konkurs fotograficzny nasze łazienki 2020

Instal-Projekt - Patron działu Grzejniki łazienkowe

Nowoczesne i minimalistyczne grzejniki Brem

data aktualizacji: 13-08-2019, 10:45 – artykuł promocyjny

Firma Brem producent ekskluzywnych grzejników pokojowych oraz grzejników łazienkowych z grupy premium prezentuje w sezonie 2019 sporo nowości. Produkty zaprojektowane zgodnie z hasłem przewodnim firmy „Grzejniki dla architektury”, zachwycają designerskim kształtem i nowatorskim wzornictwem. Grzejniki Brem to również zaawansowane technologicznie produkty, które pozwolą efektywnie ogrzewać pomieszczenia, oszczędzając koszty. Szeroki asortyment modeli i bogata gama kolorystyczna sprawiają, że grzejniki pasują do każdego wnętrza, nadając mu indywidualny charakter oraz spełniając wymagania każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Industrialny Grzejnik Raw
 
 
RAW zaprojektowany przez Davide Diliberto, grzejnik wykonany jest z prostych rur o średnicy 25mm, połączonych w kształcie prostopadłościanów z krzyżującymi się przekątnymi na środku. Trójwymiarowa forma grzejnika nawiązuje formą do konstrukcji budowlanych, rusztowań czy regałów magazynowych. Uniwersalny element architektoniczny bez problemu wkomponuje się we wnętrze w stylu nowoczesnym, rustykalnym czy klasycznym.
 
 
 
Grzejnik w kształcie sprężyny Clip
 
Grzejnik w kształcie sprężyny Clip
 
 
CLIP to podgrzewany wieszak na ręczniki, innowacyjny, dynamiczny, wydajny i funkcjonalny. Oryginalny kształt rury zwiniętej w sprężynę z pewnością sprawdzi się jako designerski element stylistyczny we wnętrzach minimalistycznych, industrialnych czy współczesnych.
 
 
Smukły grzejnik do małych pomieszczeń Kuo
 
Smukły grzejnik do małych pomieszczeń Kuo
 
 
KUO to oryginalne podejście do japońskiego formalizmu i minimalizmu. Jego czysta forma wynikająca z zastosowania podłużnych płyt połączonych ze sobą pod kątem nadaje smukłości i pozwala ograniczyć przestrzeń. Dzięki temu, grzejnik świetnie pasuje do małych przestrzeni w nowoczesnych domach i biurach. Model dostępny w wersji pojedynczej i podwójnej dla zwiększenia mocy grzewczej.
 
 
Nowoczesny grzejnik Herg-Ot
 
Grzejnik w kształcie drabiny Herg-Öt
 
 
HERG-ÖT kształtem przypominający drabinę może być montowany pionowo lub pod niewielkim kątem do ściany. Poprzeczki z profili stalowych zamontowane równolegle sprawiają, że obok tradycyjnej funkcji grzewczej, HERG-ÖT doskonale sprawdzi się jako wieszak na ręczniki, ubrania czy szlafroki. 
 
 
Szczegółowe informacje techniczne dotyczące nowych grzejników firmy Raw, znajdziesz w Katalogu nowości 2019
 

Kontakt w sprawie produktów:

AG Grzejniki Design
ul. Bartycka 24/26 pawilon 211
00-716 Warszawa
tel. (+22) 397 43 92; (+22) 891 12 11
(+48) 693 885 553
www: www.grzejnikidesign.pl
mail: wyślij wiadomość
AG Grzejniki Design

grzejniki łazienkowe » grzejniki pokojowe » biokominkiPodobne artykuły
Jak wybrać grzejnik do łazienki

ogrzewanie łazienki

Jak wybrać grzejnik do łazienki

Bez względu na to, czy mamy dużą czy małą łazienkę, odpowiednio dopasowany grzejnik łazienkowy rozwiąże nasze... więcej...

Kable, przewody i maty grzejne - przegląd oferty rynkowej

ogrzewanie łazienki

Kable, przewody i maty grzejne - przegląd oferty rynkowej

Elektryczne ogrzewanie podłogowe domu to system ogrzewania domu, którego głównymi zaletami są niewielkie... więcej...