konkurs fotograficzny nasze łazienki 2022

Domowe SPA - nowe systemy hydromasaży od RIHO

data aktualizacji: 14-09-2021, 10:11 – artykuł promocyjny

AIR, FLOW, JOY i BLISS to nowe systemy hydromasaży w asortymencie firmy RIHO. Wszystkie zostały przygotowane w taki sposób, by każdy znalazł odpowiedni dla siebie – od podstawowego wyposażenia, po pełen pakiet możliwości. Nowe systemy wyróżniają się designem – posiadają płaskie, chromowane dysze i nowoczesne sterowniki elektroniczne. Co więcej, są wyjątkowo bezpieczne i objęte 2-letnią gwarancją – z możliwością przedłużenia do 4 lat.

Domowe SPA - nowe systemy hydromasaży od RIHO

Wanna Castello z systemem hydromasażu Bliss

System AIR: Uzupełnij energię!


AIR to system masażu powietrznego. Wanna z takim systemem standardowo jest wyposażona w 11 dysz aero zamontowanych w dnie. Przez dysze wdmuchiwane jest podgrzewane powietrze, z którego powstaje strumień pęcherzyków, zapewniających pobudzenie i energię. Oświetlenie jest dodatkowym elementem wyposażenia. Obsługa tego systemu nie jest skomplikowana, ponieważ zarówno dysze, jak i oświetlenie uruchamia się przy pomocy jednego przycisku. System AIR może być zastosowany w każdej wannie akrylowej z asortymentu RIHO (także z nowej kolekcji Still).

Wanna Still Shower z systemem hydromasażu Air

Wanna Still Shower z systemem hydromasażu Air

 

System FLOW: rozluźnij się!

 

Najlepszym sposobem na odprężenie po ciężkim dniu jest masaż wodny, dostępny w systemie FLOW. Wanna z tym systemem jest wyposażona w 14 dysz hydro, ulokowanych w taki sposób, by zapewnić masaż punktowy i ogólny.

Wanna Virgo z systemem hydromasażu Flow

Wanna Virgo z systemem hydromasażu Flow

Przez dysze przepływa zmieszany strumień wody i powietrza. Do masażu ogólnego rozmieszczono 6 dysz w dłuższych bokach wanny, a do masażu pleców i stóp – 8 dysz hydro mini w krótszych bokach wanny. System jest sterowany za pomocą jednego przycisku i wyposażony w oświetlenie.

Wanna Still Smart z systemem hydromasażu Flow

Wanna Still Smart z systemem hydromasażu Flow

 

System JOY

 

JOY jest połączeniem zalet systemów AIR i FLOW – oferuje jednoczesny masaż powietrzny i wodny. Do masażu powietrznego umieszczono 14 dysz aero w dnie wanny. Intensywnością masażu można sterować za pomocą 5-stopniowej skali. Do masażu wodnego rozmieszczono 6 dysz hydro LUX po bokach wanny, 6 dysz hydro mini  skierowanych na plecy oraz 2 hydro mini na stopy. Całość systemu jest sterowana czteroprzyciskowym sterownikiem elektronicznym. JOY został wzbogacony o funkcję chromoterapii oraz funkcję bluetooth-muzyka, dzięki której można połączyć się np. ze smartfonem. Oznacza to kąpiel z masażem w relaksującym świetle, przy dźwiękach ulubionej muzyki.

Wanna Dorado z systemem hydromasażu Joy

Wanna Dorado z systemem hydromasażu Joy

 

System BLISS: błogi stan relaksu

 

BLISS jest najbardziej rozbudowanym systemem hydromasażu. Wanna z tym systemem jest wyposażona w 32 dysze do masażu wodno- powietrznego. Dodatkową funkcją jest możliwość podgrzewania wody, co pozwala na dłuższą kąpiel oraz system dezynfekcji, który ułatwia utrzymanie wanny w czystości. Oprócz funkcji bluetooth można korzystać z wbudowanego radia.

Wanna Lyra z systemem hydromasażu Bliss

Wanna Lyra z systemem hydromasażu Bliss

Kontrola nad masażem, dezynfekcją, regulacja głośności czy zmiana utworu nigdy nie były prostsze – system obsługuje się dziesięcioprzyciskowym sterownikiem z wyświetlaczem LCD, w którym dostępna jest nawet funkcja kontroli rodzicielskiej. Kąpiel z systemem hydromasażu BLISS to błogi relaks przy ulubionej muzyce, masażem i zmieniającymi się kolorami wody.

Wanna Lugo z systemem hydromasażu Bliss

Wanna Lugo z systemem hydromasażu Bliss

Zapoznaj się ze wszystkimi poziomami relaksu od Riho i wybierz odpowiedni dla siebie.

Kontakt w sprawie produktów:

RIHO Polska sp. z o.o.
ul. Zgierska 250/252
91-364 Łódź
tel. (42) 250 62 58
www: riho.com/pl
mail: wyślij wiadomość
RIHO Polska sp. z o.o.

www.riho-limited.pl

wanny akrylowe » wanny z systemami hydromasażu » Thermae Line - profesjonalny hydromasaż » wanny wolnostojące Solid Surface » parawany i akcesoria do wanien » kabiny prysznicowe i drzwi do wnęki » brodziki akrylowe » brodziki z konglomeratu » umywalki


Zobacz zdjęcia w galerii RIHO:
Podobne artykuły
Panel prysznicowy z hydromasażem - sposób na domowe spa

wellness & spa

Panel prysznicowy z hydromasażem - sposób na domowe spa

Większość kobiet postrzega łazienkę jako strefę relaksu - miejsce, w którym mogą wyciszyć się i odprężyć... więcej...

Uzdrawiające ciepło podczerwieni

wellness & spa

Uzdrawiające ciepło podczerwieni

Od dawna wiadaomo, że sauna ma dobroczynny wpływ na nasze życie. Jej pozytywne działanie wiąże się z odprężeniem,... więcej...

Hydroterapia sposobem na zdrowie

wellness & spa

Hydroterapia sposobem na zdrowie

Hydroterapia - jedność ciepła, lekkości i masażu - to powód, dla którego myślimy o minibasenie.... więcej...