coram
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2020

Wyjątkowy blat z litego drewna - nowość od Sapho

data aktualizacji: 28-10-2019, 07:19 – artykuł promocyjny

Naturalne drewno, stworzony z jednego kawałka oraz delikatnie falująca linia. To cechy, dzięki którym blat pod umywalkę WOODY wygląda zjawiskowo. Idealnie wpisuje się we wnętrza, gdzie ekologiczne materiały i nawiązania do przyrody stanowią główny nurt aranżacyjny.

Wyjątkowy blat z litego drewna - nowość od Sapho

Blat pod umywalkę WOODY z litego drewna suar.

Blat został wykonany z drewna Suar pochodzącego z klimatu tropikalnego, dzięki czemu wykazuje on właściwości idealne do strefy mokrej i eliminuje ryzyko typowych dla rodzimych gatunków uszkodzeń, jak na przykład wypaczenie lub rozsychanie się. To jeden z najbardziej wytrzymałych i twardych gatunków drzewa o charakterystycznym usłojeniu - posiada dobrze widoczny rysunek włókien.

Drewno suar w łazience - zalety

Każdy blat jest naturalnie oryginalny.

Blat WOODY został wykonany z jednego kawałka drewna, bez łączenia i zbędnego docinania. Taki proces produkcji warunkuje wyjątkową wytrzymałość oraz odporność na działanie szkodliwych czynników związanych z użytkowaniem w strefie umywalki, gdzie kontakt z wodą jest codziennością. Blat nie ma elementów klejonych, a każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.

Blaty dostępne są w trzech wariantach długości - 160x50 cm, 120x50 cm oraz 90x50 cm.

Naturalny charakter blatu dodatkowo podkreśla falująca przednia krawędź. Każda płyta ma wysokość 8 cm. Na blacie zaleca się montaż umywalki nablatowej stojącej. Deski z drzewa suar wymagają odpowiedniej impregnacji. Powierzchnię należy pomalować olejem tekowym, który dodatkowo poprawia kolor drewna. Po instalacji zaleca się ponowne malowanie.

Blat można przymocować do ściany za pomocą metalowych wsporników.


Zobacz więcej >> blaty WOODY oraz dedykowane wsporniki

Kontakt w sprawie produktów:

UBC s.r.o.
Mělnická 87
250 65 Líbeznice
tel. +48 887 022 345, +420 774 715 004
www: sapho.pl
mail: wyślij wiadomość
UBC s.r.o.

baterie łazienkowe » akcesoria łazienkowe » meble łazienkowe » lustra » toalety » umywalki » wanny i brodziki » odpływy liniowe » kabiny prysznicowe » ogrzewanie i wentylacja » płytki podłogowe i ścienne » oświetlenie LED » żarówki LED » paski LED » wanny z hydromasażem » jacuzzi » systemy sterujące » akcesoria
 

Zobacz zdjęcia w galerii Sapho:

Modułowy system TREOSUmywalka ceramiczna nablatowa QUADRO PLUS marki Alice CeramicaSzafka umywalkowa TheiaWspornik umywalki SKAProstokątna wanna Marlene marki Polysan