konkurs fotograficzny nasze łazienki 2020

Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Aerator, termostat i mgiełka – funkcja nowoczesnej armatury

data aktualizacji: 23-08-2019, 09:28 – artykuł promocyjny

Aranżując przestrzeń mieszkalną, pragniemy, aby była ona możliwie jak najbardziej praktyczna i komfortowa w obsłudze. Równie istotna podczas wykańczania wymarzonego mieszkania jest estetyka materiałów wykończeniowych. Coraz częściej producenci armatury sanitarnej wyposażają ją w nowoczesne rozwiązania technologiczne, które nie tylko umilają czas spędzony w łazience, ale także pozwalają zaoszczędzić wodę.

Aerator, termostat i mgiełka – funkcja nowoczesnej armatury

Design idzie w parze z funkcjonalnością

 
Ilość różnorodnych sprzętów dostępnych na rynku sprawia, że urządzenie funkcjonalnej i estetycznej wizualnie łazienki nie stanowi żadnego problemu. Jednym z podstawowych elementów jest wybór odpowiedniej armatury sanitarnej. Przy zakupie wyposażenia łazienkowego warto pamiętać nie tylko o względach funkcjonalnych, ale również estetycznych. Ważne jest, aby sprzęty były dobre jakościowo, tak by służyły latami, a wystrój łazienki idealnie komponował się z ogólnym wystrojem wnętrz. W przypadku armatury należy koncentrować się zarówno na aspektach praktycznych, jak również wizualnych.
 

Wygodna oszczędność

 
Modnym i funkcjonalnym wyposażeniem łazienki są baterie termostatyczne. Ich zaletą jest to, że zapobiegają niespodziewanym zmianom temperatury. Bateria z funkcją termostatu eliminuje również problem ze znalezieniem odpowiedniej temperatury wody. Rozwiązanie to znalazło swoje zastosowanie m.in. w kolumnie natryskowej z serii KVADRATO marki Laveo.
 
Deszczownica prysznicowa
Kolejnym istotnym elementem, na który należy zwrócić uwagę podczas wyboru armatury łazienkowej, jest słuchawka prysznicowa. Osoby korzystające z prysznica nie zdają sobie sprawy ile zużywają wody. Jest to bardzo duży problem, który nie tylko prowadzi do bardzo wysokich rachunków za media, ale przede wszystkim ma negatywny wpływ na środowisko naturalne. Producenci słuchawek prysznicowych w trosce o naturę stworzyli słuchawki ze strumieniem tzw. mgiełki, która pozwala znacząco ograniczyć zużycie wody, a dodatkowo dostarcza niesamowitych wrażeń i uczucia "zanurzenia w ciepłej chmurze". Jest to zatem doskonałe rozwiązanie dla osób chcących zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy. Słuchawki prysznicowe z tego typu rozwiązaniami znaleźć można m.in. w produktach z serii PRETTO marki Laveo.
Bateria łazienkowa
 
 
Jednym z najmniejszych elementów nowoczesnej armatury, który pozwoli znacząco zaoszczędzić wodę, jest aerator, czyli napowietrzacz. Znajduje się on zarówno w bateriach łazienkowych, jak i kuchennych na końcu wylewki. Dzięki niewielkiej siateczce, w którą został wyposażony, pozwala ograniczyć ilość zużywanej wody, jednocześnie zwiększając objętość jej strumienia. Rozwiązanie to zostało wykorzystane we wszystkich kolekcjach marki Laveo.
 
 
 
Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w całym domu, z którego korzystają wszyscy domownicy, dlatego warto zadbać o każdy szczegół, tak by połączyć nowoczesny design z maksymalną funkcjonalnością. 

Kontakt w sprawie produktów:

Laveo
Al. Kościuszki 1
90 - 418 Łódź
tel. +48 42 715 41 33
www: www.laveo.pl
mail: wyślij wiadomość
Laveo

baterie: bidetowe » natryskowe » wannowe » umywalkowe » akcesoria prysznicowe: panele prysznicowe » kolumny prysznicowe » zestawy natryskowe » deszczownice » słuchawki prysznicowe


Zobacz zdjęcia w galerii Laveo

 

Podobne artykuły
Ekologiczne baterie do łazienek

armatura łazienkowa

Ekologiczne baterie do łazienek

Funkcjonalność oraz atrakcyjny wygląd to dwie cechy, na które zwracamy przede wszystkim uwagę, podejmując... więcej...

Kąpiel czy prysznic?

armatura łazienkowa

Kąpiel czy prysznic?

Wanna czy prysznic, które rozwiązanie jest lepsze? - na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Decyzja... więcej...