Instal-Projekt - Patron działu Grzejniki łazienkowe

Grzejnik dekoracyjny Radox Nova Flat Bath

artykuł promocyjny

Nova Flat Bath to kolejna odsłona kultowego grzejnika dekoracyjnego Nova marki Radox. Minimalistyczny charakter urządzenia w połączeniu z ultrasmukłą i geometryczną formą tworzą idealną propozycję do modnych wnętrz. Model Nova Flat Bath doskonale sprawdzi się w łazience, pokoju dziennym, a nawet sypialni, tworząc osobliwą i nietypową dekorację ścienną.

Grzejnik dekoracyjny Radox Nova Flat Bath

Radox Nova Flat Bath dzięki ergonomicznej konstrukcji współgra z niemal każdym wnętrzem. Grzejnik Radox to rozwiązanie, które w oryginalny sposób pozwoli zagospodarować wąskie powierzchnie ścian czy wnęki. Dzięki wysokim parametrom grzewczym może być z powodzeniem montowany w niewielkiej odległości od drzwi oraz okiem, nie powodując przy tym strat ciepła.

 

Nowoczesne rozwiązanie do modnych wnętrz

 

We współczesnych aranżacjach modnych wnętrz grzejnik stanowi jedną z najważniejszych dekoracji i jest dopełnieniem wystroju. Model grzejnika Radox Nova Flat Bath doskonale koresponduje z wnętrzami minimalistycznymi, nowoczesnymi i loftowymi, dodatkowo podkreślając ich wyjątkowość i indywidualny wymiar. Szeroka paleta kolorów stwarza niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Ponadto grzejnik Nova Flat Bath dostępny jest bez dodatkowych opłat, aż w 7 wersjach kolorystycznych.
 

Kolory grzejnika dekoracyjnego

W trosce o różnorodne potrzeby Klientów Producent zadbał o bogatą ofertę grzejników. Model Nova Flat Bath dostępny jest w wielu wariantach rozmiarowych - od 600 mm wysokości do 2200 mm oraz szerokości od 240 mm do 870 mm. Każdy egzemparz składa się z poziomych kwadratowych kolektorów o wymiarach 30x30 mm. Przy dodatkowej opłacie grzejnik dostępny jest również w wersji wodno-elektrycznej oraz elektrycznej.

Grzejnik dekoracyjny Nova Flat BathGrzejnik dekoracyjny Nova Flat BathGrzejnik dekoracyjny Nova Flat Bath

Dodatkowo Producent zapewnia aż 10 lat gwarancji na urządzenie.

Kontakt w sprawie produktów:

RADOX RADIATORS Polska
Biuro
ul. Świeradowska 47
02-662 Warszawa
tel. +48 22 840 10 19
www: radoxradiators.pl
mail: wyślij wiadomość
RADOX RADIATORS Polska

Showroom :
Warszawa 00-716
ul. Bartycka 24/26 pawilon 211
Tel. +48 570 770 669 , 530 627 714

producent grzejników: grzejniki łazienkowe » grzejniki pokojowe » grzejniki stal nierdzewna » grzejniki chromowane » grzejniki drabinkowe » grzejniki dekoracyjne » grzejniki ozdobne » grzejniki kanałowe » grzejniki elektryczne » grzejniki żeliwne » grzejniki kolumnowe
armatura, akcesoria
: zawory termostatyczne » wieszaki grzejnikowe » grzałki » relingi do grzejników » głowice termostatyczne

Zobacz zdjęcia w galerii RADOX RADIATORS:
Facebook
Instagram