Riho - wanny, kabiny, brodziki

Kabiny prysznicowe z czarnymi krawędziami – przegląd

data aktualizacji: 21-02-2020, 08:42 – artykuł promocyjny

Kabiny z czarnymi profilami mogą kojarzyć się z nowoczesnością idącą w stronę stylu industrialnego. Ten rodzaj wykończenia coraz częściej pojawia się na kabinach prysznicowych, które przestają być zwykłą taflą szkła, a przybierają coraz bardziej wyrazisty obraz w aranżacji przestrzeni. Poniżej prezentujemy kabiny prysznicowe różnych producentów, które łączy jeden szczegół — czarne szprosy i krawędzie. 

Kabiny prysznicowe z czarnymi krawędziami – przegląd

Czarne profile i krawędzie w kabinach prysznicowych - zestawienie oferty rynkowej

 

Riho

Czarne, matowe profile wykonane z malowanego proszkowo aluminium, przymocowane po zewnętrznej stronie szkła to cecha charakterystyczna kabin z serii GRID. Elementy takie jak: masywne uchwyty, widoczne śruby czy solidne wsporniki, dodatkowo podkreślają loftowy charakter tego produktu.

RIHO GRID - kabina walk-inGRID - kabina prysznicowa RIHO

Kabiny GRID

 

Besco

Kabiny prysznicowe w czarnym wykończeniu pojawiły się także w ofercie marki Besco. W przypadku tej grupy produktów, mowa oczywiście o kolorystyce profili, czy wzorów na szkle. Zróżnicowana oferta producentów tego segmentu obejmuje zarówno kabiny walk in- z modną kratą, czarną ramą, czy jedynie z czarnymi, eleganckimi wspornikami, jak i kabiny uważane za bardziej standardowe - profilowe oraz bezprofilowe, w których kolor czarny obejmuje niemal wszystkie detale, z wyjątkiem szkła.

 Kabina prysznicowa walk in Excea Black

kabina z serii Black

 

Deante

Dzięki temu, że kabiny prysznicowe Deante z kolekcji Abelia typu walk-in i Arnika wyróżniają się przezroczystym szkłem i charakterystycznym matowo czarnym profilem, doskonale uzupełniają wyposażenie w stylu industrialnym. To nowoczesne, stylowe modele, efektownie prezentujące się i stanowiące wyszukane rozwiązanie dla nowoczesnych łazienek.

Odporność na zabrudzenia

Kabiny od Deante

 

SanSwiss

Połączenie spokojnych, symetrycznych kształtów z mocnymi akcentami czerni sprawia, że rozwiązania prysznicowe wchodzące w skład serii Top Line S, pozwalają stworzyć nowoczesną, ekskluzywną aranżację łazienki. Z kolei Seria WALK-IN Black to odpowiedź firmy SanSwiss na niezwykle popularne obecnie aranżacje w stylu loftowym. Mocno zarysowane kontury, geometryczne podziały i ekspresja czarnych linii podkreślają metropolitalny i nowoczesny design przestrzeni. Wolnostojące tafle szkła kreują nowy wymiar przestrzeni kąpielowej.

Top Line S - kabina prysznicowa SanSwissSanSwiss - Walk IN

kolekcja kabin Black Line

 

Sapho

Sapho jako dystrybutor posiada w swojej ofercie serię VOLCANO z czarnymi krawędziami. Ich wyjątkowość podkreślają masywne kółka, które oprócz tego, że zapewniają doskonałą obsługę przez wiele lat, to dodatkowo wyglądają jak mechanizm rodem z fabryki. Aluminiowe profile w kolorze czerni idealnie dopełnia gładkie szkło. Kabiny prysznicowe, drzwi, boksy i parawany wannowe z kolekcji ZOOM LINE BLACK posiadają aluminiowe profile obrotowe w matowym czarnym wykończeniu, ze zintegrowanym mechanizmem podnoszącym, które zachwycają nowoczesnością i ponadczasową elegancją.

Sapho

 

Novellini

Zgodnie z koncepcją total black w kabinach z serii: Opera, Young 2.0, Zephyros oraz Kuadra H detale, takie jak: uchwyty, zaślepki do profili czy drążki stabilizacyjne mają czarny kolor. Dodatkowo w rozwiązaniach typu walk-in istnieje możliwość zastosowania wzorów - do wyboru pasy, krata lub inny dowolny wzór dostarczony przez Klienta.

Kuadra H+HYoung 2.0 G+F

Kabiny total black

 

Coram

Nowoczesne kabiny prysznicowe z serii Soho marki Sealskin inspirowane są industrialnym stylem. Stworzone z połączenia metalu i szkła, stanowią ciekawe urozmaicenie wnętrza.Występują w postaci kabin zamkniętych oraz ścianek prysznicowych.

Ścianka prysznicowa SohoKabina prysznicowa Soho

Kabiny inspirowane stylem industrialnym


O tym, że kolor czarny stał się absolutnym hitem aranżacji wnętrz, nie trzeba przekonywać nikogo. Pojawia się niemal na wszystkich elementach wyposażenia — dodatki, armatura, meble, a także wanny i prysznice. Dużym powodzeniem cieszy się jego matowa odmiana, która stanowi przeciwwagę do błyszczących powierzchni dominujących w poprzednich sezonach. Sprawdź, jak kolor czarny można wprowadzić do przestrzeni łazienki:

Kolor to ważny nośnik w aranżacji wnętrz. Właściwie każdego roku mamy zwrot ku wybranym barwom, które stają się modne i goszczą w naszych wnętrzach. Są też rozwiązania, które można uznać za klasykę niewychodzącą z mody — tak właśnie jest w przypadku koloru czarnego i białego. Jednak w trendach chodzi głównie o to, by zmieniać i odkrywać wszystko na nowo, stąd też popularność "koloru roku" oraz trendów kolorystycznych takich jak:

Opracowanie: Redakcja
Zdjęcia: Novellini, Sapho, Deante, Besco, Sanswiss, Riho, Coram
Podobne artykuły
Bierzemy pod lupę ścianki prysznicowe „walk in”

armatura łazienkowa

Bierzemy pod lupę ścianki prysznicowe „walk...

Prysznice "walk in" stały się symbolem nowoczesnych łazienek. Oryginalny design ścianek zrewolucjonizował... więcej...

Baterie łazienkowe - najnowsze trendy

armatura łazienkowa

Baterie łazienkowe - najnowsze trendy

Glazura, armatura czy meble łazienkowe na to w głównej mierze zwracamy uwagę urządzając przestrzeń łazienkową.... więcej...

Jaką kabinę prysznicową wybrać

armatura łazienkowa

Jaką kabinę prysznicową wybrać

Jeśli zastanawiają się Państwo nad wyborem kabiny prysznicowej do swojej łazienki, w poniższym artykule postaramy... więcej...