aurora

5 akcesoriów łazienkowych, które ułatwią Ci życie i zapewnią porządek w łazience

artykuł promocyjny

W wielu łazienkach pojawia się problem niewielkiej przestrzeni i niewystarczającego miejsca na przechowywanie różnych rzeczy. W takich sytuacjach pomocne mogą okazać się akcesoria łazienkowe. Dzięki nim można nie tylko lepiej zorganizować przestrzeń, ale też zadbać o porządek i higienę. Oto lista pięciu akcesoriów naściennych montowanych bez wiercenia, które pomogą w rozwiązaniu codziennych problemów i ułatwią praktyczne korzystanie z łazienki.


Uchwyt na suszarkę

To jeden z przedmiotów, który mógłby się wydawać zbędny - do momentu, w którym zacznie się go używać. Jeśli przestrzeń do przechowywania w łazience jest ograniczona, warto się w niego zaopatrzyć. Uchwyt na suszarkę umożliwia przechowywanie jej w najbardziej dogodnym miejscu, a jednocześnie pozwala na opróżnienie szuflady, którą można później poświęcić na inne niezbędne przedmioty. W estetyczny sposób zaprowadza porządek w łazience i eliminuje problem wiecznie poplątanego kabla.

5 akcesoriów łazienkowych, które ułatwią Ci życie i zapewnią porządek w łazience


Reling na ręczniki mocowany bez wiercenia

Podstawowym miejscem przechowywania ręczników kąpielowych są różnego rodzaju haczyki. Rozwiązanie to jest niezwykle praktyczne i pomocne, warto jednak rozważyć zamocowanie w łazience dodatkowego, szerokiego wieszaka. Pojedyncze i podwójne relingi łazienkowe pozwalają na rozwieszenie ręczników na większej przestrzeni, dzięki czemu mokry ręcznik szybciej wysycha i jest mniej podatny na rozwój bakterii. Takie rozwiązanie pozwala na szybsze osuszenie materiału po kąpieli i jest przez to bardziej higieniczne. Mniejsze haczyki warto jednak mocować w pobliżu wanny lub prysznica, aby ręczniki były pod ręką wtedy, gdy są potrzebne.

smooz tesa tape - reling na ręczniki mocowany bez wierceniasmooz tesa tape - reling na ręczniki mocowany bez wiercenia


Naścienny kubek i mydelniczka

To idealne rozwiązanie, szczególnie do mniejszej łazienki. Jeśli w okolicach umywalki brakuje miejsca, warto rozważyć zamocowanie naściennego kubka oraz mydelniczki. Kubek na szczoteczki do zębów można łatwo przymocować bez wiercenia w płytkach, dzięki czemu nie będzie zajmował miejsca na wąskich blatach. Wiszący dozownik na mydło w płynie lub mydelniczka to także przydatne gadżety do łazienki. Pozwalają nie tylko zaoszczędzić miejsce, ale też przyczyniają się do większego porządku i łatwiejszego utrzymania czystości. Dodatkowo, naścienne pojemniki eliminują problem przypadkowego strącenia i rozbicia. Zamocowane z pomocą mocnej masy klejącej Power.Kit. akcesoria łazienkowe, trzymają się na miejscu mocno i stabilnie.

smooz tesa - kubek na szczoteczki do zębów mocowany bez wierceniasmooz tesa - wiszący dozownik na mydło w płynie mocowany bez wiercenia


Ściągaczka do wody pod prysznicem

Ociekająca po płytkach woda często pozostawia osad i brzydkie ślady z kamienia. To rozwiązanie pomoże każdemu, kto ma problem z ochlapanymi ścianami nad wanną lub pod prysznicem. Ściągaczka do wody idealnie sprawdza się podczas sprzątania, mycia okien i luster. Jest też jednak świetna do utrzymania codziennego porządku i ładnego wyglądu ceramiki. Wystarczy trochę ruchu i dosłownie kilkanaście sekund pracy, aby zetrzeć z kafelków wodę, a tym samym zminimalizować ilość pracy podczas późniejszego sprzątania. Zamocowanie ściągaczki na ścianie pod prysznicem, gwarantuje, że nikt nie zapomni o sprzątaniu. Dzięki zastosowaniu wodoodpornej masy klejącej, ściągaczkę do wody można zamocować szybko i bez wiercenia.

Draad tesa - ściągaczka do wody pod prysznicem mocowana bez wierceniaDraad tesa - ściągaczka do wody pod prysznicem mocowana bez wiercenia


Uchwyt na zapas papieru toaletowego

Każdego z nas przynajmniej raz spotkała sytuacja, w której papieru toaletowego zabrakło w najmniej odpowiednim momencie. Wiemy więc, jak bardzo potrafi to być uciążliwe. Gdzie można przechowywać dodatkowe rolki? Warto zaopatrzyć się w specjalny uchwyt na zapas papieru toaletowego. Można go zamocować na ścianie w pobliżu toalety, bez wiercenia w płytkach. Takie rozwiązanie jest nie tylko bardzo praktyczne, ale też estetyczne. Dzięki uchwytowi naściennemu, zapasowa rolka ma swoje dyskretne miejsce w pobliżu toalety.

smooz tesa - Uchwyt na zapas papieru toaletowego mocowany bez wierceniamoon tesa - Uchwyt na zapas papieru toaletowego mocowany bez wiercenia

Kontakt w sprawie produktów:

tesa tape Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 184
60-166 Poznań
tel. 603 857 271
www: www.tesa.pl
mail: wyślij wiadomość
tesa tape Sp. z o.o.

plastry montażowe » haczyki montażowe » dwustronne taśmy montażowe » taśmy klejące » taśmy malarskie » haczyki wodoodporne » rozwiązania samoprzylepne » akcesoria łazienkowe
 

Zobacz zdjęcia w galerii tesa tape:Meble ElitaPartnerzy

GTV

logo Piramida     BISK

Magma

Aurora

logo Coram

 Cristalstone Luxum

Hafele      Defra

Mantes    partner serwisu Hettich

RihoElements


     Emako


    Sapho

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni


Facebook
Instagram