coram
aurora

Modułowe meble podbijają łazienki

data aktualizacji: 28-10-2019, 09:11 – artykuł promocyjny

Każdy, kto marzy o funkcjonalnej, niepowtarzalnej i wygodnej łazience z łatwością spełni to marzenie, z modułowymi meblami łazienkowymi marek Ø NAS i Defra. Debiutująca na targach Warsaw Home marka Ø NAS zachwyciła propozycjami mebli modułowych, które z łatwością, funkcjonalnie i niekonwencjonalnie wypełnią wnętrze łazienki o każdej wielkości – S, M i L.

Modułowe meble podbijają łazienki

Kolekcja STILLA w aranżacji do łazienki o wielkości L na targach Warsaw Home, foto: Tomasz Markowski, Biznes Meble.pl

Zaprezentowane modułowe meble z kolekcji STILLA, TORINO i MULTI GLASS, marki Ø NAS różnią się stylem, wyglądem i wykończeniem, dzięki czemu zaspokajają gusta niezwykle szerokiej grupy klientów. Łączy je wspólna cecha – wszystkie są MODUŁOWE.

Stoisko Defra i Ø NAS  na targach Warsaw Home, foto: Marcin Skiba

Ta właściwość pozwala na swobodne komponowanie różnorodnych układów mebli łazienkowych, łatwe dopasowywanie ich do łazienki o każdej wielkości, samodzielne definiowanie funkcjonalności i tworzenie aranżacji łazienki tak, by spełniała ona wszystkie potrzeby i najskrytsze marzenia jej użytkowników.

Stoisko Defra i Ø NAS  na targach Warsaw Home oraz kolekcja GUADIX w zielonej aranżacji; foto: Marcin Skiba

Marka Defra zaprezentowała kolekcje GUADIX i SENSO w ciekawych, intrygujących aranżacjach. Szczególny zachwyt wzbudziła zielona aranżacja skomponowana z szafek z kolekcji GUADIX. Ich układ udowodnił, że Guadix równie dobrze prezentuje się w łazience, jak i w aranżacji pokojowej, salonowej czy… kuchennej.

Kolekcja SENSO i STILLA w aranżacji do małej łazienki na targach Warsaw Home, foto: Marcin Skiba

Zainteresowanie, jakim cieszyły się modułowe meble łazienkowe marki O NAS i Defra na targach Warsaw Home jeszcze bardziej przekonuje, że jest to oferta doskonała dla każdego klienta i będzie jednym z wiodących trendów wyposażenia łazienek w nadchodzącym roku.


Więcej informacji o kolekcjach na www.defra.plwww.o-nas.eu

Kontakt w sprawie produktów:

Deftrans sp. z o.o.
Wszewilki, ul. Sulmierzycka 73
56-300 Milicz
tel. +48 71 38 40 486
www: www.o-nas.eu
mail: wyślij wiadomość
Deftrans sp. z o.o.

meble łazienkowe » meble kuchenne

Podobne artykuły
Kilka pomysłów na lustro w łazience

meble i akcesoria

Kilka pomysłów na lustro w łazience

Trudno sobie wyobrazić wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych bez lustra w łazience. Lustro jest w tym pomieszczeniu... więcej...

Syfony, korki umywalkowe i zawory

meble i akcesoria

Syfony, korki umywalkowe i zawory

Na co zwracamy uwagę przy urządzaniu łazienki? Na pewno na funkcjonalną i komponującą się z aranżacją wnętrza... więcej...

Modne oświetlenie nowoczesnej łazienki

meble i akcesoria

Modne oświetlenie nowoczesnej łazienki

Odważne aranżacje, zabawa formą i niebanalne oświetlenie to domena współczesnych łazienek. Dawne, zapobiegawcze... więcej...