konkurs fotograficzny nasze łazienki 2020

Riho - wanny, kabiny, brodziki

CADURA - kabina inspirowana naturą

data aktualizacji: 13-11-2019, 08:07 – artykuł promocyjny

CADURA to nowa seria kabin prysznicowych SanSwiss o wyjątkowo płynnej linii inspirowanej naturą oraz siłą wody. Wyszukany design oraz ergonomia detali sprawiają, że całość prezentuje się pięknie. Potwierdzeniem najwyższej jakości są wykorzystane materiały oraz nowe funkcjonalności.

CADURA - kabina inspirowana naturą

Ukształtowana przez wodę ...

Przy tworzeniu niezwykle ergonomicznych i funkcjonalnych rozwiązań najnowszej linii CADURA architekci SanSwiss inspirowali się plastycznością, z jaką kojarzy się woda. To właśnie ten naturalny żywioł, jego głębia i nieposkromiona siła stały się podstawą do wprowadzenia nowych funkcjonalności dostępnych w kabinach CADURA.
 

... zaprojektowana dla zmysłów

W nowym projekcie SanSwiss funkcjonalność rozwiązań idzie w parze z minimalizmem formy. Uzupełnieniem jest staranny dobór surowców oraz szwajcarska precyzja w procesie projektowania. Efekt to lekka, subtelna, a zarazem wyrazista linia niezwykle oryginalnych kształtów okuć kojarzących się z gładkością tafli lodu. Ten element można uznać za najbardziej wyrazisty we wszystkich kabinach CADURA. Ergonomiczny uchwyt został zaprojektowany z uwzględnieniem najnowszych trendów użyteczności produktu. Oprócz niezwykle efektownego wyglądu zapewnia przede wszystkim funkcjonalność i wygodę użytkowania.

Kabina Cadura - nowość 2019
 

Swobodny montaż

Kabiny w tzw. U-montażu idealne sprawdzają się w nowoczesnych łazienkach, w których metraż nie odgrywa aż tak ważnej roli. Swoboda aranżacji, w której kabina może znaleźć się dowolnym miejscu, niekoniecznie w jednym z narożników pomieszczenia, dotyczy modeli CADURA CA31C+CAT2+CAT5.

CADURA - kabina inspirowana naturą

Kabinę w tzw. U-MONTAŻU cechuje przede wszystkim większa ilość elementów szklanych, kabina składa się z dwóch ścianek bocznych i drzwi oraz dodatkowych elementów stabilizujących w przypadku kabin bezramowych. Model kabiny CADURA CA31C w U-Montażu wykonany jest z 6 mm szkła hartowanego uszlachetnionego powłoką AQUAPERLE, której właściwości zapobiegają osadzaniu się kamienia i innych osadów powstających w trakcie codziennego użytkowania. Kabina wyposażona jest w drzwi wahadłowe otwierane na zewnątrz i do środka. Podwyższoną stabilność kabiny zapewnia chromowana poprzeczka stabilizacyjna. Drzwi kabiny funkcjonują w oparciu o nowoczesny system zawiasów z funkcją unoszenia, gwarantujący ciche funkcjonowanie produktu oraz eliminację przedwczesnego zużycia uszczelek kabiny.
 

Subtelne wykończenie

Szerokie tafle szkła i subtelność elementów wykończeniowych to cechy szczególne kabin z serii CADURA. Zawiasy modelu CA31C z systemem drzwi wahadłowych umiejscowione zostały na górnej oraz dolnej krawędzi tafli szkła.  Dzięki tak pozycjonowanym zawiasom, szkło kabiny bezramowej stało się jeszcze bardziej przejrzyste.

CADURA - kabina inspirowana naturą

Projekt zawiasów oraz uchwytów serii CADURA jest owocem pracy zespołu złożonego z konstruktorów SanSwiss oraz biura projektowego Husarska Design Studio. Inspiracją do zaprojektowania ich kształtu stanowiły naturalnie wyrzeźbione formy lodowe w szwajcarskich jaskiniach Zinal oraz Roseg. Lekka, subtelna, a zarazem wyrazista linia niezwykle oryginalnych kształtów okuć przywodzi  na myśl gładkość tafli lodu, naturalnie ukształtowanych przez naturę. Również pod względem ergonomicznym projekt uchwytu  dostosowany został do aktualnych trendów ergonomiki produktu, dzięki czemu idealnie układa się w dłoni, jest funkcjonalny i wygodny w użyciu.

Kabina serii CADURA model CA31C w U-Montażu to połączenie niebanalnego stylu z funkcjonalnością na najwyższym poziomie, zaprojektowana i wykonana ze szwajcarską precyzją i dbałością o szczegóły. Propozycja dla osób, które cenią sobie komfort i wyszukany styl.

Kontakt w sprawie produktów:

SanSwiss Polska Sp. z o.o.
ul.Wrocławska 95
58-306 Wałbrzych
tel. +48 (74) 840 76 81
www: www.sanswiss.pl
mail: wyślij wiadomość
SanSwiss Polska Sp. z o.o.

kabiny prysznicowe » kabiny prysznicowe na wymiar » drzwi wnękowe » kabiny narożne » walk-in » ścianki wolnostojące » parawany nawannowe » brodziki konglomeratowe » powłoka AquaPerle


Zobacz zdjęcia w galerii SanSwiss:


Podobne artykuły
Samba - bezdotykowa bateria umywalkowa

armatura łazienkowa

Samba - bezdotykowa bateria umywalkowa

Oszczędność wody oraz najwyższy poziom higieny to dwie najważniejsze zalety baterii bezdotykowych. Szacuje się,... więcej...

Wiosenny, ciepły deszcz… a może deszczownia?!

armatura łazienkowa

Wiosenny, ciepły deszcz… a może deszczownia?!

Dom, mieszkanie to swego rodzaju azyl, w którym zaznajemy przyjemnego odprężenia po ciężkim dniu pracy czy... więcej...