konkurs fotograficzny nasze łazienki 2020

Top 10+1 funkcji w programie ARCHLine.XP

data aktualizacji: 05-09-2019, 05:56 – artykuł promocyjny

Poznaj 10+1 najbardziej przydatnych i wyspecjalizowanych funkcji programu do projektowania wnętrz ARCHLine.XP. Opis poszczególnych udogodnień oraz praktyczne wskazówki zobrazowane zrzutami pozwolą Ci lepiej poznać ten program.

Top 10+1 funkcji w programie ARCHLine.XP

Opcja importowania i eksportowania wiele formatów plików to pierwsza dogodność tego oprogramowania. Wymiana danych IFC pozwala pracować ze standaryzowanym formatem plików występujących w technologii BIM. Do tego program ARCHLine.XP oferuje szeroki zakres narzędzi architektonicznych do inteligentnego komponowania budynków. Możliwość przypisania źródła światła do każdego obiektu pobranego z Internetu pozwala na wierne przedstawienie oświetlenia we wnętrzach. Użytkownicy programu mają dostęp do stale aktualizowanych bibliotek BIM. Narzędzia ARCHLine.XP pomagają użytkownikowi również w efektywnym organizowaniu rysunku na płaszczyźnie budynków, kondygnacji oraz warstw, zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Kolejna funkcja to elastyczne zarządzanie profilami ścian, płyt, elementów 3D i różnego rodzaju brył. Kompletne wymiarowanie ścian dostępne w jednym kroku to rozwiązanie, dzięki któremu następuje przyspieszenie i uproszczenie procesu tworzenia dokumentacji. Najnowszą funkcją programu ARCHLine.XP 2019 jest tworzenie łatwych do edycji zestawień oraz opcja prezentacji projektu w różnych fazach. Wartość dodana to możliwość przekształcenia projektu 3D w przyciągający uwagę model, zawierający wysokiej jakości obrazy, filmy i elementy wirtualnej rzeczywistości.

 

Sprawdź wszystkie 10 funkcji, opisy i zrzuty >> POBIERZ PDFKontakt w sprawie produktów:

ARCHLine.XP Polska
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków
tel. 12 312 59 95
www: archline-polska.pl/projektowanie-wnetrz/
mail: wyślij wiadomość
ARCHLine.XP Polska

Profesjonalne program do projektowania i aranżacji wnętrz
ARCHLine.XP to program stworzony z myślą o projektantach wnętrz. Został wyposażony w funkcje i narzędzia, które umożliwiają szybkie tworzenie wyjątkowych projektów w przyjaznym dla użytkownika środowisku 3D.


Facebook: www.facebook.com/ARCHLine.XP.Polska/

YouTube: www.youtube.com/channel/UCfaK_pwQG7jM7fCsA_SkpaA

 


Zobacz zdjęcia w galerii ARCHLine.XP Polska: