konkurs fotograficzny nasze łazienki 2020

Pianoklej od Tytan Professional nawet 3-krotnie przyspiesza pracę wykonawcy

data aktualizacji: 02-12-2019, 07:37 – artykuł promocyjny

Profesjonalny, jednokomponentowy klej poliuretanowy jest przeznaczony do mocowania płyt gipsowo-kartonowych, włóknisto-cementowych, cementowych, magnezowych i drewnopodobnych (OSB/3), do podłoży chłonnych i nie chłonnych. Pianoklej do płyt G-K Tytan Professional jest niezwykle wygodny w nakładaniu, a dzięki jego użyciu, montaż staje dużo łatwiejszy, niż w przypadku wykorzystania innych produktów, dostępnych na rynku (jak np. kleje gipsowe).

Pianoklej od Tytan Professional nawet 3-krotnie przyspiesza pracę wykonawcy

Premierowy pianoklej do płyt G-K od producenta chemii budowlanej - firmy Selena, ma duże szanse by stać się tegorocznym hitem na rynku. Produkt nie tylko znacząco skraca czas pracy fachowców, ale też pozwala na czystą i łatwą aplikację. Zdecydowaną przewagą pianokleju jest wydajność – dzięki jego zastosowaniu, wykonawca może w 2 godziny wykonać pracę, która standardowo zajęłaby mu nawet 6.

 

Tytan Professional – produkty przyszłości do codziennego użytku

Selena – jako polski producent, bazujący na globalnych doświadczeniach po raz kolejny dostarcza innowacyjnej technologii, która ma usprawnić pracę wykonawców nie tylko w Polsce, ale też w kilkudziesięciu krajach świata, gdzie prowadzona jest sprzedaż produktów Tytan Professional. Unikalna technologia 3D CONTROL zastosowana w pianokleju do płyt G-K, umożliwia precyzyjną i wygodną aplikację. Dzięki temu wykonawcy zyskują komfort poziomowania i korygowania ustawienia płyty nawet do 5-6 minut. Pianoklej daje też możliwość przystawiania płyt do powierzchni o nierównościach do 2 cm.

- Produkt pozwala na pełną kontrolę podczas przyklejania płyt gipsowo-kartonowych do rozmaitych podłoży, w tym płytek, lamperii itp. Jest niezwykle łatwy w stosowaniu, choć wymaga zmiany dotychczasowych nawyków, związanych z aplikacją. Nie jest już konieczne używanie siły podczas mocowania płyt, a sama praca wymaga jedynie delikatnej korekty i to bez ryzyka związanego ze zbyt wczesnym utwardzeniem się preparatu – mówi Robert Rodzik, doradca techniczny Seleny SA, odpowiedzialny za szkolenia wykonawców w całej Polsce.

 

Pianoklej do G-K: 3 razy szybszy od kleju gipsowego

Pianoklej do płyt G-K Tytan Professional jest trzy razy szybszy w stosowaniu, niż klej gipsowy i niemal natychmiast gotowy do użycia (bez konieczności wcześniejszego przygotowania produktu, jak w przypadku klejów gipsowych). Zaletą produktu Tytan Professional jest szybki chwyt początkowy, możliwość obróbki już po 30 minutach oraz doskonała przyczepność do większości materiałów. Pianoklej do G-K umożliwia pokrycie nawet do 10 m2 (czyli powierzchni równej 3 standardowym płytom G-K), a przy tym wykonawca pracuje bez pyłu i kurzu.

- Jako wykonawca doceniam czystą i zdecydowanie wygodniejszą pracę z produktem. Podczas stosowania pianokleju wystarczy tylko pistolet i czyścik, unikamy też noszenia ciężkich worków z klejem gipsowym oraz zbędnych kosztów transportu – powiedział Mariusz Kulczyk, pracujący na licznych inwestycjach w Polsce.

W porównaniu do tradycyjnych zapraw klejowych pianoklej do G-K Tytan Professional wykazuje 2-razy większą wydajność, dzięki czemu znacząco wpływa na obniżenie kosztów inwestycji. Mimo, iż cena na półce w porównaniu z kosztem zakupu kleju gipsowego wydaje się wyższa, w końcowym rozrachunku pozwala na wymierne oszczędności.

Selena jako producent nowoczesnej chemii budowlanej stale dąży do wprowadzania innowacyjnych produktów, które zastąpią tradycyjne rozwiązania, a przy tym spełnią wysokie wymogi jakościowe, techniczne czy prośrodowiskowe, a przy tym zapewnią wykonawcy szybką i komfortową pracę.

Kontakt w sprawie produktów:

Selena SA
ul. Wyścigowa 56E
53-012 Wrocław
tel. + 48 71 78 38 301
www: www.selena.pl
mail: wyślij wiadomość
Selena SA

piany i zaprawy poliuretanowe » piany specjalistyczne » akcesoria do pian » aplikatory kątowe » silikony/uszczelniacze » akcesoria do uszczelniaczy » kleje montażowe » kleje budowlane » produkty do impregnacji i reperacji drewna » produkty do izolacji i zabezpieczania murów » masy bitumiczne » produkty do prac dekarskich » folie i membrany » systemy ociepleń budynków » systemy do płytek » taśmy budowlane » produkty Euro-Line » kleje uniwersalne » grunty » systemy zamocowań Podobne artykuły
Pomysły na ciekawe wykończenie ścian w łazience

podłogi i ściany

Pomysły na ciekawe wykończenie ścian w łazience

Wykańczanie wnętrza domu czy mieszkania dla większości osób jest sporym wyzwaniem, zwłaszcza, gdy zależy... więcej...

Jak poprawnie wykonać hydroizolację łazienki?

podłogi i ściany

Jak poprawnie wykonać hydroizolację łazienki?

Wilgoć w środowisku życia człowieka jest zjawiskiem niekorzystnym. Jej nadmiar prowadzi do powstanie pleśni i grzybów,... więcej...

Dekorowanie ścian przy użyciu powłok dekoracyjnych

podłogi i ściany

Dekorowanie ścian przy użyciu powłok dekoracyjnych

Powłoki dekoracyjne są obecnie bardzo modnym sposobem na wykończenie ścian zarówno wewnątrz domu, jak i... więcej...