konkurs fotograficzny nasze łazienki 2021

Bogata oferta płytek w salonie Salonika - trendy 2020

data aktualizacji: 19-02-2020, 05:45 – artykuł promocyjny

Salonika po raz kolejny udowadnia, że znajomość trendów i zmian na rynku płytek jest im bliska i zawsze dostosowana do potrzeb. W najnowszej ofercie znajdziemy więc wiele ciekawych propozycji, które nawiązują do najmodniejszych wzorów i kolorów na nadchodzący sezon. Światowe premiery do obejrzenia w oddziałach Salonika zachęcają do odwiedzenia tego wielokrotnie nagradzanego salonu.

Bogata oferta płytek w salonie Salonika - trendy 2020

Energie Ker - kolekcja Onyx

Powiew ukojenia


W trendach na rok 2020 słowo natura pojawia się najczęściej i jest odmieniana przez wszystkie przypadki. Kojarzące się z przyrodą, lasem, oceanem kolory z pewnością działają łagodząco na nasze zmysły. Pamiętając, że łazienka jest jednym z tych pomieszczeń w domu, na którym spoczywa obowiązek wprawienia nas w dobry nastrój, wybierajmy takie barwy, dzięki którym poczujemy się dobrze potraktowani. Z tego tytułu wszelkie imitacje — drewno, marmur, granit — plasują się na najwyższych miejscach wśród płytek najchętniej wybieranych do łazienki.

Ibero - kolekcja Artwood Ribbon

W tym sezonie do zacnego grona dołączy kolor Classic Blue, który został okrzyknięty kolorem roku 2020 i już pojawia się w wielu kolekcjach znanych producentów. Idealnie komponuje się z pozostałymi barwami z grupy kolorów ziemi i kojarzy się ze spokojem. Jednocześnie łączy w sobie klasyczną elegancję z nutą tajemniczej głębi. Ten, kto zaryzykuje i wybierze go do swoich wnętrz, może być pewien, że jego popularność potrwa znacznie dłużej niż tylko jeden sezon.

Ibero - kolekcja Cromat One Passion

Apavisa - kolekcja Alchemy                                           Azteca  - kolekcja Bay       

Warto zwrócić uwagę, że już w poprzednim sezonie marmury charakteryzowały się użyleniem wpadającym w odcienie niebieskiego, co było zapowiedzią dominacji tego koloru w kolejnym roku.

Energie Ker - kolekcja Calvatta Oceanic

Na topie nadal pozostają również wszelkie złocenia i metaliczne dodatki, które w marmurowych wersjach płytek są obecne w postaci delikatnych wstawek.

Museum  - kolekcja Laurent

Kolejnym nurtem, który można było zaobserwować jeszcze w poprzednim roku, było lastryko w nowej wersji. Płytki w stylu terazzo pokazują zupełnie inną odsłonę tego popularnego niegdyś sposobu na wykończenie podłóg. Dziś są to bardzo subtelne konglomeraty z szeroką gamą możliwości.

Apavisa - kolekcja South

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się płytki typu patchwork, które dają szerokie spektrum możliwości — od dwukolorowych wzorów po szaloną ferie barw. Do tego dochodzi ciekawa gra kształtów i figur.

Wśród aktualnych trendów znajdziemy również kwiatowe wzory i bogatą ornamentykę. Motyw roślinny przełamuje dominację minimalizmu i w oczywisty sposób dąży do wprowadzenia do wnętrz natury. Z tym samym nurtem silne powiązana jest tendencja do korzystania ze struktur, które nawiązują do występujących w przyrodzie zjawisk (ruch, falowanie). 

Opoczno - kolekcja PATCHWORK NAOMI

 

Wszystkie prezentowane kolekcje dostępne są w Salonach Salonika

Kontakt w sprawie produktów:

SALONIKA
ul. Związkowa 35
20-148 Lublin
tel. 81 740 99 30 / 37
www: www.salonika.pl
mail: wyślij wiadomość
SALONIKA

Zapraszamy do salonów:
Salonika design: Lublin, ul. Związkowa 35
Salonika ECO: Lublin, ul. Gospodarcza 42
Salonika: Radzyń Podlaski, ul. Lubelska 1

płytki ceramiczne » beton » ceramika » meble łazienkowe » armatura » wanny i kabiny » grzejniki

Zobacz zdjęcia w galerii SALONIKA:

Podobne artykuły
Beston - zmywacz powłok lakierniczych

podłogi i ściany

Beston - zmywacz powłok lakierniczych

Malowanie jest czynnością wymagającą odpowiedniego przygotowania podłoża. Aby farba lub lakier idealnie pokryły... więcej...

Nowoczesne łazienki – 100 procent indywidualizmu

podłogi i ściany

Nowoczesne łazienki – 100 procent indywidualizmu

Nowoczesne łazienki charakteryzuje forma wyposażenia i rodzaj okładzin ściennych. W nowoczesnych łazienkach musi... więcej...

Jak poprawnie wykonać hydroizolację mineralną w łazience z odpływem liniowym?

podłogi i ściany

Jak poprawnie wykonać hydroizolację mineralną...

Kolejny krok w Twoim domu – łazienka. Podoba Ci się nowoczesny prysznic z odpływem liniowym? Martwisz się,... więcej...