konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021
aurora

Zestawy oświetlenia światłowodowego do łazienki - ciekawe efekty

data aktualizacji: 28-10-2019, 10:32 – artykuł promocyjny

Oświetlenie to ważny aspekt każdej aranżacji. Tworzy nastrój i ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Coraz popularniejsze stają się zestawy do tworzenia własnych scenariuszy świetlnych, które mają charakter dekoracyjny. Poniżej prezentujemy ciekawe pomysły do wykorzystania w łazienkach.

Zestawy oświetlenia światłowodowego do łazienki - ciekawe efekty

Zestaw Kryształowe Gwiazdy

Zestaw Kryształowe Gwiazdy zapewnia ekskluzywne oświetlenie o charakterze dekoracyjnym. Efekt ten wzbogaca wnętrze rozbłyskami, które nadają pomieszczeniu indywidualny charakter oraz klimat. Jest to oświetlenie światłowodowe zakończone stylowymi szklanymi kryształami SKY. Szczególnie efektownie wygląda na jasnych sufitach ze względu na to, że smugi światła świetnie rozprzestrzeniają się na jasnych kolorach. Kryształowe Gwiazdy zapewniają najlepsze i najefektowniejsze rozbłyski światła, dlatego zestaw ten tworzy nastrój, atmosferę wypoczynku, relaksu i intymności.

Zestaw Kryształowe GwiazdyZestaw Kryształowe Gwiazdy

Zestaw Kryształowe Gwiazdy składa się z:

  • generatora światła (wybór dział techniczny)
  • wiązki 20 szt. lub 35 szt. lub 50 szt.  światłowodów PMMA zakończonych plaskikowym gwintem umożliwiającym przykręcenie kryształków szklanch
  • wysokiej jakości kryształków szklanych SKY: 20 szt. lub 35 sz.t lub 50 szt., w 10 rodzajach do wyboru, w komplecie z tulejkami montażowymi
  • instrukcji montażu w języku polskim z cennymi uwagami oraz folderem z ciekawymi inspiracjami
  • do wyboru są różne zakończenia kryształowe, które wpływają na efekt - zakończenia kryształowe SKY 7, SKY 20, SKY 151, SKY153, SKY155, SKY 181, SKY182, SKY 201, SKY 205 wykonane są z prawdziwego szkła poddanego obróbce, w celu nadania odpowiedniego szlifu - wzoru

 

Zestaw Fugi

Jest to kolejny pomysł na montaż światłowodów w łazience. Można je wykorzystać w posadzce, podłodze betonowej oraz w płytkach. Zestaw Fugi idealnie sprawdza się jako gwiezdna podłoga lub gwiezdne niebo. Stworzona na bazie tego oświetlenia dekoracja wygląda subtelnie i bardzo nowocześnie. Ma przebieg linearny, co podkreśla jej minimalistyczny charakter.

Zestaw FugiZestaw Fugi

Ilość punktów i sposób rozłożenia światłowodów dobiera się indywidualnie. Wszystkie światłowody posiadają specjalne płaszcze ochronne do montażu w kleju. Zestaw Fugi firmy E-Technologia robiony jest na indywidualne zamówienie, do każdej powierzchni dobierana jest długość światłowodów indywidualnie.

Zestaw FugiZestaw Fugi

 

Sufity napinane podświetlane

To wyjątkowo dekoracyjne, ale też i praktyczne rozwiązanie, które wygląda zjawiskowo. Dzięki specjalnej folii w postaci przepuszczającej światło membrany sufit świeci całą swoją powierzchnią. Tego typu dekorację produkuje się w dowolnym rozmiarze, zawsze dostosowanym indywidualnie do każdego pomieszczenia. Wbrew pozorom ich montaż jest szybki, a napinany sufit zastępuje tradycyjną lampę, tworząc gładką powierzchnię. Dużym atutem może być również fakt, że rozwiązanie to zapewnia termoizolację, a ich konstrukcja jest bardzo lekka, dzięki czemu nie ma mowy o obciążeniu ścian lub stropów. Sufity napinane mają możliwość wielokrotnego demontażu i montażu ponownego.

Sufity napinane podświetlane

Podświetlenie sufitów napinanych odbywa się poprzez zastosowanie pasków LED jednokolorowych lub pasków LED RGB zmiennokolorowych o dowolnej barwie świecenia. To powoduje, że sufit napinany podświetlany może świecić w wybranym przez nas kolorze. Dodatkowo kolory mogą się zmieniać, a nasz sufit każdego dnia będzie wyglądać inaczej. Stosując folię z nadrukiem, zyskamy dodatkowe efekty wizualne.

 

Sufit napinany z nadrukiem - zdjęciem

Sufity napinane podświetlane taśmami LED są bardzo elastyczne a materiał, z których się je wykonuje, jest transparentny. Dzięki temu cała taka powierzchnia świeci światłem, które znajduje się w profilach LED. Bogata kolekcja materiałów i profili montażowych pozwala na realizację dowolnych kształtów, a nawet z dowolnym zdjęciem. W ten sposób można wykorzystać ciekawy motyw dopasowany do charakteru pomieszczenia lub stworzyć spersonalizowaną powierzchnię. Tego typu sufity z odpowiednio dobranym oświetleniem mogą pełnić funkcję oświetlenia głównego w pomieszczeniu.

Sufit napinany z nadrukiem - zdjęciemSufit napinany z nadrukiem - zdjęciem

Naniesienie fotografii dobrej jakości zdjęcie dobrane do wielkości sufitu i podświetlenie jej taśmami LED gwarantuje zaskakujący efekt.

 

Kryształowe Kule - lampy światłowodowe


Zestaw Kryształowe Kule przygotowany jest do samodzielnego tworzenia ciekawych efektów świetlnych. Jest to układ elementów światłowodowych, które można dowolnie komponować. Sami wybieramy kształt lampy, wysokość i rozstaw oświetlenia. Dzięki tej propozycji możemy cieszyć się bardzo indywidualnym i eleganckim oświetleniem o wręcz nieograniczonych możliwościach.

Kryształowe Kule - lampy światłowodowe

Kryształy szklane same w sobie są bardzo dekoracyjne i nawet za dnia rozpraszają światło. Technologia ta jest niepowtarzalna i nieosiągalna na rynku przez inne systemy światłowodowe. Piękna, kryształowa lampa ozdobi każde wnętrze i stanie się jego wyjątkową dekoracją świetlną.

Kontakt w sprawie produktów:

E-TECHNOLOGIA
ul. Franciszka Kniaźnina 2/u4
31-637 Kraków
tel. 668487285; 882153554
www: www.e-technologia.pl
mail: wyślij wiadomość
E-TECHNOLOGIA

Oświetlenie światłowodowe: » gwiezdne niebo » gwieździste niebo » zestaw Fugi » zestaw Galaktyka » zestaw Konstelacje Świetlne » zestaw Kurtyna Światłowodowa » zestaw Kryształowe Gwiazdy » zestaw Kryształowy Pył » zestaw Ściany Świecące » zestaw Podłogi Świecąc » zestaw Koloroterapia » zestaw Zorza Polarna » zestaw Mgławice » zestaw Planetoidy » zestaw Saturn » zestaw Droga Mleczna

Żyrandole światłowodowe: » żyrandol światłowodowy Diament » żyrandol światłowodowy Kaskada » żyrandol światłowodowy Korona » żyrandol światłowodowy Kula » żyrandol światłowodowy Logo » żyrandol światłowodowy Orbita » żyrandol światłowodowy Ośmiornica » żyrandol światłowodowy Prosty » żyrandol światłowodowy Spirala

Oświetlenie LED: » listwy LED » profile LED » taśmy LED » paski LED » sterowniki LED » zasilacze LED » ściemniacze LED

Sufity napinane: » sufity napinane podświetlane » sufity napinane z gwieździstym niebem » sufity napinane z nadrukiem

Projekty LED: » oświetlenie LED » oświetlenie LED łazienki » oświetlenie LED salonu » oświetlenie LED sypialni » oświetlenie LED mieszkania » oświetlenie LED kuchni » oświetlenie LED schodowe » oświetlenie LED dekoracyjne » oświetlenie LED sufitowe » oświetlenie LED pokoju dziecka » lampy LED
 

Zobacz galerie zdjęciową:
http://e-technologia.pl/galeria-zdjeciowa.html

Zobacz inspiracje świetlne:
http://e-technologia.pl/inspiracje

Zobacz oświetlenie ŁAZIENKI trendy na 2020:
http://e-technologia.pl/oswietlenie-do-lazienki.htmlPodobne artykuły
Instalacja elektryczna w łazience

meble i akcesoria

Instalacja elektryczna w łazience

W miejscu takim jak łazienka trzeba zwrócić szczególną uwagę na sposób rozprowadzenia instalacji,... więcej...

Art deco w łazience – nowa kolekcja LOUIS ORISTO

meble i akcesoria

Art deco w łazience – nowa kolekcja LOUIS ORISTO

XX wiek przyniósł rewolucyjne zmiany w architekturze i projektowaniu przedmiotów codziennego użytku.... więcej...

Kinkiety do łazienki połączonej z sypialnią

meble i akcesoria

Kinkiety do łazienki połączonej z sypialnią

Połączenie łazienki z sypialnią to bardzo modny trend aranżacyjny, który w ostatnim czasie cieszy się dużą... więcej...