konkurs fotograficzny nasze łazienki 2020

Armatura Kraków - baterie, panele, natryski

Wielobarwność wnętrz - nowości FERRO

data aktualizacji: 13-11-2019, 17:16 – artykuł promocyjny

Wszechobecna biel, szarość i monochromatyczność coraz częściej ustępują miejsca wielobarwności wnętrz. Kolorowe, oryginalne pomieszczenia to jeden z najsilniejszych trendów ostatnich lat, któremu ulegają nawet miłośnicy minimalizmu. Wprowadzenie wielu barw lub jednej kontrastowej w postaci dodatków nadaje wnętrzu charakteru i indywidualności.

Wielobarwność wnętrz - nowości FERRO

Producenci wyposażenia łazienkowego zgodni są co do jednego - kolorowe elementy odmieniają nawet najbardziej zachowawcze wnętrza. Aby wprowadzić do przestrzeni łazienkowej trochę nieoczywistości warto zdecydować się na niestandardowe rozwiązania. Wśród propozycji dostępnych na rynku znaleźć można kolorowe umywalki, wanny, miski WC, profile kabin prysznicowych oraz baterie. Ilość opcji sprawia, że te jeszcze do niedawna wyłącznie funkcjonalne akcesoria łazienkowe, stały się pełnoprawnymi elementami wystroju wnętrz.

 

Modnie i w czerni – kolekcja Adore Black

 

Baterie łazienkowe FERRO z kolekcji Adore Black to synonim klasy i dobrego smaku. Baterie zachwycają jakością i wyjątkowością, która objawia się w postaci nietypowego połączenia czarnego matu z błyszczącym chromem pokrywającym tylko wybrane elementy korpusu, wylewki czy uchwytu sterującego. To niezwykłe rozwiązanie uwydatnia kształt baterii i podkreśla jej atuty. Baterie z kolekcji Adore Black doskonale sprawdzą się w minimalistycznych i nowoczesnych łazienkach, w których to właśnie akcenty tworzą właściwy efekt.

Bateria umywalkowa stojącaBateria natryskowa ścienna

Bateria podtynkowa

Kolekcja Adore Black obejmuje aż dziewięć modeli eleganckich baterii kuchennych i łazienkowych. Wśród dostępnych propozycji znaleźć można umywalkowe baterie stojące, podtynkowe czy wielootwarte wannowe.

 

Komfortowy i nowoczesny – zestaw natryskowy Algeo Square

 

W nowoczesnych przestrzeniach łazienkowych elementy wyposażenia muszą być nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne. Zestaw natryskowy Algeo Square marki FERRO to połączenie wysokiej jakości materiałów, nietypowego designu oraz komfortu użytkowania. Dzięki temu możliwe jest wyodrębnienie w łazience praktycznej i modnej strefy kąpielowej.

Zestaw natryskowy

Design zestawu Algeo Square oparty jest na bryle kwadratu, która starała się inspiracją do nadania elementom właściwej formy. Zestaw Algeo Square składa się z deszczownicy (z głowicą o wymiarach 20x20), główki prysznicowej oraz półki. W zestawie znajduje się także metalowy drążek o długości 113 cm. Atutem zestawu FERRO jest możliwość samodzielnej regulacji wysokości na ścianie, a także dostosowania odstępu deszczownicy od ściany. Ponadto zestaw wyposażony został w system Easy Clean, który znacząco ułatwia usuwanie kamienia z deszczownicy i rączki natryskowej.

 

Tylko w duecie – czarny zawór spustowy do umywalek

 

W modnej, nowoczesnej łazience wszystkie elementy powinny ze sobą współgrać, dlatego istotne jest zadbanie o najdrobniejsze szczegóły. Aby dopełnić wnętrze marka FERRO, stworzyła czarny zawór spustowy do umywalki, który doskonale koresponduje z baterią w tym samym kolorze. Produkt ten został stworzony z myślą o umywalkach przelewowych. Połączenie dwóch spójnych elementów tworzy niepowtarzalny duet na miarę stylowej łazienki.

Zawór spustowy do umywalki

Kontakt w sprawie produktów:

Ferro S.A.
ul.Przemysłowa 7
32-050 Skawina
tel. (12) 256 21 00
www: www.ferro.pl
mail: wyślij wiadomość
Ferro S.A.

baterie » boxy podtynkowe » natryski » zlewozmywaki » akcesoria łazienkowe » brodziki i wanny » armatura sanitarna do budynków użyteczności publicznej » akcesoria łazienkowe do budynków użyteczności publicznej » grzejniki łazienkowe » akcesoria do grzejników


Zobacz zdjęcia w galerii Ferro

            


Podobne artykuły
Łazienka w detalach

armatura łazienkowa

Łazienka w detalach

Aranżując łazienkę podstawowymi elementami decydującymi o jej wyglądzie są elegancka ceramika, odporne na wilgoć... więcej...

Jaką baterię umywalkową wybrać

armatura łazienkowa

Jaką baterię umywalkową wybrać

Wystrój łazienki uzależniony jest przede wszystkim od wyboru kolorystyki ścian, mebli oraz armatury. Na charakter... więcej...

Armatura sanitarna oszczędzająca wodę i energię marki Ferro

armatura łazienkowa

Armatura sanitarna oszczędzająca wodę i energię...

Marka FERRO 20 kwietnia 2016 roku dołączyła do systemu klasyfikacji European Water Label - inicjatywy zrzeszającej... więcej...