Instal-Projekt - Patron działu Grzejniki łazienkowe

Radox Radiators - liderzy w sprzedaży grzejników dekoracyjnych w Europie

data aktualizacji: 26-09-2019, 07:33 – artykuł promocyjny

Produkcja grzejników to proces, na który składa się wiele czynników. Począwszy od słuchania potrzeb klientów, przez śledzenie światowych trendów, po takie czynniki jak odpowiedni zespół ludzi i oczywiście nowoczesne technologie produkcji. Ogromne znaczenie mają także dobrej jakości produkty oraz zawsze wysoka jakość usług. Tym wszystkim może poszczycić się marka RADOX RADIATORS, która w trakcie wieloletniej obecności na rynku zasłużyła sobie na miano lidera sprzedaży grzejników dekoracyjnych.

Radox Radiators - liderzy w sprzedaży grzejników dekoracyjnych w Europie

Flagowym produktem marki RADOX są grzejniki dekoracyjne odpowiadające zmieniającym się trendom wnętrzarskim, Designerskie modele przykuwają uwagę i zachwycają dopracowaniem nawet najmniejszych szczegółów. Na uwagę zasługuje także kreatywność i pomysłowość projektantów, którzy ten powszechny element uczynili dziełem sztuki użytkowej, nadali mu znacznie więcej funkcji i sprawili, że wybór grzejnika stał się przyjemnością.

 

Solidny, sprawdzony i niezawodny producent

 

Marka Radox Radiators Polska cieszy się dużą renomą i ogromnym zaufaniem wśród Klientów polskich i zagranicznych. Jest ona w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, zadowolić wyrafinowane gusta, czy przygotować produkt odpowiadający indywidualnym preferencjom. Doskonała jakość idąca w parze z trwałością to znak rozpoznawczy tej firmy. Do tego każdy grzejnik odznacza się elegancją i estetyką na najwyższym poziomie. Główne założenie mówi, że grzejnik ma zdobić wnętrze i być jego dopełnieniem, stąd grzejniki produkowane są w różnych stylach.

 

Do pokoju i łazienki

 

Filarem firmy jest produkcja grzejników pokojowych i łazienkowych. Ich dekoracyjny charakter zachwyca czystością formy. Niebanalne wzornictwo przyciąga wzrok. Ciekawa kolorystyka daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Od minimalistycznych i subtelnych modeli po bardzo finezyjne kształty i bogate zdobienia - każdy znajdzie coś dla siebie. Grzejniki ozdobne wykonane są ze stali nierdzewnej, szkła, chromu oraz miedzi antycznej. Do produkcji poszczególnych grzejników używa się wyłącznie najlepszych surowców, które przechodzą rygorystyczne kontrole jakości. Każdy materiał musi spełniać normy jakościowe Radox, będące gwarancją jakości i niezawodności. Do tego  wszystkie grzejniki ozdobne zapewniają komfort cieplny.

Zobacz pozostałe zdjęcia w galerii RADOX RADIATORS

Kontakt w sprawie produktów:

RADOX RADIATORS Polska
Biuro
ul. Świeradowska 47
02-662 Warszawa
tel. +48 22 840 10 19
www: radoxradiators.pl
mail: wyślij wiadomość
RADOX RADIATORS Polska

Showroom :
Warszawa 00-716
ul. Bartycka 24/26 pawilon 211
Tel. +48 570 770 669 , 530 627 714

producent grzejników: grzejniki łazienkowe » grzejniki pokojowe » grzejniki stal nierdzewna » grzejniki chromowane » grzejniki drabinkowe » grzejniki dekoracyjne » grzejniki ozdobne » grzejniki kanałowe » grzejniki elektryczne » grzejniki żeliwne » grzejniki kolumnowe
armatura, akcesoria
: zawory termostatyczne » wieszaki grzejnikowe » grzałki » relingi do grzejników » głowice termostatyczne

Zobacz zdjęcia w galerii RADOX RADIATORS:Podobne artykuły
Heatwave - dekoracyjny i ekologiczny grzejnik

ogrzewanie łazienki

Heatwave - dekoracyjny i ekologiczny grzejnik

Powstanie grzejnika Heatwave zapoczątkowała nowy etap w branży kaloryferów, które oprócz swojej... więcej...