Naturalne wykończenie w łazience - aranżacja ścian

data aktualizacji: 02-10-2020, 06:51 – artykuł promocyjny

Podczas urządzania łazienki, ogromną uwagę przywiązujemy do wyboru okładzin ściennych. Doskonałą alternatywą dla popularnych płytek, fliz, lub kafelków są wielkoformatowe płyty z betonu architektonicznego w odcieniach szarości. Ten naturalny materiał, dzięki hydrofobowej impregnacji można z powodzeniem zamontować na ścianach, nawet w strefie mokrej, gdzie woda ma bezpośredni kontakt z betonową powierzchnią.

Naturalne wykończenie w łazience - aranżacja ścian

Nowoczesna łazienka, zaaranżowana zgodnie z trendami, powinna odpowiadać potrzebom wszystkich użytkowników. Niezależnie od tego, czy jest to mała łazienka w bloku, czy duży salon kąpielowy. Dobrze urządzona przestrzeń pozwala nam poczuć się dobrze w miejscu, z którego korzystamy minimum kilka razy w ciągu doby, zarówno zaczynając, jak i kończąc dzień pełen wyzwań. To dlatego warto postawić na naturalne wykończenie łazienki z mocno zaakcentowanymi dodatkami.

 

Beton architektoniczny w strefie mokrej - nasiąkliwość

 

Dekoracyjny beton architektoniczny w płytach od Luxum® jest świetnym pomysłem na nietypową, ciekawą łazienkę. Beton architektoniczny do łazienki umieszczony w strefie mokrej/wilgotnej wymaga impregnacji impregnatem Luxum®. Dzięki temu możemy zaaranżować płyty w miejscu, gdzie mają bezpośredni kontakt ze strumieniem wody.

Pyty betonowe od Luxum

  • prosty montaż
  • duży wybór wzorów, rozmiarów i kolorów
  • bezpieczeństwo dla środowiska
  • dokładne wykończenie
  • niska nasiąkliwość

Niska nasiąkliwość, wysoka wytrzymałość mechaniczna i odporność na rozwój niepożądanej mikroflory, to atuty płyt betonowych Creative-Concrete™. Ten beton architektoniczny, może być także zastosowany w strefie prysznicowej. Każdy projektant i inwestor powinien wiedzieć, że płyty z betonu w łazience sprawdzają się, o ile w czasie eksploatacji akceptowane są naturalne właściwości betonu architektonicznego - zmiany kolorystyczne, cienie itp. Nowoczesne, ale trwałe rozwiązania w łazience wiążą się z przemyślaną aranżacją – zarówno w zakresie doboru odpowiedniej okładziny ściennej, jak i armatury łazienkowej oraz dodatków.

 

Beton w łazience - ciekawy trend


Dekoracyjny beton architektoniczny od Luxum to rozwiązanie dla dekoracji wnętrz nowoczesnych i industrialnych. Beton w łazience doskonale komponuje się z dodatkami w kolorze białym lub czarnym, oraz drewnem i szkłem. Użycie płyt wielkoformatowych w łazience to gwarancja aranżacji w nowoczesnym stylu. Beton architektoniczny to rozwiązanie dla osób, które cenią oryginalność i wykończenie o nieszablonowym charakterze.

Naturalny materiał, jakim jest beton architektoniczny w postaci płyt, jest w pełni bezpieczny dla środowiska naturalnego. Nie zawiera formaldehydów i szkodliwych sztucznych włókien. Dzięki temu jest prosty w obróbce i nie pyli – gwarantuje bezpieczeństwo także dla osób z alergią.

Duży wybór rozmiarów, kolorów oraz porowatości dekoracyjnych płyt betonowych, sprawia że nie musimy już korzystać z kompromisów. Dzięki temu aranżacja łazienki staje się prostsza.
 

Kontakt w sprawie produktów:

LUXUM
ul. Jana Dekerta 44
30-703 Kraków
tel. (+48) 12 346 49 11
www: www.luxum.pl
mail: wyślij wiadomość
LUXUM

wanny » umywalki » brodziki na wymiar » kabiny prysznicowe » blaty umywalkowe » blaty łazienkowe » blaty kompozytowe » meble łazienkowe » nietypowe formy meblowe


Zobacz zdjęcia w galerii Luxum