coram
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2020

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Nowa toaleta myjąca Geberit AquaClean Sela

data aktualizacji: 19-03-2020, 12:56 – artykuł promocyjny

Jeszcze bardziej komfortowa i piękniejsza. Stworzona z myślą o wygodzie w czasie codziennej toalety. Zaskakuje designem i minimalistyczną linią wzorniczą. Nowa toaleta myjąca Geberit AquaClean Sela została wzbogacona w dodatkowe funkcje, dzięki czemu zachwyca w jeszcze większym stopniu.

Nowa toaleta myjąca Geberit AquaClean Sela

Większa wygoda

 

Choć toaleta myjąca Geberit AquaClean Sela wyglądem przypomina standardowe WC, to w rzeczywistości jest rozwiązaniem o znacznie bardziej rozbudowanej funkcjonalności. Pierwszy model pojawił się na rynku w 2013 roku i od tego czasu technologia ta wciąż się rozwija, zyskując wciąż nowych użytkowników. Przyszedł więc czas na wprowadzenie na rynek nowej wersji dobrze znanej i cenionej już toalety. Producent zadbał o zoptymalizowanie funkcji. Niezmienna pozostaje jakość i forma. Wszystko po to, by w jeszcze większym stopniu zadbać o poprawę samopoczucie użytkownika.

 

Elegancki design

 

Oprócz rozbudowanie o dodatkowe funkcje producent bardzo dba również o wygląd toalet myjących. Są to urządzenia dedykowane do łazienek w wysokim standardzie, czasem stanowią wyposażenia salonów kąpielowych. Z tego też względu muszą prezentować wysoki poziom estetyczny oraz zachwycać swoim wyglądem. Ponadczasowy, minimalistyczny styl linii idealnie spełnia te wymagania. Nowa elegancka toaleta Geberit AquaClean Sela pasuje do niemal każdej łazienki. Zaprojektowana przez Christopha Behlinga linia Geberit AquaClean Sela to elegancka toaleta z funkcją higieny intymnej. Funkcjonalność idąca w parze z designem pozwala na więcej. Wyrazistość stylu sprawia, że urządzenie to prezentuje się jak prawdziwe dzieło sztuki, a innowacyjne technologie dbają o delikatne mycie.

Toaleta myjąca

 

Najwyższe standardy jakości

 

Nowy produkt w linii AquaClean spełnia najwyższe standardy jakości i posiada wszystkie funkcje, typowe dla toalety myjącej Geberit. Inteligentna technologia spłukiwania oraz wszystkie podłączenia elektryczne i wodne zostały w estetyczny sposób zintegrowane z korpusem miski. Warto wspomnieć również o:

  • unikalna technologia natrysku WhirlSpray – rozwiązanie to zapewnia przyjemne i dokładne mycie, a dzięki napowietrzonemu strumieniowy umożliwia równocześnie ograniczenie zużycia wody.
  • zoptymalizowana technologia spłukiwania TurboFlush – funkcja ta pozwala na wyjątkowo dokładne, a przy tym bardzo ciche spłukiwanie miski ceramicznej.
  • intuicyjna obsługa – toaleta posiada pilot oraz możliwość zapamiętania ustawień osobistych, które dostępne są na wyciągnięcie ręki – wystarczy po prostu nacisnąć przycisk. Podobnie jak w przypadku innych toalet myjących Geberit, funkcjami toalety AquaClean Sela można wygodnie sterować również za pomocą smartfona, używając aplikacji Geberit.

Nowa toaleta myjąca Geberit AquaClean Sela - funkcjeNowa toaleta myjąca Geberit AquaClean Sela - funkcjeNowa toaleta myjąca Geberit AquaClean Sela - design
 

  • subtelne oświetlenie orientacyjne – za jego sprawą w porze nocnej użytkownik widzi drogę do toalety. Ułatwia mu to także powrót do sypialni.
  • ekologiczna miska bezkołnierzowa – toaleta AquaClean Sela to model bezkołnierzowy, dzięki czemu łatwo jest utrzymać ją w czystości.
  • identyfikacja użytkownika - jest to wbudowany czujnik, dzięki któremu istnieje możliwość wykrycia obecności użytkownika, co zapobiega przypadkowemu uruchomieniu strumienia myjącego.
     

Kontakt w sprawie produktów:

Geberit Sp. z o.o.
ul. Postępu 1
02-676 Warszawa
tel. (22) 843 06 96
www: www.geberit.pl
mail: wyślij wiadomość
Geberit Sp. z o.o.

toalety: Geberit AquaClean » Geberit Monolith » spłuczki podtynkowe » przyciski spłukujące » spłuczki nadtynkowe » podłączenia wodne i elektryczne » pisuary: przyciski spłukujące » syfony » prysznice: ścienny zestaw odpływowy » odpływ liniowy » odpływ podłogowy » umywalki: syfony » Geberit Monolith » baterie umywalkowe » wanny bidety: Geberit Monolith » ceramika

Zobacz zdjęcia w galerii Geberit:
Podobne artykuły
Bidet coraz bardziej popularny

ceramika sanitarna

Bidet coraz bardziej popularny

Minęły czasy, gdy bidet stanowił synonim luksusu i świadczył o prestiżu gospodarza. Teraz montowane są w wielu... więcej...

Podwieszana ceramika - co warto wiedzieć

ceramika sanitarna

Podwieszana ceramika - co warto wiedzieć

Ceramika montowana na specjalnych stelażach podtynkowych to rozwiązanie, które obecnie znajduje zastosowanie... więcej...

Bidet, bidetta czy toaleta myjąca - przegląd rozwiązań

ceramika sanitarna

Bidet, bidetta czy toaleta myjąca - przegląd rozwiązań

Dbanie o higienę daje nam większą pewność siebie, ma pozytywny wpływ na nasze samopoczucie oraz zdrowie. Do tego... więcej...