konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Droga do zdrowszego środowiska z Jaga Climate Designers

data aktualizacji: 20-03-2019, 10:37 – artykuł promocyjny

Mniejsza konsumpcja, mniejsza emisja zanieczyszczeń, mniejsze zużycie materiałów – poznajcie trzy kroki Jaga Climate Designers do zdrowszego środowiska. Czy pójdziesz z nami tą drogą?

Climate Designers to nowe ujęcie celów firmy Jaga, realizowanych od początku istnienia marki. To spojrzenie na świat z perspektywy odpowiedzialnego producenta i konsumenta. Przełożenie przyszłościowego myślenia na język działania, by człowiek znów stał się elementem przyrody.

Droga do zdrowszego środowiska z Jaga Climate Designers

KROK 1. KOMFORT ZIMĄ I LATEM

Zmieniają się pory roku, temperatury, normy, potrzeby klientów. Nie zmienia się to, że potrzebujemy czuć się w naszych domach komfortowo. Podstawowymi składnikami komfortu wewnątrz pomieszczeń są ogrzewanie, chłodzenie i wentylacja. W zmiennych proporcjach, w zależności od pór roku i oczekiwań odbiorcy.

Grzejnik kanałowy Clima Canal Jaga - grzeje i chłodziGrzejnik Strada Fresh Jaga - system klimatyzacyjno-grzewczy

Jaga Climate Designers to grupa grzejników, które precyzyjnie i ekonomicznie zapewniają komfort klimatyczny. Multifunkcjonalne urządzenia w kontrolowany sposób grzeją, chłodzą i wentylują pomieszczenia wykorzystując najnowsze rozwiązania techniki i umiejętnie łącząc technologie. To m.in. wentylokonwektory Briza, grzejniki kanałowe Clima Canal i Quatro Canal oraz systemy Fresh i Oxygen, które dbają również o jakość powietrza. Fenomenem Jaga jest to, że wymiennik Low-H2O może pełnić kilka funkcji. Jedno urządzenie zamiast trzech różnych do każdego zadania to m.in. mniejsze zużycie materiałów do produkcji, mniejsze wydatki na zakup, oszczędność miejsca, obniżone koszty eksploatacji, serwisu i późniejszego recyklingu.

 

KROK 2. KOMFORT WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ

Dbając o to, co najcenniejsze (dom i rodzina) nie zapominajmy o tym co równie cenne – środowisko. Produkty Climate Designers przeznaczone są do współpracy z przyjaznymi dla środowiska technologiami, takimi jak pompy ciepła czy energia słoneczna. Wiedza i nauka pozwalają firmie Jaga wybierać najbardziej ekologiczne sposoby produkcji urządzeń oraz kontrolować ilość używanych surowców. Grzejniki Jaga Low-H2O znakomicie funkcjonują nawet przy najniższych temperaturach zasilania. Chronimy środowisko w momencie wytwarzania produktu i przy jego pomocy – tworzymy lekkie kompaktowe grzejniki z łatwo przetwarzalnych materiałów, które są energooszczędne i trwałe (30 lat gwarancji na wymiennik). Obniżając wskaźniki LCA minimalizujemy nasz ślad środowiskowy.

Grzejnik stojący Jaga Freedom z opcją grzania i chłodzeniaDynamiczny grzejnik Vertiga Kirei z ekologicznym frontem - Jaga

 

KROK 3. MNIEJ MATERIAŁÓW, WIĘCEJ TECHNOLOGII

Jaga Climate Designers to coś znacznie więcej niż ekodesign, to umiejętne wykorzystanie technologii w trosce o środowisko. Wzory z Natury takie jak sieć pajęcza, to przykład jak powinniśmy produkować. Pajęczyna to gotowy model produktu technologicznie doskonałego i ekologicznego: kilka razy cieńsza od ludzkiego włosa, parametrami wytrzymałościowymi dorównuje kevlarowi.

Nowoczesne technologie pozwalają nam uzyskiwać z tej samej wielkości grzejnika znacznie większą wydajność niż innym producentom. To dzięki technologiom Jaga zakup grzejnika przestaje być zwykłą konsumpcją, a staje elementem mającym korzystny wpływ na środowisko. Przeżycie mogą zapewnić ludzkości jedynie nowoczesne technologie i szacunek do Matki Ziemi.

Climate Designers Technologia

Dołącz do Jaga Climate Designers. Nie ma planety B!

Więcej szczegółów na stronie internetowej www.jaga.com.pl

Kontakt w sprawie produktów:

Jaga Polska sp. z o.o
ul. Zwycięzców 28 lok. 26
03-938 Warszawa
tel. +48 22 672 88 82
www: www.jaga.com.pl
mail: wyślij wiadomość
Jaga Polska sp. z o.o

grzejniki: łazienkowe » dekoracyjne » kamienne » stalowe » betonowe » drabinkowe » naścienne » stojące » kanałowe » do zabudowy » o małej pojemności wodnej LOW H20 » konwektory » wentylokonwektory » nagrzewnice » nowoczesne ogrzewanie » DBE » Oxygen


Zobacz zdjęcia w galerii Jaga Polska
:

 


Podobne artykuły
Defra na targach ISH Messe Frankfurt

aktualności

Defra na targach ISH Messe Frankfurt

Marka Defra po raz kolejny zaprezentuje swoje nowości produktowe na targach ISH Messe we Frankfurcie. Tegoroczna edycja... więcej...