Naturalny trend w akcesoriach łazienkowych

artykuł promocyjny

To już kolejny rok, kiedy trendy w wystroju wnętrz, czerpią pełnymi garściami z natury. Dotyczy to zarówno kolorów, wzorów, jak i materiałów, z których wykonane są poszczególne elementy. Jeżeli nie planujemy większego remontu naszej łazienki, który dostosuje ją do panującej mody, wystarczy, że poszukamy elementów jej wystroju, nawiązujących do otaczającej nas przyrody. Popularne materiały, po które najczęściej sięgają klienci to: drewno, bambus, kamień – lub jego imitacja, rattan  oraz korek. W dobie silnej industrializacji, coraz częściej skłaniają się ku przedmiotom przypominającym im o naturze. Stąd tak wiele ich w naszym otoczeniu – także w łazience.

Naturalny trend w akcesoriach łazienkowych

fot.: Kolekcja Bianco imitująca kamień

Obecnie dostępnych jest na rynku bardzo wiele ciekawych rozwiązań. Producenci łączą różne materiały tj. kamień i drewno, ceramikę z bambusem lub korkiem, a także drewno z metalem czy tworzywem sztucznym, dla uzyskania efektu naturalnego trendu.

Fot.: Akcesoria łazienkowe inspirowane naturalnymi materiałami - kolekcja Dakar i Corsa

fot.: Akcesoria łazienkowe z wykorzystaniem drewna - kolekcja Madagaskar

Warto podkreślić, że biorąc pod uwagę także perspektywę ekologiczną – zdecydowanie korzystniejszy od stosowania drewna jest bambus, który zdecydowanie szybciej narasta niż drzewo, a więc jego wycięcie pozostawia lukę w przyrodzie znacznie krócej.

fot.: Akcesoria łazienkowe z wykorzystaniem bambusa - kolekcja Plain i Pure

Do przechowywania drobiazgów lub prania w łazience doskonale nadają się pojemniki i kosze wykonane z naturalnych materiałów, takich jak juta, len, filc. Kończymy z minimalistycznymi pudełkami z tworzyw sztucznych. Obecnie koszyki, torby i pojemniki nadają charakteru naszym łazienkom.

Od dłuższego czasu w łazience obecne są dekoracje florystyczne. Najczęściej widać to na zasłonkach prysznicowych, dywanikach, deskach sedesowych. Tryumfy do niedawna święciła monstera w każdym wydaniu. Ale okazuje się, że to już nie wystarcza. Obecnie do łazienki zapraszamy żywe rośliny, ustawione na drabinkach wykonanych z drewna lub metalu.
 

>> SPRAWDŹ CIEKAWE PROPOZYCJE OD BISK<<


Okazuje się, że człowiek, który jest przecież częścią natury, po epoce betonu, szkła i aluminium, wraca do trendów ciepłych i przytulnych kojarzących się ze środowiskiem naturalnym. I dobrze! Niech ten trend trwa jak najdłużej.

Kontakt w sprawie produktów:

BISK S.A.
Podleśna 19, Łubna
05-532 Baniocha
tel. (22) 736 46 00
www: www.bisk.eu
mail: wyślij wiadomość
BISK S.A.

producent » akcesoria łazienkowe » akcesoria dekoracyjne » kolekcje plastikowe i metalowe » kubeczki » wieszaki » mydelniczki » dozowniki mydła » szczotki wc » półki » szafki » lustra » pojemniki kosmetyczne » kosze » deski sedesowe » wagi » suszarki automatyczne » baterie łazienkowe » umywalkowe » bidetowe » prysznicowe » wannowe » zestawy prysznicowe » dywaniki łazienkowe » maty prysznicowe » wyposażenie łazienek dla niepełnosprawnych » uchwyty » krzesełka prysznicowe » dozowniki płynu dezynfekującego

Zobacz zdjęcia w galerii Bisk:

BiskBiskBiskBiskBiskPrzeglądyPartnerzy

Riho     Manufaktura wanien

logo Śnieżka       Emako

Magma

Luxum CristalstoneSapho   kaflando płytki ceramiczne

BISK        logo Piramida

  Invena   

      Electrolux   

logo Coram

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni


Facebook
Instagram