coram

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Nowoczesna deska sedesowa z bidetem - jaką wybrać

data aktualizacji: 18-08-2020, 05:27 – artykuł promocyjny

Urządzenia z funkcją higieny intymnej zdominowały rynek armatury. To nowoczesne rozwiązanie idealnie wpisuje się w trendy łazienkowe, w których duży nacisk kładzie się na zwiększoną funkcjonalność oraz ciekawy design. Deska sedesowa z funkcją bidetu jest doskonałą propozycją do dużych i małych łazienek. Sprawdzi się w każdym domu, gdzie dbanie o higienę ma kluczowe znaczenie w codziennej pielęgnacji. Warto jednak sprawdzić, co oferują nam producenci i ile takie urządzenia kosztuje.

Nowoczesna deska sedesowa z bidetem - jaką wybrać

Dopasowana do muszli sedesowej

Deska sedesowa z bidetem odznacza się kompatybilnością z większością muszli sedesowych dostępnych na polskim rynku. To duży atut tego rozwiązania, gdyż na zakup urządzenia możemy zdecydować się w dowolnej chwili bez większego remontu w łazience i znacznego nakładu finansowego na wymianę również samej ceramiki sanitarnej. Dopasowana deska z pewnością będzie się również pięknie prezentowała w łazience, a jej użytkowanie stanie się wygodne i bezpieczne.

W ofercie marki MARAX znajdziemy 5 modeli desek XARAM Energy >> sprawdź szczegóły


Dzięki regulowanemu panelowi deski XARAM można zamontować do prawie wszystkich mis dostępnych na polskim rynku, ale warto mieć na uwadze, że niekiedy możliwe jest, że deska będzie deliatnie odstawać z przodu lub po bokach. Idealnym rozwiązaniem jest zatem zakup w komplecie z misą Milan oraz Brague tego samego producenta, które idealnie współgrają z systemami XARAM Energy.

XARAM Energy Milan i Brague

 

 

Intuicyjna obsługa i zrozumiałe menu

Zważywszy na fakt, że tego typu urządzenia często wybierane są dla osób starszych oraz z problemami zdrowotnymi łatwa obsługa i polskie menu jest bardzo istotnym czynnikiem przy wyborze danego modelu. Swobodne korzystanie z takiego bidetu i to bez względu na wiek ułatwią czytelne znaki obrazkowe oraz prosty w obsłudze wyświetlacz. Panel sterowania oferowany w urządzeniach XARAM Energy może być zintegrowany z deską lub działać bezprzewodowo.

 

Technologia, która zachwyca

Okazuje się, że dbanie o higienę może być jeszcze łatwiejsze i dokładniejsze niż dotychczas. Pomogą nam w tym urządzenia inteligentne, które stają się standardem również w przestrzeni sanitarnej naszych domów. Nowoczesna technologia pozwala na mycie, suszenie, podgrzanie siedziska — a to tylko niektóre z funkcji, które posiada taka toaleta.

Elektroniczne deski bidetowe XARAM Energy posiadają funkcję mycia i suszenia

Nie można również zapomnieć, że nowoczesne urządzenia muszą spełniać dodatkowo rygorystyczne normy, jeśli chodzi o ich ekonomiczne użytkowanie. W przypadku modeli XARAM Energy zadbano o oszczędzanie energii, a pomaga w tym funkcja czuwania, która zmniejszy zużycie prądu, gdy nikt nie korzysta z toalety.

Nowoczesna deska sedesowa z bidetem - jaką wybrać

Inteligentne urządzenia higieniczne są również ciekawym elementem wystroju naszej łazienki

 

Możesz zapomnieć o papierze toaletowym

Korzystanie z wody po każdym wyjściu z toalety to najlepszy sposób na poczucie się czysto i komfortowo. Papier toaletowy jest bardzo pomocny, ale jego skuteczność pozostawia wiele do życzenia. W codziennej pielęgnacji warto zadbać o najwyższe standardy. Deski sedesowe z funkcją bidetu są odpowiednie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Posiadają opcję mycia tył oraz przód. Ruchome dysze dają możliwość mycia delikatnym natryskiem, w którym wykorzystuje się masaż wodny. Położenie dyszy oraz ciśnienie wody można regulować według osobistych preferencji. Podobnie jest z temperaturą wody oraz powietrza przy suszeniu.

Nowoczesna technologia, która pomaga opiekować się naszymi bliskimi - bidety elektroniczne to idealne rozwiązanie również dla osób starszych i z ograniczeniem ruchu

W służbie utrzymania czystości całego systemu działają funkcje automatycznego czyszczenia, a specjalnie zaprojektowany filtr usuwa nieprzyjemne zapachy. Z kolei nierdzewne lance zapewniają bardzo długą żywotność oraz zapobiegają rozwojowi bakterii. W standardzie jest również wolnoopadająca deska oraz czujnik nacisku, dzięki któremu toaleta  elektroniczna deska automatycznie wykryje Twoją obecność.

Kontakt w sprawie produktów:

MARAX Import-Export
Kuty 15
11-610 Pozezdrze
tel. +48.533 336 136, +48. 609 564 760
www: www.marax.pl www.elektroniczne-bidety.pl www.xaram.pl
mail: wyślij wiadomość
MARAX Import-Export

hurtownia oraz sklep internetowy z branży ogrzewanie » klimatyzacja » urządzenia sanitarne » ogrodnictwo » import i centralny serwis elektronicznych desek bidetowych XIME 2 w 1 (bidet + WC)


Zobacz zdjęcia w galerii:


Podobne artykuły
Nowa rzeczywistość może być łatwiejsza z marką Laufen

ceramika sanitarna

Nowa rzeczywistość może być łatwiejsza z marką Laufen

Pełna higiena i bezpieczeństwo w łazience to kolejny etap przystosowania się do nowych warunków, na jakie... więcej...

Kolorowe umywalki Ipalyss

ceramika sanitarna

Kolorowe umywalki Ipalyss

Ideal Standard poszerza gamę umywalek Ipalyss – modeli o supercienkich rantach, wykonanych z trwałego tworzywa... więcej...

Umywalki z cienkim rantem - przegląd

ceramika sanitarna

Umywalki z cienkim rantem - przegląd

Cienkie krawędzie to popularne wzornictwo związane z ulepszeniem technologii produkcji ceramiki sanitarnej. Dostęp... więcej...