aurora

Akcesoria aluminiowe Zobal

artykuł promocyjny

Bezpiecznie, z poczuciem pewności siebie i spokojnie. Tak chcemy czuć się we własnym domu. W każdej jego części. Organizacja naszej przestrzeni życiowej powinna sprawiać, że jesteśmy w stanie bez problemu wszystko znaleźć, mieć wygodę odłożenia każdej rzeczy w wygodny sposób. Bez względu na wielkość poszczególnych pomieszczeń oraz ich przeznaczenie. Wygoda to priorytet!

Akcesoria aluminiowe Zobal

Przejdźmy więc do łazienki. W wielu domach zdarza się, że ilość mebli jest ograniczona ze względu na małą powierzchnię, a także panującą tam wilgoć. Akcesoria marki Zobal takie jak system ścienny, fronty, uchwyty, szafka, roleta, system regałowy czy IQube są wykonane z aluminium, co gwarantuje trwałość i odporność na wszelkie czynniki zewnętrzne.

Dostępne jest także rozwiązanie na bazie anodowanego aluminium w czarnym kolorze. Dzięki niemy idealnie dostosujemy swoją łazienkę do paujących trendów.

Każdy z tych elementów znajdzie zastosowanie w łazience. Powieś szklankę na uchwyt, półkę na drobiazgi, ręcznik na haczyk lub papier na zawieszkę. Zamiast zwykłego lustra, Zobal proponuje aluminiową szafkę, na której froncie może być lustro.

Szafka wbudowana w ścianę z grafiką na froncie doskonale pełni dekoracyjne funkcje. Nie każdy może się pochwalić obrazem w łazience. Wszystko jest projektowane przez klienta.

Połącz biel, czerń, szarość, drewno, system ścienny i czarny IQube. Dodaj odrobinę złota. Łazienka na pewno będzie innowacyjna, solidnie wykonana a sprzątanie w niej będzie należało do jednych z przyjemniejszych czynności.

Kontakt w sprawie produktów:

Zakład Obróbki Aluminium Zobal- Krzysztof Zakrzewski
Siedlisko 81A
64-910 Siedlisko
tel. +48 67 216 80 00
www: www.zobal.com.pl/
mail: wyślij wiadomość
Zakład Obróbki Aluminium Zobal- Krzysztof Zakrzewski

Uchwyty meblowe » Fronty meblowe » Rolety aluminiowe » Regały IQube » System regałowy » Ścianki działowe i ekrany » Panele LED » System ścienny » Szafki aluminiowe » System bezuchwytowy » System jezdny » Nóżki do mebli » Podstawy do mebli » Cokoły » Listwy do blatów » Kratki wentylacyjne

 

Zobacz zdjęcia w galerii ZOBAL:

ZOBALZOBALZOBALZOBALZOBALMeble Elita

Podobne artykuły
Kwadro PLUS - meble pełne komfortu

meble i akcesoria

Kwadro PLUS - meble pełne komfortu

Kwadro PLUS to kolekcja łącząca przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Powstała w wyniku fuzji dwóch... więcej...

Akcesoria łazienkowe Sealskin

meble i akcesoria

Akcesoria łazienkowe Sealskin

W każdej łazience, zrówno małej jak i dużej, dodatki łazienkowe są niezbędne. Nie ma łazienki, w której... więcej...