coram
aurora

STILLA - modułowe meble łazienkowe

data aktualizacji: 11-02-2020, 12:16 – artykuł promocyjny

Największą zaletą kolekcji STILLA jest jej modułowość, pozwalająca na dowolne, nieograniczone i swobodne łączenie i zestawianie mebli ze sobą w celu stworzenia niepowtarzalnej, w pełni zindywidualizowanej aranżacji łazienki. Rozbudowana paleta brył i możliwość łączenia z blatem pozwala na tworzenie dowolnych konfiguracji, które dopasują się zarówno do małych, jak i dużych wnętrz.


Co wyróżnia kolekcję?

Meble łazienkowe z kolekcji STILLA wyróżnia atrakcyjne wzornictwo, które doskonale wpisuje się w aktualne trendy urządzania wnętrz. Białe lakierowane na wysoki połysk szafki (zarówno fronty, jak i korpusy) zdobią dekoracyjne panele w kolorze buku truflowego. Nadaje to meblom lekkości i skandynawskiego charakteru.

STILLA - modułowe meble łazienkowe

Wygodne uchwyty, frezowane we frontach mebli, pozwalają na łatwe otwarcie szuflad i szafek. By zwiększyć wygodę użytkowania mebli, szuflady i drzwi wyposażone są w system cichego domykania, dzięki któremu zamykają się cicho i łagodnie.

Szuflady mebli z kolekcji STILLA mają metalowe boki, co zwiększa ich trwałość i ułatwia utrzymanie czystości. Dodatkowo szuflady wyposażone są w prowadnice z pełnym wysuwem. To sprawia, że wszystkie kosmetyki są wygodnie dostępne nawet z najdalszych zakamarków szuflad. W szafkach wiszących i słupkach istnieje możliwość zamontowania drzwi w prawa lub lewa stronę, w zależności od potrzeby.


Kreatywność w aranżacji

Modułowość mebli łazienkowych kolekcji STILLA zapewnia nieograniczone możliwości aranżacji łazienki. Jej funkcjonalność jest definiowana indywidualnie przez użytkownika w zależności od jego potrzeb i powierzchni wnętrza.

Kolekcja mebli modułowych do łazienki STILLA marki O NAS

STILLA to kolekcja doskonała zarówno dużych salonów kąpielowych, jak i małych, wąskich i nieustawnych pomieszczeń. Można z nich z łatwością zestawiać funkcjonalne komplety i wieloelementowe zestawy.

Swoboda łączenia szafek z kolekcji STILLA sprawia, że z szafki podumywalkowej z jedną szufladą, bez trudu można stworzyć szafkę z dwiema szuflami, można też z łatwością zbudować praktyczną szafkę z blatem, a słupek złożyć z dwóch tych samych szafek, z których jedną po prostu odwracamy o 180 stopni.

Kolekcja mebli modułowych do łazienki STILLA marki O NAS

Aranżację łazienki meblami z kolekcji STILLA estetycznie i funkcjonalnie uzupełnią szafki lustrzane z kolekcji Multi Glass, których różnorodność pod względem wymiarów sprawia, że doskonale dopasowują się do każdej przestrzeni.


Elementy kolekcji STILLA

Kolekcja STILLA to meble do samodzielnego montażu. W skład kolekcji wchodzą:

 • dwie szafki podumywalkowe z nowoczesna umywalką o szerokości 60 cm lub 80 cm
 • cztery szafki wiszące o dwóch wysokościach ( 60 cm i 90 cm) i dwóch głębokościach (45, 1 cm i 21,6 cm)
 • dwie szafki wiszące pod blat o szerokości 60 cm i 80 cm
 • blaty o różnej długości (60 cm, 80 cm, 90 cm i 120 cm) w dwóch kolorach – białe lakierowane na wysoki połysk oraz w dekorze o wybarwieniu buku truflowego.
   

Kolekcja mebli modułowych do łazienki STILLA marki O NASKolekcja mebli modułowych do łazienki STILLA marki O NASKolekcja mebli modułowych do łazienki STILLA marki O NASKolekcja mebli modułowych do łazienki STILLA marki O NAS

Więcej informacji o kolekcji Stilla znajduje się na www.o-nas.eu

 

Projektowanie z kolekcją STILLA

Projektowanie łazienek z wykorzystaniem mebli z kolekcji STILLA jest niezwykle proste, tym bardziej, że dostępne są już bryły 3D w popularnym programie do projektowania CAD DECOR.

Wszystkie produkty 3D dostępne są na stronie marki Ø NAS pod tym linkiem.

Kontakt w sprawie produktów:

Deftrans sp. z o.o.
Wszewilki, ul. Sulmierzycka 73
56-300 Milicz
tel. +48 71 38 40 486
www: www.nas-meble.pl
mail: wyślij wiadomość
Deftrans sp. z o.o.

meble łazienkowe » meble kuchenne

Zobacz zdjęcia w galerii  Ø NAS:

Deftrans    Deftrans    Deftrans    Deftrans    Deftrans


Meble Elita

Podobne artykuły
Devo Mood – modułowe meble łazienkowe, które dopasujesz do potrzeb

meble i akcesoria

Devo Mood – modułowe meble łazienkowe,...

Projektowanie łazienki to sztuka wyboru rozwiązań, które są jednocześnie modne i wygodne. Stworzenie nowoczesnej... więcej...

Klasyczne piękno łazienki z kolekcjami marki VIGOUR

meble i akcesoria

Klasyczne piękno łazienki z kolekcjami marki VIGOUR

Jedni uwielbiają wydumane formy i eksplozję kolorów, dla innych łazienka to oaza spokoju, w której... więcej...

Nowoczesny system mocowania akcesoriów łazienkowych – technologia TigerFix

meble i akcesoria

Nowoczesny system mocowania akcesoriów łazienkowych...

Wiercenie to zajęcie, które często zniechęca nas przed zmianami wystroju we wnętrzach. Rozwiązaniem tego... więcej...