konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Płytki wielkoformatowe w ofercie salonu łazienek Salonika

data aktualizacji: 28-10-2019, 10:28 – artykuł promocyjny

Płytki wielkoformatowe mogą być wykorzystane do wykończenia podłóg i ścian. Idealnie pasują do nowoczesnego wyglądu łazienek oraz salonów kąpielowych. Takie płyty tworzą duże płaszczyzny okładzinowe, które w połączeniu z minimalnymi spoinami nadają powierzchni wygląd jednolitej tafli. Doskonale sprawdzają się w roli płytek imitujących kamień, gdzie oprócz struktury, mamy nawiązanie również do kształtu i wielkości. Poniżej prezentujemy ciekawe kolekcje dostępne w salonie łazienek Salonika.

Płytki wielkoformatowe w ofercie salonu łazienek Salonika

fot.: Płytki Apavisa Slabs - Wild Forest: błyszczące płytki imitujące kamień naturalny w ciepłych odcieniach dostępny jest w rozmiarach od 60x60 do 160x320 cm

Ściany i podłogi w łazience stanowią swego rodzaju klamrę stylistyczną danej aranżacji. Wprowadzenie na te płaszczyzny wielkich formatów płytek pokazuje styl i wpływa na dobór pozostałych elementów wykończenia. Płytki wzorowane na naturalnych surowcach z całą pewnością należą do najpopularniejszych na rynku. Przykładem może być kolekcja To be marki Cercom, w której widać połączenie marmuru, cementu i drewna. Ten niezwykły produkt ceramiczny pokazuje kreatywne wykorzystanie różnych materiałów, kolorów, rozmiarów i wykończeń powierzchni przy kształtowaniu autentycznego otoczenia, zdolnego do przekazywania emocji.

Płytki Cercom To be

Płytki Cercom To be

Płytki Tatoo marki Apavisa to propozycja na aranżację, w której zagoszczą efekty postarzania. Kolekcję tworzą trzy kolory Oxidum Decor, White Natural i Black Decor dostępne w szerokiej gamie rozmiarów od płyt wielkoformatowych do rozmiaru 30x60. Urokliwa imitacja doskonale sprawdzi się w salonach kąpielowych oraz łazienkach inspirowanych loftowym klimatem.

Płytki Apavisa Tatoo

Płytki Apavisa Tatoo

Połączenie modnej czerni z równie popularnym złotem możemy obserwować w kolekcji Tubądzin Black Pulpis Macieja Zienia. Intrygująca listwa ścienna o kolorze złota idealnie komponuje się z czarną płytką imitującą marmurowe użylenia. Błyszcząca, polerowana powierzchnia wygląda bardzo elegancko i ponadczasowo, dzięki czemu kolekcja sprawdzi się w wielu aranżacjach. Widoczne tu nawiązanie do dawnych tradycji kamieniarskich gwarantują osiągnięcie naturalnego efektu we wnętrzu, a złote elementy mogą dodatkowo zadbać o majestatyczne wykończenie. 

Tubądzin - kolekcja Black Pulpis Macieja Zienia

Płytki Tubądzin - kolekcja Black Pulpis Macieja Zienia

Gres porcelanowy z efektem marmuru kolekcji Maiora Marble firmy Ragno to kolejny dowód na potęgę tej skały w świecie płytek dużego formatu. Innowacyjne technologie produkcji pozwalają odtworzyć piękno natury w skali, która do tej pory była poza zasięgiem. Nowoczesne płytki porcelanowe wiernie oddają różne efekty materiałowe i indywidualne układy charakterystyczne dla skał występujących w przyrodzie. Niepowtarzalność w połączeniu z szeroką gamą rozmiarów pozwalają na stworzenie unikatowych powierzchni.

Płytki Ragno Maiora Marble Effect

Płytki Ragno Maiora Marble Effect

Salony łazienek Salonika zapewniają w jednym miejscu wszystko, co potrzebne do stworzenia idealnej przestrzeni. Stawiając na piękno i nowoczesność, warto odwiedzić salon, który wielokrotnie został nagrodzony i otrzymał tytuł salonu roku w kategorii łazienek. Klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i indywidualne podejście, w tym również stworzenie projektu 3D. W salonach dostępne są zawsze aktualne ekspozycje, na których widać rozmaite rozwiązania dostępne na rynku, także nowości od światowych producentów. Warto szukać inspiracji u najlepszych!


 

Kontakt w sprawie produktów:

SALONIKA
ul. Związkowa 35
20-148 Lublin
tel. 81 740 99 30 / 37
www: www.salonika.pl
mail: wyślij wiadomość
SALONIKA

Zapraszamy do salonów:
Salonika design: Lublin, ul. Związkowa 35
Salonika ECO: Lublin, ul. Gospodarcza 42
Salonika: Radzyń Podlaski, ul. Lubelska 1

płytki ceramiczne » beton » ceramika » meble łazienkowe » armatura » wanny i kabiny » grzejniki

Poczytaj o SALONIKA w portalu

Zobacz zdjęcia w galerii SALONIKA:

SalonikaSalonikaSalonikaSalonikaSalonikaPodobne artykuły
Jak przyjemna izolacja, to tylko w domowym SPA

podłogi i ściany

Jak przyjemna izolacja, to tylko w domowym SPA

Łazienka jest zazwyczaj najmniejszym pomieszczeniem w domu, ale jest najbardziej klimatyczna, prywatna i umożliwia... więcej...

Wodoszczelna posadzka w łazienkach, na balkonach i tarasach

podłogi i ściany

Wodoszczelna posadzka w łazienkach, na balkonach i tarasach

Posiadacze tarasów i balkonów borykają się często z problemem ich przeciekania. Posadzki na balkonach,... więcej...

Cieniowanie ścian - styl ombre we wnętrzach

podłogi i ściany

Cieniowanie ścian - styl ombre we wnętrzach

Cieniowanie podbiło branżę fryzjerską i modową, a teraz przebojem wkracza również do wnętrz. Ten trend,... więcej...