Debiut Defra i Ø NAS na targach Warsaw Home

data aktualizacji: 28-10-2019, 10:08 – artykuł promocyjny

Marka komfortowych i funkcjonalnych mebli łazienkowych Ø NAS zaprezentuje swoje pomysły aranżacyjne na tegorocznych targach Warsaw Home. Propozycje dla małych, średnich i dużych łazienek zostaną przedstawione pod hasłem „Dowiedz się więcej Ø NAS na targach Warsaw Home”. Meble zostały stworzone przez wiodącego polskiego producenta, firmę Deftrans, a oferta mebli łazienkowych zostanie uzupełniona o ekskluzywne kolekcje marki Defra. Ekspozycję będzie można obejrzeć na targach Warsaw Home w dniach 3-6 października.

Debiut Defra i Ø NAS na targach Warsaw Home

Warsaw Home to czterodniowe międzynarodowe Biznesowe Targi Wnętrz organizowane przez zewnętrznego organizatora – Warsaw Home Expo Sp. z o.o.. Podczas wydarzenia prezentowane są oferty producentów i dystrybutorów z branży meblowej, dekoracyjnej, wykończeniowej oraz dodatków. Warsaw Home to zarówno platforma biznesowa dla krajowych i międzynarodowych kontraktacji, jak również przestrzeń dla pasjonatów wyposażenia wnętrz. Warsaw Home to miejsce zrzeszające architektów, projektantów wnętrz, właścicieli firm, sklepy oraz klientów indywidualnych.

Wśród prezentowanych kolekcji marek Ø NAS i Defra najwięcej przestrzeni zajmą łazienkowe meble modułowe – Stilla, Torino i Multi Open|Multi Glass, które doskonale dopasowują się do łazienki każdej wielkości. Na ekspozycji będzie można podziwiać aranżacje stworzone specjalnie na targi Warsaw Home, przystosowane do łazienki o rozmiarze S, M i L, tak, by w każdej przestrzeni zapewniały maksymalny komfort użytkowania i przechowywania.

Meble łazienkowe i umywalka nablatowa

fot.: Kolekcja modułowych mebli łazienkowych STILLA, marki Ø NAS

Meble łazienkowe DefraMeble do łazienki Defra

fot.: Kolekcja modułowych mebli łazienkowych TORINO i MULTI OPEN-MULTI GLASS, marki Ø NAS

Nie zabraknie małych, zgrabnych, a jednocześnie pojemnych szafek podumywalkowych w komplecie z dopasowanymi umywalkami do najmniejszych łazienek, w cieszących się nieniknącą popularnością błyszczących lakierach. Na targach pojawią się również meble łazienkowe marki Defra, m. in. kolekcja Senso i Guadix w atrakcyjnych i nieco zaskakujących kolorach.

Meble łazienkowe SensoMeble łazienkowe Gaudix

fot.: Kolekcja mebli łazienkowych SENSO i GAUDIX, marki DEFRA

Aranżacja stoiska, której przewodnim tematem będzie natura okolic, gdzie firma Deftrans ma swoją siedzibę, utrzymana w ciepłych, zgodnych z aktualnymi eko-trendami wnętrzarskimi barwach, pokaże kompleksowość brył, ich najbardziej funkcjonalne układy i ciekawe aranżacje, stanowiące inspirację do stworzenia pięknych łazienek.

Białe meble łazienkowe

fot.: Kolekcja mebli łazienkowych SETTO marki Ø NAS i GAUDIX marki DEFRA


Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, na którym każdy, zarówno miłośnicy dobrego wzornictwa, poszukujący funkcjonalnych i ponadczasowych mebli łazienkowych, jak i architekci i projektanci wnętrz, szukający inspiracji i najlepszych produktów dla swoich klientów znajdą kolekcje, które spełnią ich oczekiwania i pozwolą wyczarować najpiękniejsze i najwygodniejsze łazienki, bez względu na ich wielkość.

Projektanci i architekci wnętrz, którzy odwiedzą ekspozycję Ø NAS, otrzymają stały dostęp do bazy plików 3Dmarki Ø NAS i Defra.


Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 2.37 w hali B, od 3-6 października 2019r. na Targach wyposażenia wnętrz Warsaw Home. Więcej informacji na temat targów można zaleźć na stronie www.warsawhome.eu.

Kontakt w sprawie produktów:

Deftrans Sp. z o.o. marka DEFRA
ul. Wszewilki 59
56-300 Milicz
tel. + 48 71 383 12 97
www: www.defra.pl
mail: wyślij wiadomość
Deftrans Sp. z o.o. marka DEFRA

producent mebli łazienkowych » meble łazienkowe » szafki podumywalkowe » szafki łazienkowe wiszące » meble z litego drewna » szafki łazienkowe » szafki łazienkowe stojące » wyposażenie łazienki » zestawy łazienkowe


Zobacz zdjęcia w galerii DEFRA
:

 
 Podobne artykuły
Mozaika w łazience - zastosowanie, rodzaje, montaż

aktualności

Mozaika w łazience - zastosowanie, rodzaje, montaż

Mozaika to dekoracja artystyczna w formie obrazu bądź ornamentu, wykonana z niewielkich, różnokolorowych elementów.... więcej...