coram
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2020
aurora

TORINO – praktyczny minimalizm praktycznie do każdej łazienki

data aktualizacji: 28-10-2019, 10:27 – artykuł promocyjny

Kolekcja mebli łazienkowych TORINO to kolejna propozycja marki Ø NAS dotycząca mebli modułowych, zaprojektowanych tak, by móc praktycznie samodzielnie stworzyć własny, zindywidualizowany projekt umeblowania łazienki. Cechą szczególną kolekcji jest MODUŁOWOŚĆ, to znaczy, że każdy mebel wchodzący w skład kolekcji można dowolnie zestawiać i komponować ze sobą, by samodzielnie definiować użyteczność łazienki, a przy okazji  stworzyć unikalne, niepowtarzalne aranżacje. Co istotne – konfiguracje można swobodnie powiększać o kolejne elementy i dostosowywać do wielkości łazienki, a różnorodność możliwych układów jest tak ogromna, że  trudno będzie spotkać dokładnie taką samą aranżacje łazienki.

TORINO – praktyczny minimalizm praktycznie do każdej łazienki

Co wyróżnia kolekcję?

Prosta, geometryczna forma mebli z kolekcji TORINO, z drzwiami i szufladami wygodnie otwieranymi za pomocą systemu Puch To Open, spodoba się miłośnikom minimalistycznych przestrzeni.

TORINO świetnie prezentuje się zarówno w błyszczącym białym lakierze (którym pokryte są zarówno korpusy, jak i fronty mebli), jak i, w nawiązującym do natury, eleganckim dekorze buku truflowego.

Drzwi szafek można łatwo zamontować tak, by otwierały się na prawą lub lewą stronę, w zależności od potrzeby, a zastosowane zawieszki i prowadnice pozwalają na bezpieczne przechowywanie ogromnej ilości kosmetyków i innych produktów niezbędnych w łazience.

 

Praktycznie do każdej łazienki

Elementy kolekcji, wśród których znajdują się  szafki podumywalkowe z szufladą o dwóch szerokościach, pojemne szafki pod blat z szufladą, szafki wiszące o dwóch głębokościach i wysokościach, oraz elegancie i trwałe blaty, można ze sobą dowolnie łączyć, tworząc zestawy mebli w pełni dopasowane do potrzeb użytkowników.
Swoboda łączenia szafek z kolekcji TORINO pozwala z szafki podumywalkowej z jedną szufladą, bez trudu stworzyć szafkę z dwiema szufladami, dołożyć praktyczną, dowolnie skonfigurowaną szafkę z blatem albo podwójny lub nawet potrójny słupek o różnej wysokości. Z dostępnych elementów kolekcji TORINO można z łatwością zestawiać funkcjonalne komplety i wieloelementowe zestawy.

 

Łazienka w rozmiarze S, M, L

Modułowość mebli TORINO sprawia, że kolekcja stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych mebli łazienkowych. Dzięki powtarzalności wymiarów, możliwości łączenia z blatem i zastosowania umywalki meblowej lub nablatowej oraz prostocie konfigurowania, ograniczonej jedynie wyobraźnią,   bardzo łatwo jest stworzyć niezliczoną ilość nietuzinkowych aranżacji, dostosowanych do łazienek o każdej wielkości i układzie.

TORINO - propozycja aranżacji łazienki w rozmiarze S

TORINO - propozycja aranżacji łazienki w rozmiarze S


TORINO - propozycja aranżacji łazienki w rozmiarze M

TORINO - propozycja aranżacji łazienki w rozmiarze M


TORINO - propozycja aranżacji łazienki w rozmiarze L

TORINO - propozycja aranżacji łazienki w rozmiarze L

TORINO to kolekcja doskonała zarówno do dużych salonów kąpielowych, jak i małych, wąskich i pozornie nieustawnych pomieszczeń, a jej funkcjonalność z powodzeniem uzupełnią szafki lustrzane z kolekcji MultiGlass, szafki z drzwiami MultiOpen oraz półki Qbik.

Więcej informacji o kolekcji TORINO znajduje się na www.o-nas.eu.

 

Projektowanie z kolekcją TORINO

Projektowanie łazienek z wykorzystaniem mebli z kolekcji TORINO jest niezwykle proste, tym bardziej, że dostępne są już bryły 3D w popularnym programie do projektowania CAD DECOR.

Wszystkie produkty 3D dostępne są na stronie marki Ø NAS pod tym linkiem.

 

Kontakt w sprawie produktów:

Deftrans sp. z o.o.
Wszewilki, ul. Sulmierzycka 73
56-300 Milicz
tel. +48 71 38 40 486
www: www.o-nas.eu
mail: wyślij wiadomość
Deftrans sp. z o.o.

meble łazienkowe » meble kuchenne

Zobacz zdjęcia w galerii  Ø NAS:

Deftrans    Deftrans    Deftrans    Deftrans    Deftrans


Podobne artykuły
Meble łazienkowe stworzone dla rodziny

meble i akcesoria

Meble łazienkowe stworzone dla rodziny

Lofty to wszechstronna kolekcja mebli łazienkowych firmy Elita stworzonych z myślą o rodzinie. Zastosowano w niej... więcej...

Wolnoopadająca deska sedesowa

meble i akcesoria

Wolnoopadająca deska sedesowa

Sprzątanie łazienki to czynność, którą z uwagi na intensywność użytkowania tego pomieszczenia, należy... więcej...

Kinkiety do łazienki połączonej z sypialnią

meble i akcesoria

Kinkiety do łazienki połączonej z sypialnią

Połączenie łazienki z sypialnią to bardzo modny trend aranżacyjny, który w ostatnim czasie cieszy się dużą... więcej...