konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Linia PerfectCare - dba o każdą tkaninę

data aktualizacji: 28-10-2019, 09:22 – artykuł promocyjny

Jakie są nasze największe obawy w codziennym dbaniu o ubrania? Jak piorą Polacy oraz czego wolą nie wkładać do pralki? Jakie obawy mamy przy korzystaniu z suszarki automatycznej? Między innymi takie pytania zadała marka Electrolux swoim konsumentkom.

Linia PerfectCare - dba o każdą tkaninę

Dla większości z nich, za najbardziej wymagające w pielęgnacji uchodzą jedwab i delikatne tkaniny oraz wełniane i kaszmirowe swetry. Często wyzwaniem okazuje się również dbanie o ubrania z emblematami, nadrukami i aplikacjami, nie wszyscy wiedzą też jak prawidłowo prać rzeczy outdoorowe, aby służyły nam jak najdłużej. Robiąc domowe pranie, obawiamy się również rozciągnięcia ubrań oraz ryzyka ich zmechacenia lub zmiany koloru. Naprzeciw tym obawą wychodzi marka Electrolux, która dzięki swoim sprzętom zadba nawet o najbardziej wymagające tkaniny. Możliwość automatycznego prania i suszenia nawet najdelikatniejszych tkanin pozwala zaoszczędzić cenny czas i zadba o bardzo dobry stan naszych ubrań.

Linia PerfectCare - rewolucja w praniu i suszeniu ubrań!

Linia Perfect Care została stworzona w trosce o ubrania –  ponieważ dla wielu z nas ubrania są częścią osobowości i to przez nie bardzo często staramy się wyrazić samych siebie. Nie ulega więc wątpliwości, że warto dbać o nie w wyjątkowy sposób. Z pomocą przychodzi nam nowoczesna technologia zaszyta w pralkach i suszarkach Perfect Care.

 

Pranie w trosce o ubranie

 

Obawa o delikatne tkaniny oraz elementy ozdobne na ubraniach to już nie problem. Nowa pralka Perfect Care 800 od marki Electrolux zadba o każdy rodzaj tkaniny, nawet te najbardziej wymagające jak jedwab, wełna, kaszmir itp.

Zaawansowany system UltraCare w pełni uaktywnia w wodzie detergenty i płyny zmiękczające zanim dotrą one do bębna. Dzięki temu nasze pranie będzie równomierne, szybkie i delikatne, co zapewni pełną ochronę struktur każdego włókna. Rozwiązanie to przedłuża żywotność naszych ubrań, chroniąc je przed typowymi uszkodzeniami w czasie prania.

Linia PerfectCare - rewolucja w praniu i suszeniu ubrań!

Pralka ładowana od frontu PerfectCare 800 z systemem UltraCare i programem UltraWash w klasie A+++

Długie pranie również nie musi być już naszą zmorą. Program UltraWash w niespełna godzinę zadba o nasze pranie i to bez pogorszenia wydajności. Doskonała skuteczność  i pielęgnacja na najwyższym poziomie sprawiają, że ubrania dłużej wyglądają jak nowe. Dodatkowo system SensiCare dostosowuje parametry cyklu prania do ładunku, aby zapobiec zbyt długiemu praniu ubrań.

Dużym wyzwaniem jest dbanie o odzież niemowląt oraz alergików, dlatego w linii PerfectCare nie mogło zabraknąć programu dedykowanej specjalnie dla tej grupy społecznej. Dodaj parę i zwiększ skuteczność prania — to hasło, które obrazuje program antyalergiczny.

Oszczędność czasu i energii przy zachowaniu doskonałych efektów prania przy optymalnej długości cyklu zapewnia funkcja Eco TimeManager.

 

Równomierne i delikatne suszenie

 

Linia PerfectCare to także innowacyjne suszarki automatyczne. Perfekcyjnie suszą dzięki systemowi CycloneCare, który umożliwia kompleksową pielęgnację odzieży, poprzez  równomierne i delikatne suszenie ze wszystkich stron ciepłym powietrzem. Czujniki SmartSense  wykrywają wilgotność każdej rzeczy w bębnie urządzenia. Dzięki temu wszystkie ubrania zostają równomiernie wysuszone przy zachowaniu precyzyjnej ochrony przed zbyt wysoką temperaturą. Suszenie ciepłym powietrzem ze wszystkich stron pozwala zachować naszym ubraniom atrakcyjny fason i wygląd.

Równomierne i delikatne suszenie

Specjalne cykle systemu DelicateCare dostosowują temperaturę i ruchy bębna do typu tkaniny. Dzięki czemu nasze ubrania wyglądają dłużej jak nowe. Linia PerfectCare pozwala zaoszczędzić czas i energię. To wygodne rozwiązanie, dostosowane do codziennych potrzeb.

Linia PerfectCare - rewolucja w praniu i suszeniu ubrań!

Kontakt w sprawie produktów:

Electrolux Poland Sp. z o.o.
ul. Karolkowa 30
01-207 Warszawa
tel. 801-444-800
www: www.electrolux.pl
mail: wyślij wiadomość
Electrolux Poland Sp. z o.o.

Zobacz informacje o firmie


sprzątanie
: odkurzacze odkurzacze centralne odkurzacze przyjazne dla środowiska gotowanie: kuchenki mikrofalowe kuchnie okapy piekarniki płyty do zabudowy urządzenia kompaktowe do zabudowy pralnictwo: pralki pralko-suszarki suszarki zmywanie naczyń: zmywarki do zabudowy zmywarki wolnostojące chłodnictwo: chłodnictwo do zabudowy chłodnictwo wolnostojące drobne urządzenia: ekspresy do kawy gotowanie przygotowywanie jedzenia żelazka parowe zestawy śniadaniowe urządzenia profesjonalne


Zobacz zdjęcia w galerii Electrolux

 
Podobne artykuły
Funkcje nowoczesnych pralek

sprzęt AGD

Funkcje nowoczesnych pralek

Pralka jest obecnie obowiązkowym elementem wyposażenia każdego domu. Planując zakup nowej pralki należy zapoznać... więcej...

Pralki z systemem MPS

sprzęt AGD

Pralki z systemem MPS

Pralka Candy Grando Evo to pierwsza pralka, która dzięki technologii Mix Power System pozwala uzyskać doskonałe... więcej...

Innowacyjne technologie od Samsung dla większej wygody prania

sprzęt AGD

Innowacyjne technologie od Samsung dla większej...

Historia pralek jest dość długa, ale na każdym jej etapie dążono do coraz większej wygody oraz wprowadzania nowych... więcej...