konkurs fotograficzny nasze łazienki 2020

Riho - wanny, kabiny, brodziki

Kabiny prysznicowe Geo do każdej łazienki

data aktualizacji: 04-04-2019, 12:16 – artykuł promocyjny

Kabina prysznicowa to ważna część każdej łazienki. Przy jej wyborze zwracamy uwagę na wiele szczegółów. Chcemy by była funkcjonalna, sprawiała jak najmniej problemów w czasie użytkowania i czyszczenia oraz pięknie się prezentowała w naszej łazience. Marka KOŁO prezentuje model, który spełnia wszystkie te oczekiwania - kabiny prysznicowe GEO. 

Kabiny prysznicowe Geo do każdej łazienki

fot.: Nowoczesny design, innowacyjne rozwiązania i doskonała jakość kolekcji KOŁO GEO pozwalają uzyskać wymarzony efekt w każdej łazience i gwarantują, że każda kąpiel będzie prawdziwą chwilą relaksu… W dobrym stylu!

 

Nowoczesny design

 

KOŁO GEO to kabiny dla osób, które cenią produkty wysokiej jakości. W ofercie znajdziemy rozwiązanie do każdej łazienki i to bez względu na kształt i wielkość pomieszczenia, w którym będą montowane. Seria kabin GEO odznacza się również uniwersalnym designem, który docenią miłośnicy minimalistycznych i nowoczesnych rozwiązań. Konstrukcja kabin GEO zapewnia również swobodę i komfort na najwyższym poziomie w czasie kąpieli. 

Kabiny prysznicowe Geo - nowoczesny design, innowacyjne rozwiązania

fot.: Funkcjonalność jest niezwykle ważna, ale liczy się także styl i elastyczność

W kabinach GEO zadbano o każdy szczegół, który zachwyci nawet najbardziej wymagające gusta. Do tego posiadają wiele nowatorskich i funkcjonalnych rozwiązań. 

 

Innowacyjne rozwiązania

 

Kabina posiada uniwersalne drzwi, które pasują w każdym ułożeniu – można je zamontować po lewej stronie, po prawej, a nawet odwrócić. Kolejnym atutem jest uchwyt do otwierania drzwi. Został on umieszczony w profilu, co pozwoliło zachować gładkie i przejrzyste na całej powierzchni szklane ściany. To rozwiązanie ma też praktyczne znaczenie, gdyż brak wystających elementów powoduje znacznie szybsze i łatwiejsze mycie szkła kabiny. Taki uchwyt zapewnia dodatkowo usztywnienie konstrukcji kabiny, co z kolei przekłada się na jej bezpieczniejsze i płynne użytkowanie. Dużym ułatwienie są również podwójne rolki do przesuwania drzwi odpowiedzialne za ciche i płynne otwieranie i zamykanie kabiny. 

Kabiny prysznicowe Geo do każdej łazienki

fot.: Uchwyt umieszczony w profilu drzwi sprawia, że konstrukcja nie chwieją się w czasie otwierania, a krawędzie są najlepiej chronioną częścią

Kabiny GEO mają elegancki i minimalistyczny wygląd. Dzięki umieszczeniu nieruchomej, pojedynczej tafli szkła wewnątrz profilu, kabina pozbawiona jest nieestetycznych mocowań. Ma to także przełożenie na kwestię utrzymania czystości - takie kabiny myje się znaczenie przyjemniej. Konstruktorzy zadbali o jeszcze jednego sprzymierzeńca w tej kwestii...

 

Dość męczącego szorowania!

 

Powierzchnia kabin GEO jest odporna na osady i zanieczyszczenia. Za tą funkcję odpowiada unikalna powłoka Reflex KOŁO. Pokryte nią szkło staje się mniej podatne za zanieczyszczenia i wchłanianie osadów, a woda spływa po niej gładko. Do pielęgnacji szyby z taką powłoką wystarczy delikatna ściereczka lub gąbka.

 

Elastyczność wyboru

 

Kabiny prysznicowe KOŁO GEO charakteryzuje elastyczność wyboru. Dostępne są w wersji prostokątnej oraz półokrągłej, można też zdecydować się na wariant do montażu we wnęce lub do kompletowania ze ścianką boczną – drzwi Pivot lub drzwi Bifold. Kabinę można również wyposażyć w 2-elementowe drzwi przesuwne. Wybór jest naprawdę szeroki, a rezultat – zawsze imponujący.


 

Kontakt w sprawie produktów:

Koło Grupa Geberit Sp. z o.o.
ul. Postępu 1
02-676 Warszawa
tel. +48 22 376 01 02
www: www.kolo.com.pl
mail: wyślij wiadomość
Koło Grupa Geberit Sp. z o.o.

 

Infolinia dla klientów indywidualnych - produkty KOŁO:
801 17 17 17
+48 63 26 18 701

Infolinia dla klientów indywidualnych - produkty Geberit:
+48 22 376 01 00

Biuro w Warszawie
ul. Postępu 1
02-676 Warszawa
Tel. +48 22 376 01 02 
Tel. +48 22 843 47 65
 

Biuro w Kole
ul. Toruńska 154
62-600 Koło
Tel. + 48 63 26 18 701
Fax: +48 63 26 18 600

Salon Ekspozycyjny w Warszawie
ul. Postępu 1
02-676 Warszawa
tel: +48 801 17 17 17

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00

Salon KOŁO w Krakowie
ul. Handlowców 13
Modlniczka k/Krakowa
32-085 Modlnica
Tel. +48 12 298 49 56
Tel. +48 12 298 49 57

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10:00 - 20:00
sobota 10:00 - 18:00
niedziela 11:00 - 16:00

ceramika sanitarna » meble łazienkowe » umywalki » wanny standardowe » wanny z hydromasażem » kabiny prysznicowe » kabiny parowo-natryskowe » panele prysznicowe » brodziki » parawany nawannowe » akcesoria » produkty dla niepełnosprawnych


Zobacz zdjęcia w galerii KOŁO


Podobne artykuły
Podtynkowy panel o wielu funkcjach - rewolucja pod prysznicem

armatura łazienkowa

Podtynkowy panel o wielu funkcjach - rewolucja...

Wybór pomiędzy wanną a prysznicem to jedna z ważniejszych decyzji, jaką podejmujemy urządzając własną... więcej...

Jaka powinna być wygodna wanna?

armatura łazienkowa

Jaka powinna być wygodna wanna?

Współczesne łazienki to pomieszczenia, które bardzo często przypominają ekskluzywne pokoje kąpielowe... więcej...

Nowości armatury sanitarnej FERRO

armatura łazienkowa

Nowości armatury sanitarnej FERRO

Firma Ferro po raz kolejny wprowadza na rynek nowoczesne rozwiązania w zakresie armatury sanitarnej – zestawy... więcej...