwi mogą być  bowiem zamontowane zarówno po prawej, jak i po lewej stronie. Z kolei można zainstalowaćnie tylko przy ścianie , ale również w narożniku kabiny. W drzwiach kabiny GRID zastosowany został ponadto mechanizm unoszący je przy otwieraniu. Kolejnym udogodnieniem jest możliwość ich otwarcia na zewnątrz i do środka. Ich ciche zamknięcie zapewnia magnetyczna listwa domykająca.

GRID - kabina prysznicowa RIHOGRID - kabina prysznicowa RIHOGRID - kabina prysznicowa RIHO

Seria GRID obejmuje: drzwi do wnęki, kabiny prostokątne, kabiny typu walk-in oraz parawany nawannowe.

 

Kontakt w sprawie produktów:

RIHO Polska sp. z o.o.
ul. Zgierska 250/252
91-364 Łódź
tel. (42) 250 62 58
www: riho.com/pl
mail: wyślij wiadomość
RIHO Polska sp. z o.o.

www.riho-limited.pl

wanny akrylowe » wanny z systemami hydromasażu » Thermae Line - profesjonalny hydromasaż » wanny wolnostojące Solid Surface » parawany i akcesoria do wanien » kabiny prysznicowe i drzwi do wnęki » brodziki akrylowe » brodziki z konglomeratu » umywalki


Zobacz zdjęcia w galerii RIHO:


Podobne artykuły
Jaki kran wybrać aby był czysty

armatura łazienkowa

Jaki kran wybrać aby był czysty

Jednym z czynników, jaki należy wziąć pod uwagę wybierając baterię do łazienki, jest jej kształt. Budowa... więcej...

Klasyczna „mała czarna” … bateria łazienkowa!

armatura łazienkowa

Klasyczna „mała czarna” … bateria...

Niemal każdy w szafie znajdzie tzw. klasyczną „małą czarną”. Panowie z całą pewnością jej nie noszą,... więcej...

Wanny wolnostojące i umywalki Sanitti - bogactwo wzorów

armatura łazienkowa

Wanny wolnostojące i umywalki Sanitti - bogactwo wzorów

Wanna wolnostojąca to synonim komfortu i wypoczynku w strefie sanitarnej domu. Do tego zawsze prezentuje się pięknie... więcej...