coram

Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Rozwój marki JOMO

data aktualizacji: 01-08-2019, 10:20 – artykuł promocyjny

Warto zauważyć, iż produkty marki JOMOTech rozwijają się z niesamowitą prędkością i powodzeniem. Dostępnych jest coraz więcej nowości w atrakcyjnych cenach. Ogromny przekrój bogatej oferty płyt przyciskowych oraz stelaży podtynkowych, pełna gama rozwiązań systemów odpływów liniowych, oraz ściennych, jak również manualna alternatywa dla elektrycznych toalet myjących, JOMOTech Hygenic w nowych odsłonach.

Rozwój marki JOMO

Progres marki JOMO i JOMOTech na europejskich rynkach handlowych jako ważny aspekt polityki firmy. Artur Reyer, Dyrektor Generalny firmy WERiT Polska Sp. z o.o. ukazuje niezwykłą dynamikę rozwoju i progresu sprzedaży.

 

Manualna alternatywa dla elektrycznych toalet myjących

Technologia ta zapewnia możliwość użytkowania w każdym momencie. Nie wymaga wykonania podłączeń elektrycznych. Sterowanie funkcją Hygienic (bidetką) odbywa się za pomocą armatury podtynkowej zintegrowanej z systemem spłukiwania obok miski toaletowej. 

 

Unikatowy styl łazienkowy

Niepowtarzalne przyciski spłukujące designu marki JOMO w zróżnicowanej kolorystyce – od soczystej zieleni po intensywną czerwień. Wiele nowości, tj.: płyty przyciskowe czarne matowe oraz płyty przyciskowe z designerskiej skóry naturalnej - w bezapelacyjnie najmodniejszych wariantach kolorystycznych. Ciekawe rozwiązanie dla nowoczesnej toalety, a także dla oazy SPA. Sprawdza się zarówno w łazienkach hotelowych, jak i w przestrzeniach urządzonych w charakterze salonu kąpielowego.

Rozwój marki JOMO - unikatowy styl łazienkiRozwój marki JOMO - unikatowy styl łazienkiRozwój marki JOMO - unikatowy styl łazienki

- Łazienka jest to miejsce, które współcześnie nabiera w naszych domach awangardowego znaczenia. Dodając do niej słowo innowacyjność odkrywamy świat designu i nowoczesnych rozwiązań technicznych oraz miejsce, które stanowi atrybut naszego domu.- zauważył Artur Reyer, Dyrektor Generalny WERiT Polska.

Ciekawostką, która zaskakuje, są nie tylko nowe unikatowe płyty przyciskowe, lecz także jeszcze niższe odpływy ścienne o większym przepływie wody, jak i nowoczesnym systemom suchego osyfonowania. Rzadko spotyka się tak designerskie i funkcjonalne rozwiązania. Ważne jest  pewne i higieniczne utrzymanie porządku w naszych łazienkach, co zapewnia system oczyszczania, który jest bezproblemowo montowany i dostępny w korpusie odpływu ściennego jak i liniowego. Zadaniem systemu jest zatrzymanie wszelkich cząstek stałych i ewentualnych zanieczyszczeń, a jego oczyszczenie jest łatwe i szybkie do wykonania przez użytkownika indywidualnego.

Rozwój marki JOMO - unikatowy styl łazienkiRozwój marki JOMO - unikatowy styl łazienki

- Efekty ciężkiej pracy jak i prezentacji produktowych naszego segmentu programowego sprawiły, że WERiT jest coraz silniejszy również na innych rynkach handlowych nie tylko Europy, czy Europy Wschodniej. Wszelkie podjęte działania jak i oczywiście dzięki działaniom oddziału polskiego i protekcji zagranicznej fabryki w Niemczechprzekazuje Dyrektor Generalny Artur Reyer.

Rozwój marki JOMO - unikatowy styl łazienkiRozwój marki JOMO - unikatowy styl łazienki

 

Oświetlenie w strefie prysznica

Oferta odpływów ściennych Magic Light posiada możliwość podświetlenia LED, które spotkały się z dużym zainteresowaniem klientów. Zmienny kolor podświetlenia, które użytkownik może dowolnie dobierać i regulować według własnych wymagań, różnorodne wzory dostępnych maskownic, w tym modnej stali szczotkowanej czy miedzi bądź też wersji ażurowej wpisuje nasz odpływ w dowolną aranżację.

Oświetlenie w strefie prysznica - odpływ z LEDOświetlenie w strefie prysznica - odpływ z LED

 

- Istotny jest dla nas rozwój i umocnienie marki JOMO i JOMOTech na rynku. Rozwijająca się produkcja, dobrze prosperujący system pracy. Wszystko wskazuje na to, że firma będzie potęgować swoje siły. podsumowywał Artur Reyer Dyrektor Generalny WERiT Polska Sp. z o.o, oraz WERiT CZ & SK.Kontakt w sprawie produktów:

WERIT Polska Sp z o.o.
ul. Zachodnia 2B
55-330 Błonie gm. Miękinia
tel. +48 (0) 71 336-25-95
www: werit.eu/pl/
mail: wyślij wiadomość
WERIT Polska Sp z o.o.

urządzenia sanitarne JOMO: spłuczki do zabudowy ściennej » przyciski spłukujące » spłuczki natynkowe » zawory napełniające » deski toaletowe
instalacje elektryczne: zaciski łączeniowe » zaciski odgałęźne przewodów głównych i akcesoria » materiał uziemiający » skrzynki odgałęźne » puszki podtynkowe » puszki do ścian szkieletowych
odwodnienia liniowe: odwodnienia liniowe Slim » odwodnienia liniowe narożne » odwodnienia basenowe » maskownice » syfony » kratki odpływowe » kratki odpływowe Pro » lustro » odwodnienia prysznicowe » wpusty » wpusty łazienkowe » wpusty podłogowe » stal nierdzewna » odpływy prysznicowe
zbiorniki na olej opałowy
zbiorniki na deszczówkę


Podobne artykuły
Bidet i WC w jednym

ceramika sanitarna

Bidet i WC w jednym

Elektroniczne deski bidetowe Xime i XARAM Energy pozwalają nam dbać o higienę osobistą oraz czystość samego urządzenia.... więcej...

Umywalki z kompozytu żywic

ceramika sanitarna

Umywalki z kompozytu żywic

Kompozyt żywic to materiał, który pozwala stworzyć umywalki, wanny czy brodziki w dowolnych, nawet najbardziej... więcej...

Postaw na kolor - ciekawe propozycje do łazienki

ceramika sanitarna

Postaw na kolor - ciekawe propozycje do łazienki

Nie zawsze łazienka musi być biała. Dotyczy to nie tylko mebli, ścian czy podłóg, ale także elementów... więcej...