coram
konkurs fotograficzny nasze łazienki 2020
aurora

Lustro - łazienkowy must have

data aktualizacji: 11-02-2020, 11:55 – artykuł promocyjny

Urządzanie łazienki to nie lada wyzwanie. Przed nami dziesiątki decyzji co do wyboru kolorystyki wnętrza, jej architektury, doboru płytek, armatury, sanitariatów, akcesoriów i oczywiście mebli. To wymagające wnętrze nie może być tylko estetyczne, ale także wygodne w codziennym użytkowaniu, dlatego planując je bierzemy pod uwagę zasady ergonomii i oczywiście funkcjonalność.

Lustro - łazienkowy must have

Lustro – ważny element każdej łazienki

 

Lustro jako nieodzowny element łazienki dopełnia stylistycznie wnętrze, powiększa je optycznie i pomaga nam w codziennej toalecie, ale może także spełniać dodatkowe zadania. Takie rozwiązania proponuje marka Ø NAS, w kolekcji szafek lustrzanych SALSA.

Łazienkowy must have - lustro SALSA

 

Dodatkowe miejsce do przechowywania

 

Mamy w domach coraz mniej miejsca i coraz więcej rzeczy do przechowywania, więc myśląc o lustrze do łazienki warto rozważyć wiszącą szafkę lustrzaną.

Łazienkowy must have - lustro SALSA

W pojemnej szafce uzyskamy dodatkowe miejsce na podręczne kosmetyki i przybory toaletowe, po które będziemy mogli swobodnie sięgać. Niewielka głębokość tego typu szafek pozwala na wygodne korzystanie z umywalki, nie ograniczając nas w żaden sposób.

W maksymalnym wykorzystaniu miejsca pomogą na pewno regulowane na wysokości półki, które będzie można dostosować do wielkości kosmetyków, w pełni wykorzystując pojemność szafki.

Szeroka rozpiętość lustrzanek SALSA umożliwi wybór szafki o szerokości od 50 aż do 80 cm z jednymi, dwoma lub trzema drzwiami, dzięki czemu dopasujemy ją do umywalki i naszych specjalnych preferencji.

 

Lustro w całej okazałości

 

Zastosowanie efektu lustra na korpusie szafki pozwala na dopasowanie jej do każdej stylistyki i dowolnej kolorystyki wnętrza. Wybór szafki lustrzanej z efektem lustra optycznie powiększy nawet bardzo małą łazienkę. Odbijające się w lustrze elementy mogą pozytywnie wpłynąć na klimat pomieszczenia, wszystko zależy od tego jakie dodatki dekoracyjne będą wypełniały wnętrze.

Komfort użytkowania na pewno zwiększy system SoftClose zapewniający ciche i łagodne domykanie drzwi.

Łazienkowy must have - lustro SALSA

 

Praktyczne rozwiązania

 

W szafkach wiszących SALSA znajdziemy także praktyczne udogodnienia. Niektóre modele wyposażono w estetyczny panel oświetleniowy z energo-oszczędnym oświetleniem ledowym. Doskonale dobrana barwa światła nie tylko doda uroku szafce, pomoże też w wykonaniu naturalnego makijażu.

Możemy także wybrać szafkę z włącznikiem i gniazdkiem ułatwiającym ładowanie urządzeń takich jak szczoteczka do zębów czy maszynka do golenia, które może odbywać się w zamkniętej szafce i nadal pozostać pod ręką.

Łazienkowy must have - lustro SALSAŁazienkowy must have - lustro SALSA

Kontakt w sprawie produktów:

Deftrans sp. z o.o.
Wszewilki, ul. Sulmierzycka 73
56-300 Milicz
tel. +48 71 38 40 486
www: www.o-nas.eu
mail: wyślij wiadomość
Deftrans sp. z o.o.

meble łazienkowe » meble kuchenne

Zobacz zdjęcia w galerii  Ø NAS:

Deftrans    Deftrans    Deftrans    Deftrans    Deftrans


Podobne artykuły
Oryginalna klamka - zapowiedź ładnego otwarcia na łazienkę, sypialnię czy salon

meble i akcesoria

Oryginalna klamka - zapowiedź ładnego otwarcia...

Przy aranżacji wnętrza często największy kłopot sprawiają nam drobiazgi. Rynek dostarcza bowiem bogactwo rozmaitych... więcej...

Zabawne wieszaki łazienkowe

meble i akcesoria

Zabawne wieszaki łazienkowe

W przestrzeni łazienkowej nie może zabraknąć dodatków, takich jak uchwyty i haczyki do wieszania ręczników... więcej...