Cristalstone - awangardowe umywalki i wanny wolnostojące

Inteligentna łazienka z toaletą myjącą In-Wash® Inspira Roca

artykuł promocyjny

Inteligentne rozwiązania zmieniają jakość naszego życia. Rosnąca świadomość pozwala na wprowadzenie do codzienności ekologicznych alternatyw, stąd coraz więcej ekologicznych samochodów na naszych drogach. Chęć bycia zdrowym i fit zachęca nas do sięgania po zegarki kontrolujące tryb życia, a telefony komórkowe zrewolucjonizowały już niemal każdy aspekt współczesnego człowieka. Tempo tych zmian jest coraz szybsze, a nowoczesne technologie obejmują swoim zasięgiem również łazienki. Najlepszym tego przykładem jest In-Wash® Inspira – toaleta myjąca Roca.

Inteligentna łazienka z toaletą myjącą In-Wash® Inspira Roca

Od zawsze wiadomo, że najwyższy poziom higieny i dobre samopoczucie zapewnia woda. Z tego powodu w łazienkach zaczęły pojawiać się toalety myjące spełniające standardy nawet najbardziej wymagających konsumentów. Rosnące zapotrzebowanie na tego typu urządzenia przyczyniło się do poszerzenia oferty przez markę Roca o model In-Wash® Inspira – łatwą w obsłudze, zaawansowaną technologicznie, intuicyjną toaletę myjącą, która zapewnia idealną higienę i najwyższy komfort.

 

Toaleta z bidetem


Toaleta z bidetem to najnowszej generacji zaawansowane urządzenie zaprojektowane przez inżynierów Roca. Technologia, która pozwala zaspokoić najbardziej wymagające potrzeby użytkowników w kwestii utrzymania codziennej higieny.

Toaleta z bidetem Roca In-Wash InspiraToaleta z bidetem Roca In-Wash Inspira

In-Wash® Inspira charakteryzuje uniwersalny minimalistyczny design, który przypominając standardową miskę WC, idealnie wkomponowuje się w każdą przestrzeń łazienkową, zastępując bidet. Prosta w obsłudze — przy pomocy pilota lub wbudowanego panelu sterującego — toaleta pozwala na skonfigurowanie własnych zindywidualizowanych ustawień. Wyposażona jest w szeroką, wygodną deskę oraz bezpieczną i cichą wolnoopadającą pokrywę z możliwością łatwego zamontowania i zdemontowania. Przyłącza wodne i elektroniczne znajdują się w eleganckim ceramicznym korpusie, a wymienna dysza myjąca ukryta jest pod deską.

Inteligentna łazienka z toaletą myjącą In-Wash® Inspira Roca

Wersja podwieszana In-Wash® Inspira wyposażona została w zestaw mocowań dające ukryć się za miską WC. Nowoczesna technologia Rimless sprawia, że woda wypływa z tyłu miski i jest równomiernie rozprowadzana po całym wnętrzu. Gładkie ścianki, brak zakamarków i krawędzi to atuty, dzięki którym czyszczenie jest znacznie łatwiejsze i brud nie ma warunków do gromadzenia się. Na jakość i higienę wpływ ma także dysza z systemem samoczyszczącym uruchamiająca się przed i po każdym użyciu. Trwałość i higienę na lata gwarantują także komponenty wykonane z materiałów zgodnych z normami europejskimi - miska z ceramiki szkliwionej oraz żywica, z której zrobiono miskę WC.

Inteligentna łazienka z toaletą myjącą In-Wash® Inspira RocaInteligentna łazienka z toaletą myjącą In-Wash® Inspira Roca

Toaleta In-Wash® Inspira wyposażona jest w oświetlenie LED, które można ustawić w czterech trybach (standardowy, nocny, standardowy z nocnym oraz wyłączony). Dodatkowo posiada czujnik podczerwieni przeciwdziałający niepotrzebnemu uruchomieniu, jeśli na toalecie nie wykryto użytkownika. Użytkownik ma możliwość wyboru trybu działania — higiena intymna dla kobiet lub podmywanie. Zapewnia również funkcje, takie jak:

  • suszenie strumieniem ciepłego powietrza,
  • regulacja temperatury wody i suszenia,
  • regulacja ciśnienia wody i pozycji dyszy,
  • ostrzeżenie o niskim poziomie naładowania baterii.

 

Urządzenie jest zgodne ze standardowymi źródłami zasilania, co umożliwia łatwy montaż i demontaż. Alternatywnym rozwiązaniem, bez konieczności wykonywania remontu, jest deska myjąca Roca - Multiclean z funkcją mycia. Można ją montować na istniejącą toaletę. Potrzebne jest tylko źródło prądu.

Opracowanie: Redakcja
Żródło: Roca Polska Sp. z o.o.


Polecamy
Jak wybrać misy WC dobrej jakości? ceramika sanitarna

Jak wybrać misy WC dobrej jakości?

 
Wybieramy umywalkę ceramika sanitarna

Wybieramy umywalkę

 
Zainspiruj się z MASSI: ryflowane nowości armatura łazienkowa

Zainspiruj się z MASSI: ryflowane nowości

 
Bidet w małej łazience armatura łazienkowa

Bidet w małej łazience

 
Szklane wnętrza Glasimo armatura łazienkowa

Szklane wnętrza Glasimo

 
Partnerzy

Cerramed
 

LuxumCristalstone

InvenaBesco

AKCJUM

Riho  Sapho

logo Coram

logo PiramidaWerit

Zainspiruj się - aranżacje kuchni

aranżacje kuchni
Facebook
Instagram