konkurs fotograficzny nasze łazienki 2022

Dom dla dwojga - konkurs dla projektantów wnętrz!

data aktualizacji: 03-02-2020, 06:05 – artykuł promocyjny

„Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników programu CAD Decor” jest organizowany od ośmiu lat. Organizatorami jest poznańska firma CAD Projekt K&A i kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych”. Tym razem uczestnicy będą musieli się zmierzyć z bardzo ciekawym wyzwaniem projektowym, jakim jest koncept architektoniczny domu dla dwojga z antresolą.

Dom dla dwojga - konkurs dla projektantów wnętrz!

Wieloletnia współpraca CAD Projekt K&A z redakcją kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” zaowocowała kolejną już edycją „pereł”. Kreowanie dobrej marki i podkreślanie wyjątkowości konkursu dla projektantów i architektów wnętrz z każdą kolejną edycją przynosi moc ciekawych pomysłów, kreatywnych prac i możliwości rozwoju. Od dwóch lat organizatorzy postawili na konkretne zadanie projektowe. Co nas czeka w tym roku podczas 8 edycji?

Dom dla dwojga - konkurs dla projektantów wnętrz!

 

Wyzwanie projektowe - zasady konkursu

 

I etap konkursu

Projektanci i architekci wnętrz mogą zapoznać się z najlepszymi i najnowszymi kolekcjami płytek ceramicznych. W ramach tego etapu konkursu, od maja do grudnia 2019 r., projektanci i architekci wnętrz oddali najwięcej głosów na kolekcje: FRATTO – marki AG Home; HIKA marki Cersanit oraz LOVE YOU NAVY marki Opoczno, przyznając tym kolekcjom tytuł Pereł Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2019. Za każdym razem wybierano spośród kolekcji nominowanych przez jury złożone z osób zawodowo związanych ze wzornictwem przemysłowym, architekturą i projektowaniem wnętrz oraz przedstawicieli redakcji „Wokół Płytek Ceramicznych”.

Na koniec pierwszego etapu firma CAD Projekt K&A stworzyła po raz kolejny wyselekcjonowany katalog z nowościami rynkowymi → bazę Perły Ceramiki UE 2019, w której znajdziemy przeszło 30 kolekcji nagrodzonych tytułami Perła Ceramiki UE 2019, Perła Ceramiki Dystrybutorów 2019 oraz Perłami Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2019.


II etap konkursu

Tworzenie własnych projektów z wykorzystaniem poznanych produktów. Zadanie konkursowe obejmuje wykonanie autorskiego projektu domu dla dwojga z antresolą. Organizatorzy określili oczekiwania i przeznaczenie domu. Jest to nowoczesne mieszkanie tzw. Couple Hause o powierzchni 118 m2, przeznaczone dla pary z Poznania, która za cel stawia dużo otwartej przestrzeni oraz ciekawy design.

Dom dla dwojga - konkurs dla projektantów wnętrz!


Projekty konkursowe

Projekt zgłoszony do konkursu musi zawierać przynajmniej jedną kolekcję płytek nagrodzonych w konkursie PERŁY CERAMIKI UE 2019.

Na stronie konkursowej – konkurs.plytkiceramiczne.info.pl - znajdziemy wstępną dokumentację techniczną oraz rzuty wnętrza konkursowego, bazę Perły Ceramiki UE 2019 oraz FORMULARZ, przez który przesyłamy projekty konkursowe.

Dom dla dwojga - konkurs dla projektantów wnętrz!
 

Ogłoszenie wyników konkursu

Projekty konkursowe, wykonane w programach do projektowania wnętrz z oferty firmy CAD Projekt K&A, architekci i projektanci wnętrz mogą przesyłać do 10 lutego 2020 r. przez formularz na stronie konkursowej!

Jury konkursowe, złożone z Organizatorów konkursu, będzie brało pod uwagę innowacyjność zastosowanych rozwiązań, również pod kątem płytek ceramicznych, kreatywność oraz jakość wizualizacji i dokumentacji technicznej.

Na najlepsze projekty czekają nagrody pieniężne, bony na usługi CAD Projekt K&A oraz prezentacja podczas Gali Laureatów PEREŁ CERAMIKI UE.


Szczegóły dotyczące tegorocznej edycji „Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników programu CAD Decor” znajdują się na konkursowej stronie internetowej i na stronie CAD Projekt K&A.

 

Kontakt w sprawie produktów:

CAD Projekt K&A Spółka z o.o.
ul. Rubież 46
61-612 Poznań
tel. +48 61 662 38 83
www: www.cadprojekt.com.pl
mail: wyślij wiadomość
CAD Projekt K&A Spółka z o.o.

programy do projektowania, wizualizacji i wyceny wnętrz: CAD Decor PRO - program do projektowania dowolnych wnętrz » CAD Decor - program do projektowania wnętrz ze specjalizacją na łazienki » CAD Kuchnie - program do projektowania kuchni » CAD Kuchnie MAX - program do projektowania kuchni i mebli kuchennych » CAD Rozkrój - program do rozkroju mebli


facebook.com/CADProjektKA
youtube.com/user/cadprojekt
instagram.com/cad_projektka
pl.pinterest.com/cadprojektka

Podobne artykuły
Together World Tour - Ideal Standard zaprasza do Londynu

aktualności

Together World Tour - Ideal Standard zaprasza do Londynu

Together World Tour tym razem zatrzyma się w Londynie. 23 września miasto-ikona przywita gości Ideal Standard nie... więcej...

Filmowy finał Koloratorium wielka gra o szkolne pracownie marzeń zakończona!

aktualności

Filmowy finał Koloratorium wielka gra o szkolne...

W środę, 22 maja, uczniowie i nauczyciele z 33 szkół podstawowych z całej Polski wstrzymali oddech podczas... więcej...